A líbí se mi i tento rozhovor Tomia Okamury s reportérkou ČT.
https://www.facebook.com/reel/1287977853353826
A líbí se mi i tento rozhovor Tomia Okamury s reportérkou ČT.
https://www.facebook.com/reel/1287977853353826
Výborně pane Macinko. Opět jste dokázal, že jste chlap.
https://www.facebook.com/reel/891605353436480
Panu Macinkovi patří za tento počin velké poděkování.
Nebýt jeho a také jeho kolegy agenta Oldy, se alespoň bude o strážnickém
festivalu více hovořit v celostátních, tedy pražských médiích. Tento
festival je v rámci folkloru naším největším a nejvíce navštěvovaným,
takže letos konečně nezůstane na okraji zájmu centralisticky zaměřené
ČT.
Takže pane Macinko, díky!
To ho samozřejmě chválí, leč možná by měl navštívit pár lekcí
slušného chování.
Pak by věděl, že stavět se kritice a neutíkat není vhodné tam, kde tím
obtěžuje několik tisíc lidí, kteří na něj nejsou zvědaví.
Naduté povýšenecké chování, takto vtrhout jako privilegovaný papaláš na
festival a narušit jeho průběh, to se prostě nesluší. Jeho politické kecy
patří do televizních, či sněmovních debat, ne na folklorní festival.
Ale jak už jsem uvedl, díky jemu má strážnický festival obrovskou reklamu.
On sám teda asi ne, tedy s výjimkou těch, kterým se jeho drzé a neomalené
chování líbí.
Jan Zahradil a jeho shrnutí. Mně se docela líbí.
https://www.facebook.com/reel/1554607866370798
Akcie zbrojovky klesly na minimum. Pomohl by Pávek v Ankaře?
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1289648346584465&set=a.391091859773456
Petr Macinka ani po verdiktu Ústavního soudu necouvá. Mluví o ústavním
puči, kritizuje prezidenta Pavla a naznačuje, že spor zdaleka nekončí.
Petr Macinka, ministr zahraničí
27.červen 2026 - 07:05
Macinka přitom dává najevo, že nejde jen o aktuální spor kolem summitu
NATO. Podle něj může mít rozhodnutí Ústavního soudu dlouhodobé důsledky
a posílit prezidentský úřad způsobem, který český ústavní systém
nikdy nepředpokládal.
celý článek v odkazu.
Lidé milují motošašky den ode dne víc.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vypadni-na-festivalu-ve-straznici-po-klempirovi-vypiskali-i-macinku.A260627_190643_domaci_bro
Tady je jeden příspěvek, kterému jsem dala palec nahoru.
https://www.facebook.com/photo?fbid=122286188648864552&set=a.122094039182864552
Jenomže Pavel a opozice jsou si vzájemnou oporou, mající zatím totožný cíl. Podporu má tudíž i v tom, co by Zemanovi neprošlo ani náhodou. Že přitom musejí z oponentů dělat pitomce, je logické.
Je vedro....nezapomeňte pít! A běžte k vodě - nebo aspoň do bazénu,
pod sprchu.... a klid, kašlete na politiku. Nestojí to za ty nervy.

Jedna z mála rozumných, díky tobe, kytičko.. Tea kreatura je všude,
nikým nezván, nikým nevitan a ještě si budeme kazit náladu... Ta horka
jsou nesnesitelná zvlášť pro nás kardiaky, čekám kdy mě každou chvíli
klepne. Vedra a hradní blb je špatná kombinace a tak si tvá slova beru k
srdci, jsem doma, venku bych nevydrzela, čili když se to vezme kolem a kolem,
stáří stojí za hovno a nemusím do toho most ještě politiku.... Opatruj se
kpretinko, ty to dáš ...

Díky, jsem na tom stejně jako ty.
a my to dáme, protože jsme ještě ta ,,zdravá,, generace.

Já v takovýchto dnech raději ven nevycházím. Mám kamenný dům a v něm je příjemně. Mám astma a CHOPN, takže se mi při těchto vedrech venku špatně dýchá. Jak já jsem kdysi milovala sluníčko a jak ráda jsem se opalovala. Kde jsou ty časy.
Taky jdu jen do vody a večer po zahradě. Ani do lesa se už nedá. Holky a
prý bude hůř.

Zajímavé je, že do našeho krytého bazénu chodí lidé od rána a raději, než na venkovní koupání.
Zděné baráky, jak psala Marta jsou v takových vedrech ideální, znám je z Německa, zatímco se všichni vařili, uvnitř bylo moc příjemně a v zimě sis zatopila podle potřeby a ne čekat na nějakého moulu, který ti to schválí. Vyrůstala jsem v Praze na periferii a znám to. My měli doma vždycky teploučko podle potřeby a v létě chládek tuze příjemný. Teď všechno predpisove a na hovno
https://cz24.news/fico-odhalil-pravy-duvod-pavlovy-umanutosti-v-ankare-se-chysta-revolvingovy-uver-70-miliard-e-rocne-zbrojari-z-hradu-by-se-prisali-jako-pijavice-pavel-musi-vest-delegaci-aby-podepsal-mili/
FICO ODHALIL PRAVÝ DŮVOD PAVLOVY UMANUTOSTI! V Ankaře se chystá
revolvingový úvěr 70 MILIARD € ročně – zbrojaři z Hradu by se
přisáli jako pijavice. Pavel MUSÍ vést delegaci, aby PODEPSAL miliardy pro
válku –( VLÁDA ZVAŽUJE VELEZRADU!??)
Tady se podívejte na rozhovor dvou europoslankyň, Kateřiny Konečné a
Danuše Nerudové. To je rozdíl, že? Jen z tohoto rozhovoru jde poznat, proč
se o D.Nerudové vyjadřují jako o Blbuši.
https://www.facebook.com/reel/1556943765791141
Přesto téměř polovina národa s jejími názory souzní ,včetně veřejnoprávních médií a silových složek, tudíž se řítíme do průšvihu plnou parou vpřed.
My už v průšvihu jsme.4 roky v prdeli, Fialova vláda snesla vajco....a to
se vylíhlo. právě v této době. . .
něco jako Trojský kůň. 
Kpretinko, to je stádo trojských koní ne jenom jeden.. bohužel.. člověk
nevěří, kde se líhně tolik diotu... 
Prý jich není až tak moc ))) ale jsou strategicky rozmístění a tak
potkáš každý den aspoň jednoho
