https://www.facebook.com/reel/2001365787140777
SPD vyhrálo další soud..... Že byli neoprávněně nazváni extrémisty.....
Soudruh Pávek a Kolář
https://www.facebook.com/reel/2001365787140777
SPD vyhrálo další soud..... Že byli neoprávněně nazváni extrémisty.....
Soudruh Pávek a Kolář
Bezpečnostní analytik Jan Schneider si servítky nebral. Na adresu prezidenta Petra Pavla mluví o negramotnosti, nebo aroganci a tvrdí, že hlava státu v kompetenčním sporu s vládou buď nerozumí Ústavě, nebo ji vědomě překrucuje.
Schneider míří přímo na Pavlovu žalobu k Ústavnímu soudu kvůli summitu NATO v Ankaře. Podle něj je až trapné sledovat, jak prezident vykládá své pravomoci způsobem, který je v přímém rozporu s textem Ústavy, a jednoduše řečeno veřejnosti neříká pravdu.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1603296888463728&set=a.1576836427776441
Vždyt už je trapný s tou svojí umanutostí..si hraje na krále..vůbec neví která bije.
Ono je těch umanutých trapáků víc.
Současné vedení státu je jednou velkou ostudou této země, ale co jsme si
zvolili, to máme.
Umanutý soudruh prezident válčí s umanutým soudruhem premiérem a tuto
bitvu, která nemůže mít vítěze, nýbrž jen poražené, neustále
rozdmýchávají ubožáci na bubertální úrovni, které si jakožto vši do
svého kožichu dobrovolně nasadil soudruh premiér, aby vůbec mohl vykonávat
ono řízení státu jako firmy. Zapomněl dodat vlastní firmy, která ke své
činnosti nepotřebuje krále.
K poblití, taková státní reprezentace.
K poblití je chování presidenta. Zde pan Turek přesně popisuje, jak je
to v realitě. A malá připomínka, každý podnikatel mající firmu se
snaží o to, aby prosperovala.
https://www.facebook.com/reel/1887954501879057
Díky!
Pobavil jsem se. Samozřejmě na ksichbůkový odkaz jsem neklil, to nebylo
zapotřebí.
Prý pan Turek 
Tak to jo, tento hochštapler je určitě obrovskou morální autoritou.
Lempl, který nedělal nic v Bruselu a teď se úplně stejně fláká ve
sněmovně.
Nechodí do práce, nehlasuje, neřeční, prostě se fláká.
Automobilový závodník, který aby vyhrál, vytvořil si sám sobě vlastní
kategorii.
Také byl ve vedení firmy prodávající "zázračné" přístroje na
léčení, prostě normální šmejdfirma podvádějící hloupé lidi.
Každý podnikatel nechť se snaží o prosperitu firmy, to je samozřejmě v
naprostém pořádku. Ovšem stát není firma, stát funguje jinak a není
vhodné, aby si stát řídil jeden z největších podnikatelů tak, jak to
vyhovoje jeho obrovské firmě.
Ano, pan Turek to dokonale vystihl. Stejně tak dokonale vystihl pan Rajchl
situaci kolem ČT.
https://www.facebook.com/reel/1749959576415470
Za další, stát sice není firma, ale také jemu jde o prosperitu státu,
takže je dobře, když se vedení ujme člověk, který tomu rozumí a který
ty prosperující firmy založil. Ať se to tobě nebo někomu jinému líbit
nemusí, pan Babiš tu vládl po dvě volební období, a byl jediným
premiérem, který dokázal naše dluhy ponižovat až do doby, kdy nastal
covid. Tak už z toho je vidět, že si počínal dobře. Proč si myslíš, že
dostal tolik preferenčních hlasů a lidé si přáli jeho návrat? A co do
toho vůbec zaplétáš "jeho" firmu?
Já? Já nic nezaplétám, Bureš neustále řeší své střety zájmů a
dotační kauzy, taky se schová se za imunitu aby nemusel k soudům.
Dokud byl ministrem financí u socana Sobotky, tak držel státní finance ve
velmi solidním stavu.
Jakmile začal vládnout sám, okamžitě roztočil kolotoč dluhů a dnes,
aniž by byl nějaký covid, v tom vesele pokračuje.
Proč dostal preferenční hlasy? No to je přece jasné, nemá proti sobě
nikoho, kdo by za něco stál. Současná opozice, tedy bývalá vládní
koalice stojí za ho..., jejich vláda selhala a nesplnila mnoho toho, co
naslibovala. Bureš, aby mohl alespoň část svých slibů splnit, musí
rekordně zadlužit stát. Nikdo jiný, natož schopný, slušný a poctivý
nemá zájem u nás dělat politiku, tak ji dělají ti, co to neumí, tedy
třeba Babiš, nebo Fiala.
Co se covidu týče, tak ten Babišova vláda řešila špatně, jenže férově
přiznávám, že v té době nikdo nevěděl, jak to vlastně dělat dobře, to
se ukázalo až dávno po skončení této anabáze, jinými slovy, po válce je
každý generál. Takže to Babišovi nikdy vyčítat nebudu a nemám mu to za
zlé, podobně chybovala spousta jiných vlád po celé Evropě i světě.
Bohužel ovšem tato špatná a nešťastná rozhazovačná politika roztočila
inflační spirálu nebývale víc, než v okolních zemích a trvalo značně
dlouho, než se to zase srovnalo na současnou přijatelnou úroveň.
A pro jistotu opět připomenu, že na fejsbůkový hovadiny neklikám.
Mně je zcela jedno, na co klikáš či neklikáš. Inflační politiku roztočila Fialova vláda, která se chovala nezodpovědně. Jen díky tomu nás za 4 roky svého působení zadlužila 1 bilionem a 200 miliardami korun. To se nepodařilo žádné předchozí vládě. Píšeš, rozhazovačná politika Babišovy vlády? V tom případě nechápu, že byla kritizována opozicí, že "rozhazuje" málo. S tebou je těžké diskutovat, když na některé věci záměrně zapomínáš.
Dávejte si pozor na podvodné e-maily o nevyzvednute zásilce a dovolí si
vám vyhrožovat sankcemi. Já si prý v roce 2024 objednal 2 ks stejně legíny
a knihu o harmonickém životě. Já ho mam, nemusím o něm jen číst.
Neměnila jsem a mrkla na google6o jakou skvělou formu se to jedna. Začátek
mnohé napověděl. Nereagujte, neposílejte žádné penize, jsou to podvodné
částky pohybující se kolem 2 000 (málo ale staci, když kape )dále na
Google píšou, že lidé po tak dlouhé době už zapomněli a že strachu
platí... Tak my jsme v obraze a kdyby to na vás přátelé někdo zkoušel,
nenechte se zastrašit... Mě spíš straší skutečnost, kolik hajzlu je mezi
námi 
Pan Drulák se také vyslovil. Vláda by se měla postavit proti
předběžnému opatření.
Drulák: Vládo, ignoruj Ústavní soud jako Tusk v Polsku. Jde o demokracii
Pokud se vláda nepostaví proti zásahům do jejího demokratického mandátu,
jako to učinil Ústavní soud, nemá smysl, aby se voleb účastnili nikdo, kdo
chce dělat jinou politiku než Brusel. Pro ParlamentníListy.cz to říká
předseda spolku Svatopluk Petr Drulák. Podle něho nyní jde o záchranu
demokracie a vláda by měla rozhodnutí Ústavního soudu ignorovat i za cenu
hrozícího tlaku Evropské komise.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drulak-Vlado-ignoruj-Ustavni-soud-jako-Tusk-v-Polsku-Jde-o-demokracii-793244
#pavel #drulak #summitnato #nato #spoleksvatopluk #svatopluk #ustavnisoud #eu
#ct #babis
Věřím Cyrilu Svobodovi, podílel se na Ústavě. Předběžné opatření
ÚS bych napadla.
Nerespektovala bych jej.
A jsem hodně zvědavá, jak se zachová premiér a vláda.
Tomáš Nielsen :
" Co by se asi tak dělo, kdyby MZV jako účastník řízení podalo k
Ústavnímu soudu žádost o zrušení předběžného opatření proto s
následující argumentací:
Předběžné opatření bylo odůvodněno potřebou zachovat dosavadní
ustálenou praxi do meritorního rozhodnutí. Dosavadní praxe však
nespočívala v existenci dvou navzájem soupeřících center zastupování
České republiky. Spočívala v účasti prezidenta republiky v delegaci
České republiky za předpokladu jednotně připravené a navenek koordinovaně
prezentované zahraničněpolitické pozice státu. Po vydání předběžného
opatření vzniká reálné riziko, že bude předběžné opatření
vykládáno jako oprávnění prezidenta republiky určovat či spoluurčovat
vedení delegace, jeho mandát nebo závazná stanoviska České republiky na
summitu.
Jde o novou okolnost významnou pro posouzení potřebnosti a přiměřenosti
zatímní úpravy. Takový výklad by již nepředstavoval pouhé zachování
dosavadní praxe, nýbrž předběžné vytvoření nového určení pravomocí,
o němž má Ústavní soud teprve rozhodnout. "
Premiér by měl v tomto smyslu jednat a převzít iniciativu. Nejspíš ale sklopí uši, protože s tím máslem na hlavě nemá silnou pozici. Tím samozřejmě poškozuje i všechny " dezoláty" , kteří se stávají snadným terčem.
https://www.facebook.com/photo?fbid=10235478506205434&set=a.4234139253860
ještě uvidíme, jak to celé dopadne .... 
To, že se s takovou věcí Petr Pavel na ÚS obracet neměl, je jasné. Že tak učinil, jenom dokazuje skutečnost, která je nám známa…totiž že je hloupým šaškem nehodným úřadu prezidenta.
Kdo platí vědu? Ti kterým slouží, zkorumpovaní vědci....