Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
03.06.26 09:33:45 | #207201

https://zpravy.kurzy.cz/833592-francie-se-utapi-v-dluhu-kvuli-prijeti-eura-za-nej-zaplati-i-treba-radovi-slovaci-nebo-chorvate/

Francie se utápí v dluhu, kvůli přijetí eura za něj zaplatí i třeba řadoví Slováci nebo Chorvaté. Čechy chrání korun

Kdybychom měli euro, jak chtěl Fiala a náš dnešní prezident, platili bychom také, ovšem Francii by to pomohlo... A o to jde...

Sloužit západu a národ, na tom nezáleží....



| Předmět: RE:
03.06.26 13:19:01 | #207225 (1)

A doposavad jásajíci Bulhaři, jaké udělali s přijetím Eura terno, se z toho rovnou poserou... *33027*



| Předmět:
03.06.26 08:31:27 | #207196

Naprosto přesně zde Radek Vondráček popsal situaci. Můj další komentář je zde zbytečný. Mé vyjádření zde zaznělo.
https://www.facebook.com/reel/3973376809627632



| Předmět:
03.06.26 08:20:24 | #207194

Lékaři bez hranic informují. A musím říci, je to hnus. Nikde jsem nezaznamenala nějaké větší odsouzení, prostě, stalo se. Tohle kdyby udělalo Rusko, to by hned bylo titulků v novinách a křiku.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1431204595702618&set=a.630604502429302



| Předmět: RE:
03.06.26 08:26:55 | #207195 (1)

| Předmět: Drazí vlastenci
03.06.26 08:07:30 | #207193
| Předmět: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 09:07:40 | #207197 (1)

Prezident ČR evidentně škodí

Například kde se přijalo euro, tak šla ekonomika do háje, třeba Chorvatsko... Ještě za to, že bychom platili eurem bychom skládali zálohu cca 300 miliard korun... Koruna nás chrání.... Také bychom. Propaguje euro...
Spojené státy Evropské, odevzdání suverenity prakticky Němcům.
Podpora Fialovy politiky, tedy i výdajů na zbrojení atd...
Fiala chtěl platit 5% HDP ročně na zbrojení a půjčit si na to....
Prezident podporoval nákup F35. Které bez Američanů ani nevzlétnou...
Mimochodem mnoho žen volilo prezidenta jen proto, že prý dobře vypadá... To je tedy opravdu kvalifikace...


Důležité je se ptát. Komu to prospívá.... Kdo z toho má užitek... Zahraniční zbrojaři a cizáci především...
Kdo na tom tratí, je ČR.



| Předmět: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 09:12:28 | #207198 (2)

Zíííív

Chápu
Těžko, přetěžko se některým zkousává, že konečně máme po tom hrozným snu jménem M.Zeman , slušného, normálního prezidenta

https://www.facebook.com/reel/1557666862656665



| Předmět: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 09:16:35 | #207199 (3)

Zeman naopak ČR velmi prospěl....
A euro nechtěl.

Vyhodit 300 miliard....

EU nemá své peníze, jsou to peníze jednotlivých států.... Takže vrací peníze, které tam státy posílají a tím se je snaží ovládat...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 09:27:22 | #207200 (4)

Čím Zeman velmi prospěl??

těch 10 let co Zeman dělal ostudu, může ČR s klidem odepsat ...
jediné co se mu skutečně povedlo, je zozštěpení společnosti, zničení důstojnosti prezidenzského úřadu a pošlapání Ústavy

https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/domaci/exprezident-zeman-malo-dbal-na-dustojnost-uradu-kritizuji-lide-podle-pruzkumu-cvvm-7732



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 13:51:41 | #207226 (5)

To, že napíšu, že Jamesidiot dělá ostudu, není důkazem, že dělá ostudu....
Nelízal zadek Američanům a byl svůj.

Sice slouží globalistům, ale ti potřebují českou republiku zachovat a o války nemají zájem....

Nepodpořil bombardování Sýrie, řka, že kdysi věřil na chemické zbraně, které údajně užíval husajn a nepotvrdilo se.

Americký prezident George H. W. Bush st. skutečně během státní večeře 8. ledna 1992 pozvracel japonského premiéra Kiichi Miyazawu. Incident se odehrál v Tokiu během oficiální návštěvy, kdy prezidenta přemohla akutní střevní chřipka. Samozřejmě a Zeman měl virozu.....

Churchill šíleně chlastal.... Atd... Kalousek, do dnes koluje po internetu..... Jeho legendární ro\hovor....

Toto je svědectví disidenta,,,, https://www.pravdaozrude.cz/opilec.html

Netvrdím, že je pravdivé. Stejně tak nelze vyvrátit tvrzení o tom, že Zeman měl skutečně virozu.....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 13:53:45 | #207227 (6)

Opilí kalousek, odvysíláno TV. Nebo, také viroza?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 13:06:51 | #207224 (4)

Tohle, ten kopírovací blbeček, nemá šanci pochopit...!!! *16899*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
03.06.26 13:56:03 | #207228 (5)

Kdyby ten truhlík uměl alespoň anglicky, zjistil by hodně zajímavé věci... Od politiků západu... Rozpory v jejich tvrzeních, atd...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Drazí vlastenci
04.06.26 07:55:11 | #207263 (6)

Tož... někdo na ty cizí jazyky moc není... je třeba spíše zaměřen technicky... ovšem jak je zaměřena kopírka jamesdiot, to se nepovedlo dodnes nikomu rozluštit... *3419* a neví to ani vona sama...!!! *16899*



| Předmět:
03.06.26 07:20:42 | #207189

Jak to dnes chodí ve sněmovně. Z toho je jasně vidět, že ve sněmovně díky současné opozici přestaly platit zavedená pravidla. Dost jasně se k tomu vyjadřují o diskutující pod článkem.
https://www.facebook.com/photo?fbid=2305015830029496&set=a.687067321824363



| Předmět:
02.06.26 22:49:25 | #207186

tak se zatím mějte....a bavte se ))) *13845* *30740*



| Předmět:
02.06.26 22:45:06 | #207185

❗️🇭🇺🇺🇦Maďarsko nepošle na Ukrajinu ani vojáky, ani zbraně, a to ani za nové maďarské vlády, uvedl premiér země Péter Magyar na tiskové konferenci s německým kancléřem.

Magyar také prohlásil, že je připraven se příští týden setkat se Zelenským, pokud budou vyřešeny sporné otázky týkající se maďarské menšiny.

Ajajaj to zas bude alzáček přivírat kohout s ropou.



| Předmět:
02.06.26 22:01:04 | #207178

A mám na vás otázku.... co víte o droze KRATOM ?



| Předmět: RE:
02.06.26 22:10:21 | #207179 (1)

Snímek získal v roce 2025 Cenu diváků na Mezinárodním festivalu populárně-vědeckých filmů AFO v Olomouci
https://www.ceskatelevize.cz/porady/17235276278-sberatele-kratomu/



| Předmět: RE: RE:
02.06.26 22:14:45 | #207181 (2)
| Předmět: RE: RE:
02.06.26 22:19:38 | #207183 (2)

Mě se nelíbí, že je v podstatě ,,legální,, a můžou se k němu dostat i děti- mladiství. Pak jsou vylágrovaní a mlátí se mezi sebou jak psi.

To, že byl kratom zařazen mezi psychomodulační látky znamená, že stále zůstává legální. Jeho prodej bude však regulovaný a budou muset být dodržována tato pravidla:

zákaz prodeje osobám mladším 18 let,
prodej pouze ve specializovaných prodejnách nebo e-shopech s licencí,
zákaz prodeje v automatech, potravinách, lékárnách,
zákaz reklamy mimo místa prodeje,
zákaz sponzoringu,
povinné označení složení, dávkování, rizik.
Zdroj: https://www.cesivpravu.cz/blog/kratom-droga-nakup-prodej-regulace-zakaz



| Předmět: RE: RE: RE:
02.06.26 22:43:52 | #207184 (3)

Jsem taky pro zákaz. Argumentace ,že si ho budou shánět na černém trhu nemůže obstát. Valná většina si nic shánět nebude .



| Předmět: RE: RE: RE:
03.06.26 07:25:56 | #207190 (3)

Takzvaná západní, kapitalistická společnost nepotřebuje zdravé, vzdělané občany... *16899* páč je všeobecně známá a v praxi tisíckrát potvrzena skutečnost, že nejjednodušeji a nejvíce, se vydělává právě na "zdraví" a hlouposti ovčanů...!!! *3419*
Na jednom zdejším diskutujícím chatrného zdraví a na jeho palici v ještě bídnějším stavu, musí někdo vydělávat, ale že miliony...!!! *33441*



| Předmět:
02.06.26 21:45:16 | #207172

Ještě k tomu PP.....

. Veřejná diskuze naznačuje, že Pavel se plánuje zúčastnit hlavně neformálních jednání hlav států věnovaných bezpečnosti a obraně, zatímco Babiš a jeho ministerská část delegace budou prezentovat pozici vlády
A vtom mu nikdo bránit nebude )))



| Předmět: RE:
02.06.26 21:53:51 | #207176 (1)

I tak bych ho tam nepustil ,bude tam vést vlastizrádné řeči ,tak jako doteď



| Předmět: RE: RE:
02.06.26 21:59:39 | #207177 (2)

Když on tak moc chce!)))) už dupe i nožičkou. *23266*

Tady jde hlavně o to, nenechat si vnutit to, co z něj dělají naše,,nestraná,, média. *14571*
Nezáleží na tom, že vůl je vůl! Chyba je, dělá-li se z něho lev.



| Předmět: RE:
03.06.26 07:38:50 | #207192 (1)

Ta neformální jednání nejsou bez účasti společensky a politicky docela důležitých lidí jednotlivých zemí ani bez zájmu médií... *3419* no a právě na těch neformálních jednáních dokáže ten hradní blbeček, mluvčí prezidenta Koláře, agent Pávek, naslibovat zhovadilostě a pošpinit Česko a českou vládu více, než kdyby přednesl pro znudené, ospalé politiky, zabořené v pohodlných křeslech, oficiální zprávu, kterou mu napíše prezident Kolář...!!! *18814*
Jediná cesta, kterou by měla vláda temu kolaborantovi, agentu Pávkovi, povolit nebo dokonce nařídit, je nejkratší cesta z Hradu na Pankrác...!!! *33027* Já mu tu jízdenku moc rád zaplatím...!!! *33441*



| Předmět: Tož...
02.06.26 19:16:27 | #207156

on se někdo diví, jak hloupé příspěvky vkládá do diskuze jamesidiot...??? *33767* Dyť ten blbeček zná ze všech měn ve světě, jen Euro a Rubl...!!! *18814*



| Předmět: RE: Tož...
03.06.26 09:38:30 | #207202 (1)

Myslím, že ho za to platí... Ale řekl bych, že UI by za něj práci dělal apřece jen lépe...



| Předmět: RE: RE: Tož...
03.06.26 13:03:13 | #207223 (2)

to je možné... páč díky své inteligenci od přirození, nevzdělání a neschopnostem, se nedokáže uživit jiným způsobem, než být placenou kopírkou na diskuzích...!!! *33441*