máš být v církvě Ježíšově ne vnějakejch zblblejch seniorkách kde diskutuješ sama se sebou to je sranda. Navíc nejste žádný církev
Předmět diskuze:
Proč byste se ptali na sekty v sektách, když můžete u odborníků! U nás není nikdo mazán a blokován. Lehce humornou formou studujeme zejména nejznámější českou sektu svědkové Jehovovi. Můžete ale hodit do placu všechno, co život přináší.
