Ono je těch umanutých trapáků víc.
Současné vedení státu je jednou velkou ostudou této země, ale co jsme si
zvolili, to máme.
Umanutý soudruh prezident válčí s umanutým soudruhem premiérem a tuto
bitvu, která nemůže mít vítěze, nýbrž jen poražené, neustále
rozdmýchávají ubožáci na bubertální úrovni, které si jakožto vši do
svého kožichu dobrovolně nasadil soudruh premiér, aby vůbec mohl vykonávat
ono řízení státu jako firmy. Zapomněl dodat vlastní firmy, která ke své
činnosti nepotřebuje krále.
K poblití, taková státní reprezentace.

