Americký ministr obrany stanovuje podmínky pro NATO 3.0:
Zacni platit, nebo sklapni!
Americký ministr obrany stanovuje podmínky pro NATO 3.0:
Zacni platit, nebo sklapni!
Americkej Ministr
VALKY! ! !
Ze nanej budou prdet jako dosud na fsechny pre4nim je celkem jasny!
Mozna ze Polaci by mohli zbytku Evropy fsaechno lepci vysvtlit
Balticke staty majit sve zkusenosti s rusakem. A Moldavsku se svira prdellka uz
ted!
Trumpak neni pro NATO. Vecne vyrozuje ze US vystoupi.
NATO nemuze nic trumpak ukract a tak ze pindy jeho poskoku se nepocitaji
Na trumpacky lzi je svet uz zvyklej, plodi sracky kazdej den celej den. 
Ostatne ted je putin v takovym pruseru ze brzo bude muset jejich atomovky
vozlt na trakari.
***Life is Good"** a bude dal, trbas zte frncouazky mluvici Polynezie.

Válka dorazila naplno do Moskvy a Rusové si připomínají katastrofu roku 1812. Dá se čekat, že se postaví proti Putinově režimu? Spíš ne. „Ruská společnost je natolik amorfní a podřízená, že snese jakékoli rány. Hlavně když nebude muset přemýšlet,“ píše v komentáři pro iDNES.
Doufam ze si nemyslite ze Epsiingate bylo zapomenute kulii valce bo bazenu.
Nejake ty trupacke idotstiny jsou stale ve zpravach ale demosi si nemuzou nechat Epstinegate utect..
Budou to vytahovat a vytahovat pri kazde prilezitosti jako i pokus o prevrat
"6 leden" vtom se bude trmpak s MAGA
este dlouho koupat.
Dnesni GOP neni jen rozdelena na Republikany a MAGA magory. One se uz
rozdeluje na 3-4 skupiny!
Lide i Republikane v Congressu. A za vsechno muze trumpak! Gratulce

Socialismus s americe nechce?
Hasici ti zachani domek. To se rika Socalismus.
Pojistovna to odmitne zaplatit! Tomu se rika Kapitalismus!
Tosicu zjednodusene pro mene chapave republikany. 
UNION 4 EVER 
Demokrati jsou dnes mnohem víc rozdělení než republikáni.
Epsteingate je jediny co maj spolecnyho. S tim ale volby na podzim nevyhrajou.
Demokraty rozdeluje mnoho dalších zalezitosti. Jejich stranu rozvracej bolševici.
Všechny a celou Ameriku rozvrací IPACáž už celá
desetiletí!! Můžeš mi říct proč
není registrovaná ve FARA??
Ty zase opakujes neco o cem vis
jako s tema volbama a “picture ID”.
Co ti Dear Leader nalil do hlavy, aby jsi si predstavil pod tou karikaturou co
on chce?
O co tam jde a jak to ve skutecnosti
zapada do americke (nebo jine) spolecnosti a kultury … atd?
Kdyz jsme u tech voleb a ty jsi se zbabele nevyjadril k memu vysvetleni, tak ti doufam doslo, ze jsi psal primitivni nesmysly, ze? Neprecetl jsi si o tom nic, nerozumis tomu a tak zvatlas trumpovi bludy. Kdyby jsi byl opravdu studovanej a s dobrymy vysledky, tak by jsi tak trapne nejednal.
Ja o bolsevicich nevim to jsem byl v Demokraticke strane az po usi. Ale ty
urcite toho vis z vasi pravicacke, nasrane swamp vic a pravdivejsi
. Jako o tech obrazkovejch volebnich
identifikacich. 
To si piš, že je.......řekl to i sám Ben Gurion, kdybys nebyl historiskej
hotentot tak bys to věděl! 

Ty jseš taky jeden z těch historickejch hotentotů, co si myslí, že to co
není ve wikince neexistuje, že? Řekl, že kdyby měl tu moc tak by raději
bral divizi antisemitů než divizi bojovníků, že pro Izrael udělají více
služby než ti druzí. Chce to číst knížky a ne vyeditovanou sionistickou
propagandu. Proč si myslíš, že tahle slepice si tam namalovala
hakenkrajc??
Obrázky vytvořené kýmkoliv a videa vytvořená pomocí AI, tvým slovům důvěryhodnosti nepřidají.
Trumpak GOP vsechno prohrava ale neocekavam ze MAGA budou volit demose.
Slusny Republikane se radeji u voleb ani neukazou! Jetli jeste vubec nejaky
exituji!
Proste MAGA blbci nepriznaji ze sazej na Zlocince. Ale to neni divny, dyk jsou samy zlocinci! .
UNION 4 EVER
Znovu vytvoprime stedni vrstvu. Kterou od casu regana republikane soustavne
nici! 
beammeup Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 19:11:29 | #237153 (6)
srandomat: Ukazka toho, do jake míry jste vy silenci ochotni tu ideologickou válku posunout.
srandomat Uživatel je online | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.2026 17:48 | #237167 (6)
Nemas to lehky, jsi zaslepenej MAGA propagandou. Tam jsou vsude kamery a zadne dukazy nejsou? Rozriznout barvu 200 stop (trump to dnes zvetsil na 300 stop - jo, taha si to z prdele). Barva by se NIKDY nemela odlepovat od betonu kdyz je to spravne udelany. Trump, a MAGA lzou, vcetne tebe, samozrejme. Trump lze, ze ma dukazy, ale neukaze je, samozrejme. to je kazdodenni rutina. Jako s tema 2020 volbama. Vymyslite si co se vam hodi do kramu, samozrejme na to nenjsou dukazy a skrz vase MAGA brejle nevidite, ze vypadate jak banda idiotu. Ale to je vase vec. Je s vama prdel![]()
Pan president, ten co neni silenec
, ten
ktery vsechno vi a vsechno zna (jako ty), ti leje tyhle hovadiny do hlavy. Mas
balls a nebo prazdnej malej mozek kdyz to nevidis. Jsi trapny kacatko v zelenym
bazenu. Kdo myslis, ze bude volit (krome tebe a Andrejky) pro tyhle idioty.
O tomhle vis? Chtel by jsi se nam k tomu "vyjadrit" jak tak rad delas?
Tucker Carlson says he’ll no longer support the Republican
Party
https://apnews.com/article/tucker-carlson-republican-party-podcast-support-2da45ec63516d0cc9f0d2ea1891839d2
Hele jak je Tucker nasranej ... jako ty na tvy fotce v profilu - nasranej a
zamracenej jako kdyby jste premysleli s kym dalsim vyjebat ... treba nejakou
krysarnu jak umis ... strasit s nejakou EX. Tvuj zivot to nezavidim!
Tady si tvuj genius vymejsli jak to vlastne je s tim bazenem

Trump on the reflecting pool: "If you had a knife, you can't even cut
it". Also, Trump on the reflecting pool: "They cut it."
https://www.facebook.com/TheBulwark/videos/trump-on-the-reflecting-pool-if-you-had-a-knife-you-cant-even-cut-italso-trump-o/1289045803310877/

Ja bejt tebou, měl bych spíš vítr z toho, jak tvoji stranu začínaj ovládat bolševici a antisemiti:
https://www.axios.com/2026/06/24/mamdani-lander-valdez-chevalier-espaillat-goldman
Když porazil židy v NYC tak by rozhodně šanci měl, jenže kandidovat nemůže jelikož je narozen v Ugandě. Ani tvůj nynánek Ted Cruz, je to kanaďan.
Malá překážka pro stranu, která prosazuje hlasování bez průkazu totožnosti.
Mas v tom bordel myslivče. Opakujes jen podvodne, prolhane teorie tveho
kriminalnho vudce. Kazdy volic ma nejakou identifikaci a volby probehly bez
vysledkuzmenujicich problemu a podvody byly vzdy trestany. MAGA vyrkrikuji jak
se podvadelo ve 2020 protoze Trump si myslel (rozumej... vytahl si z prdele), ze
vyhraje, pak prohral a proto obvinil volebni system ktery mu dal vyhru v r.
2024. Nikdy nepredlozil rozumny dukaz podvodu kde, kdy a jak se podvadelo v r.
2020. Ano, opet si to vytahl z prdele a ty podvadis s tim co ti naleje do hlavy
… ty průkaze totožnosti! 
V poslednich volbach nebyly zadne podvody krome nekolika Republikanu. Jeden z
dukazu:
[scum] Dan Patrick Offers $1 Million to Combat Voter Fraud
($25,000 za kazdy pripad az do $1M)
https://spectrumlocalnews.com/us/snplus/news/2020/11/10/dan-patrick-offers--1-million-to-combat-voter-fraud
Jeden Demokrat si vybral odmenu kterou mu Patrick nakonec po roce vyplatil.
Texas Lt. Gov. Dan Patrick pays out $25,000 to Democrat who reported
Republican voter fraud
https://www.cnn.com/2021/10/22/politics/texas-voter-fraud-award
"Eric Frank, a poll worker, received the money earlier this month for his part
in reporting Ralph Holloway Thurman, a Republican who after voting once,
attempted to vote a second time as his son, as first reported by the Dallas
Morning News."
' “It was just ironic – it’s my opinion that (Patrick) put up, they put
out this bounty to try to find Democrats committing voter fraud. And in fact, it
was the complete opposite of what their intentions were,” Frank said.'
Takove podvadeni by se mozna vyresilo kdyby se zakazalo podvodnym a
prolhanym Repulikanum volit.
Je nove volebni obdobi, Republikani vedi a priznavaji, ze ferove volby
nemohou vyhrat, tak uz ted hnoji
půdu pro rozsevani
disinformaci a lzi. Jen nekolik mesicu pred volbama vyzaduji nove identifikace
ktere jsou pro nektere lidi tezko dosazitelne a drahe, predevsim ted kdy ceny a
inflace jsou vysoke. Chteji zmenit system ktery dobre pracoval i za valek jen
proto aby vyloucil volice kteri pro Republikany nebudou volit.
Lidi to vidi a opousti MAGA, jak urcite taky vis. Uvidime jak se to vyvrbi. Lidi veri, ze demokraticky system ktery se snazi zlepsit zivoty normalnich lidi je lepsi nez fasisticky, chamtivy, podvodny a prolhany system ktery posluhuje tem nejbohatsim kteri si politiky podplaci.

"kazdy volic ma nejakou identifikaci"
https://ballotpedia.org/Voter_ID_in_California
Thirty-six states require voters to present identification in order to vote at the polls on Election Day. Of these states, 24 require voters to present identification containing a photograph, and 12 accept other forms of identification. "The remaining 14 states do not require voters to present identification in order to vote at the polls on Election Day."
Tenhle odstavec je zcela jednoznacny, nemyslis? Zadna prolhana teorie.
Tenhle odstavec NENI zcela jednoznacny, a proto trvam na
tom, ze to je jen trumpoca “prolhana teorie” s kterou nici duveru naroda ve
volby. Bohuzel, nekteri lide se toho bezmyslenkovite chytli a opakuji to. Ten
odstavec jen informuje jak nektere staty zpracovavaji (process) volebni listky o
volbach a nerika nic o moznosti podvodu.

Lide kteri budou chtit podvadet si vzdycky nejakou cestu najdou (jako ti Republikani v Pennsylvania v 2024 kteri skoncili v base a platili pokuty). Kolik podvodniku je ochotnych riskovat vezeni pro par podvodnych voleb ktere s velikou nepravdepodobnosti nezmeni nic na vysledku? Asi moc ne. Tedy male podvody neskodi a vetsi se odhali.
Nikdy a nikde nebudou narodni volby 100% bez podvodu. Dulezite ale je, ze ty podvody jsou tak male, ze neovlivnuji vysledky voleb. Trump lhal, ze volby ve 2020 byly ukradene, proto zadny dukaz nepredlozil. Kzyby neco predlozil, tak by musel podvadet ve velkem a to by se odhalilo. Ve 2020 se zjistilo, ze i nekteri Republikani jsou poctivi a zda se, ze se probouzi a je jich vic a vic.
Just saying ... 
On si někdo hodně rozmyslí, jestli bude podvádět...
Riziko: Pokuta až 10 000 USD a až 5 let ve vězení za federální
zločin.
Zisk: +1 hlas v systému, kde o vítězi rozhodují desetitisíce nebo miliony
hlasů.
Volební registry jsou propojené, a když se jedno jméno objeví na dvou místech nebo se zjistí, že dotyčný již nežije, systém na to upozorní.
Trump teda plácá nesmysly o podvodech při volbách. Většina tehdejších žalob (bylo jich přes 60) byla smetena ze stolu i republikánskými soudci jednoduše proto, že právníci nebyli schopni u soudu – kde za lhaní hrozí ztráta licence – předložit žádné reálné důkazy.
To plati i pro tebe, geniusi. Mamdani neni "natural-born citizen" tudiz se o
nem samozrejme nenuze mluvit v souvislosti “prezidentské
kandidatůry” … zapis si to do pamatnicku. Ale je hezky jak jsi svoji
nevedomost svizne zahral do outu aniz by jsi vedel o co jde. Mas asi hodne
zkusenosti … ty Malá překážko.

Jste oba pašaci

Einsteine (to pane Zid Einstejn v hrobe rotuje ho spojuju s tebou
... takova urazka!). Mas hodne informaci, ale mas v
tom bordel. Americky president muze byt narozeny kdekoliv na svete i ve vesmiru.
Musi ale byt narozeny jako "natural-born citizen". Co to znamena si vygoogluj
vsevede. Nejsem fanda Cruz(e), ale on nemel problemy s "natural-born citizen" to
jen nejaci Republikani a debilove se v tom stourali. Chteli jen vystrasit
neznale volice Cruze aby ho nevolili.
Cruz je Americky obcan, coz by mela byt samozrejmost kdyz se jedna o
americkeho Senatora. Ma "dual" obcanstvi, ale to kazdy vi, ze v tomhle pripade
je to naprosto nepodstatne. 
Zapomel jsi se zminit o byvalem Presidentu Barack Hussein Obamovi. Toho se taky Republikani snazili podtrhnout a poskodit protoze jeho tata byl obcan Keni. Samozrejme President Obama nemel s "natural-born citizen" problem, jeho matka byla Americanka, mel rodny list a dokonce jeho jmeno bylo v novinach v rubrice "novych obcanku" kdyz se narodil a kde. To jen P01135809 podvadel a volove mu verili, nebo jen rozsirovali lzi ... Republikansky a MAGA styl.
Just saying

Je to chytrej chlap, nepomerne lepsi nez Dear Leader ktery ho dosadil na jeho
misto. Lidi uz nemohou zrat vic tech hovadin co jim Trump serviruje ... to je
jken pro vybrane geniusy jako jsi ty.

Co je spatneho na tomhle?
"Paid training, a job and a path to America's future"
To skoro vypada, ze by to mohlo "Make America Great". Nebo se ti nelibi, ze to
nepodporuje fasisty, vede to k lepsim zivotum mnnoha Americanu a nebo to necpe
prachy miliardarum? Mel by jsi vedet, ze to v Evrope vyborne funguje. Ale mozna
ti Trump zakazal sledovat děni v jinych demokratickych zemich.
Muzes se k tom "vyjadrit"?

Nemuzes se k tomu vyjadrit ... malo zavitu na neco lidu prospesneho. Jestli
mas zavity v hlave, tak jsou jen a jen pravotocivy a nedovoli ti rozume myslet.

Tucker Carlson says he’ll no longer support the Republican Party
O tomhle vis? Chtel by jsi se nam k tomu "vyjadrit" jak tak rad delas?
Ja mel zato, ze tomuhle člověku nemuzes prijit na jmeno 
Nemuzu, je to "kam vitr - tam plast' " MAGA product. Ja jen chci podlozit
dukazem o cem pisu coz ty nedelas. Ty podporujes co rikas vetsinou dokazatelnym
. 
Zahled jsem to take pred par dny ale nechl mu dat tolmu prchanoti vic
viditelnosti.
.
beammeup Uživatel je offline | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
21.06.26 19:11:29 | #237153 (6)
srandomat: Ukazka toho, do jake míry jste vy silenci ochotni tu ideologickou válku posunout.
Jo, my, Demokrate, jsme silenci protoze tvuj Dear Leader zkurvil Reflecting
Pool ktery mu “opravil a vylepsil” jeho soused jako no-bid contract (bez
vyberu jinych, lepsich, lacinejsich firem) a plati mu samozrejme penezma
vybranych v danich (Trump dane neplati … nemusi … danovi urednici nesmi
vysetrovat jestli on a jeho rodina plati dane a nebo ne) ... to je
silenstvi!
Jako vzdy, Trump ze sebe dela poskozeneho a
obvinuje jine bez jakychkoliv dukazu. Jen idioti mohou necemu takovemu verit.
Kdyz jsme u toho, proc je ten cover up na Kennedy Center v DC? Ci vina to je?

https://www.nytimes.com/2026/06/23/us/trump-reflecting-pool-green-peeling.html
Citat:
Government documents obtained by The New York Times show that while National Park Service workers found two cuts in sections of foam between the pool’s expansion joints, those were not directly related to the “American flag blue” coating that is now peeling, or to the algae that has turned the pool a bright shade of green.
Even as the documents show workers were attempting to address deteriorating conditions, Trump administration officials were insisting publicly that the pool was pristine.
The pool had been drained, resealed and then refilled by June 5. Four days later, Park Service workers discovered holes, cracks and peeling caulking in parts of the pool, along with cuts in sections of the foam, according to the documents.
The cause of the cuts was unclear. While a June 9 report by the U.S. Park Police described the cuts as “razor blade slashes” made along a 20-foot-long stretch of the foam, the administration has yet to present evidence supporting that assertion. The documents reviewed by The Times described them as two 171-foot blade cuts but did not address how they were made.
By June 16, workers had noticed that chunks of blue sealant that covered the pool’s bottom were peeling and floating to the surface, the documents show. That sealant was separate from the foam in the pool’s expansion joints, which allow its concrete slabs to expand and contract.
The workers had also discovered that some devices installed to kill algae were not working as intended, according to the documents. And enormous algae blooms had turned portions of the pool bright green instead of dark bue.
"srandomat: NYT tenhle clanek nijak nezkorigoval."
srandomat: Z toho lze vyvodit pouze to, že další federální úřad
řízený kariérními byrokraty (National Park Service), je v této věci ve
sporu s Bílým domem. What else is new?
Ten nemastnej neslanej článek v NYT
není potřeba rozebirat.
Kym by meli byt federalni urady rizeny? Kralovyma Minionama? Kdyz by to tak
bylo, tak jak myslis, ze by jsi pochodil kdyby jsi si chtel postezovat krali, ze
se ti neco na jeho vlade nelibi ... vole? Jsi fakt tak submisivni?

Jsi fakt tak tupej, nebo se snazis o trumpovic klicku? 
Cela debata zacala tim, ze jsi nam tu vysvetloval, ze "Reflecting pool zasvinili
skodolibi demokrati." ... vole. A ted predkladas clanek ve kterem neni ani
zminka o skodolibych demokratech/vandalech. Ja vim, jsou to uz 2 dny, tak si
asi uz nepamatujes.

KANADA KOPLA TRUMPAKA DO PRDELE.
A TED PROHRAVA S ITALSKOU PREZ. MELONI.
CEHO SE TRUMPAK DOTKNE TO ZKURVI.
/KROME ZLODEJIN VE KTEYCH JE BOREC/

Tak funguje Epštanystán!
Vy dvá umělý inteligenti si dokazujte co chcete, je to stejný jako s
Velkým Izraelem, každýmu je jasný, že židi se o něj snaží ikdyž to
oficiálně nepřiznají, tak podle vás to neexistuje.

https://www.instagram.com/reel/DSbt6D0Ch3j/
Napsal jsi, že Trump konvertoval a je z něho žid. Jak je vidět, nekonvertoval.
Vole ... ty jsi to napsal, tak to dokaz, ze je to pravda ... ty neumelej
inteligente!

Brzo si na týden odpočine. Zase rozjíždí ten svůj antisemitismus. Za vším jsou židi a za vše můžou oni. 🤣
Trumpak neni zid,.jen zlodej. Ale4 ze trumaka zide prechcaly votm neni zadna ale ono to neveme tag moc.