A líbí se mi i tento rozhovor Tomia Okamury s reportérkou ČT.
https://www.facebook.com/reel/1287977853353826
A líbí se mi i tento rozhovor Tomia Okamury s reportérkou ČT.
https://www.facebook.com/reel/1287977853353826
Výborně pane Macinko. Opět jste dokázal, že jste chlap.
https://www.facebook.com/reel/891605353436480
Panu Macinkovi patří za tento počin velké poděkování.
Nebýt jeho a také jeho kolegy agenta Oldy, se alespoň bude o strážnickém
festivalu více hovořit v celostátních, tedy pražských médiích. Tento
festival je v rámci folkloru naším největším a nejvíce navštěvovaným,
takže letos konečně nezůstane na okraji zájmu centralisticky zaměřené
ČT.
Takže pane Macinko, díky!
Jan Zahradil a jeho shrnutí. Mně se docela líbí.
https://www.facebook.com/reel/1554607866370798
Akcie zbrojovky klesly na minimum. Pomohl by Pávek v Ankaře?
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1289648346584465&set=a.391091859773456
Petr Macinka ani po verdiktu Ústavního soudu necouvá. Mluví o ústavním
puči, kritizuje prezidenta Pavla a naznačuje, že spor zdaleka nekončí.
Petr Macinka, ministr zahraničí
27.červen 2026 - 07:05
Macinka přitom dává najevo, že nejde jen o aktuální spor kolem summitu
NATO. Podle něj může mít rozhodnutí Ústavního soudu dlouhodobé důsledky
a posílit prezidentský úřad způsobem, který český ústavní systém
nikdy nepředpokládal.
celý článek v odkazu.
Lidé milují motošašky den ode dne víc.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vypadni-na-festivalu-ve-straznici-po-klempirovi-vypiskali-i-macinku.A260627_190643_domaci_bro
Tady je jeden příspěvek, kterému jsem dala palec nahoru.
https://www.facebook.com/photo?fbid=122286188648864552&set=a.122094039182864552
Jenomže Pavel a opozice jsou si vzájemnou oporou, mající zatím totožný cíl. Podporu má tudíž i v tom, co by Zemanovi neprošlo ani náhodou. Že přitom musejí z oponentů dělat pitomce, je logické.
Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude,
nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka
jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli
klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k
srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem,
stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se
kpretinko, ty to dáš ...

Díky, jsem na tom stejně jako ty.
a my to dáme, protože jsme ještě ta ,,zdravá,, generace.

Já v takovýchto dnech raději ven nevycházím. Mám kamenný dům a v něm je příjemně. Mám astma a CHOPN, takže se mi při těchto vedrech venku špatně dýchá. Jak já jsem kdysi milovala sluníčko a jak ráda jsem se opalovala. Kde jsou ty časy.
Taky jdu jen do vody a večer po zahradě. Ani do lesa se už nedá. Holky a
prý bude hůř.

Zajímavé je, že do našeho krytého bazénu chodí lidé od rána a raději, než na venkovní koupání.
Zděné baráky, jak psala Marta jsou v takových vedrech ideální, znám je z Německa, zatímco se všichni vařili, uvnitř bylo moc příjemně a v zimě sis zatopila podle potřeby a ne čekat na nějakého moulu, který ti to schválí. Vyrůstala jsem v Praze na periferii a znám to. My měli doma vždycky teploučko podle potřeby a v létě chládek tuze příjemný. Teď všechno predpisove a na hovno
https://cz24.news/fico-odhalil-pravy-duvod-pavlovy-umanutosti-v-ankare-se-chysta-revolvingovy-uver-70-miliard-e-rocne-zbrojari-z-hradu-by-se-prisali-jako-pijavice-pavel-musi-vest-delegaci-aby-podepsal-mili/
FICO ODHALIL PRAVÝ DŮVOD PAVLOVY UMANUTOSTI! V Ankaře se chystá
revolvingový úvěr 70 MILIARD € ročně – zbrojaři z Hradu by se
přisáli jako pijavice. Pavel MUSÍ vést delegaci, aby PODEPSAL miliardy pro
válku –( VLÁDA ZVAŽUJE VELEZRADU!??)
Tady se podívejte na rozhovor dvou europoslankyň, Kateřiny Konečné a
Danuše Nerudové. To je rozdíl, že? Jen z tohoto rozhovoru jde poznat, proč
se o D.Nerudové vyjadřují jako o Blbuši.
https://www.facebook.com/reel/1556943765791141
Přesto téměř polovina národa s jejími názory souzní ,včetně veřejnoprávních médií a silových složek, tudíž se řítíme do průšvihu plnou parou vpřed.
My už v průšvihu jsme.4 roky v prdeli, Fialova vláda snesla vajco....a to
se vylíhlo. právě v této době. . .
něco jako Trojský kůň. 
Kpretinko, to je stádo trojských koní ne jenom jeden.. bohužel.. člověk
nevěří, kde se líhně tolik diotu... 