https://www.facebook.com/photo/?fbid=3503576743135433
Český humor, nemá chybu.... Je jen pro smích
https://www.facebook.com/photo/?fbid=3503576743135433
Český humor, nemá chybu.... Je jen pro smích
jak znám intelektuální úroveň přiblblých politiků současné opozice,
tak po přečtení tohoto článku budou požadovat, aby každá škola přijala
odpovídající počet cikánů v poměru k počtu bílých studentů...!!!
Chcu vidět, kde budou ty cikány brát...
páč ti si chtějí život od narození užívat... a ne zbytečně
studovat...!!! 
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-britska-divadelni-skola-musela-zrusit-muzikal-hralo-tam-moc-belochu-40582106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=0MzgF7zWDYe-202606081230&dop_id=40582106&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varA
Ale u nás už to tak funguje.... i když neumí pořádně česky, nemá ani ty základní znalosti, nezná barvy a nemá žádné hygienické návyky.... musí být Romské dítě přijato na základní školu.
Existují školy speciální , ale ty jsou určené jen pro těžší
retardace.
Vypadá to na obdobnou chybu , jako zrušení dětských domovů v situaci , kdy
nejdou nahradit pěstouny , kterých je nedostatek.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pristi-rok-zaniknou-zvlastni-skoly-tisice-deti-pujdou-do-beznych-trid.A150921_211159_domaci_fer
jsem docela zvědavej, jak zareagují ovčané-voliči teho kolaboranta,
agenta Pávka, až se naplno provalí jeho kolaborantská činnost... a vyjde
najevo, koho zájmy ve skutečnosti ten hradní pokrytec hájí...!!!
Všechna jeho vyjádření v posledních
dnech k temu směřují... bezpečnostní analytici, loajální ČR, se temu
již věnují... taky proto je ten kolaborant stále víc a víc
nervóznější... a já doufám, že tu jejich práci Babiš nepřekazí tím,
že ho veme na vodítku na Summit NATO... čímž by se ten hradní blbeček
uklidnil... a mohl tam v klidu projednávat své osobní zájmy...!!!
České léto bude zřejmě ještě
teplejší, než jaké věští meteorologové...!!! 
Tebe musím požádat. . . nepiš tu o PP že je kolaborant- zatím ho nikdo neodsoudil.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1402684705002208&set=a.630184778918875
PP Přišel a zase odešel a nikdo se kvůli tomu nevěšel
To brzy přijde, bývalí soudruzi jsou z něj na prášky, vedou
permanentní kampaň antiPavel, jen proto, že se chová jako Masaryk a svou
mladickou komunistickou minulost dávno opustil...:-))
https://www.facebook.com/watch/?v=1673284140392454
Kdyby se režim otočil, vsadím se, že Pávek bude první, kdo opraší legitimaci...
Jen aby se v té rychlosti nespletl a neoprášil tu od HJ... jak teď za ně
lobuje...!!! 
Já ti nevím.... tys neviděl, jak označila ta blbá herečka Bára,
politiky, kteří lezou za dětma do škol??

Hele ty kampani- a nespletl sis to s Babišem? Štvavou kampaň vedla hlavně
Fialova vláda a vlastně s tím doposud nepřestala. 
Dušane a co mamka ? Je v pořádku? ( na kolik že tě ,,vyšel,, ten její pohřeb??)
Hradní propagandistka Bára Štěpánová-Švorcová říká: "u Babiše je
to nucené a trapné, to dělají diktátoři. U pana prezidenta Pavla je to
spontánní, přirozené a roztomilé, každý s ním chce mít fotečku, kdo by
jí asi tak chtěl s Babišem?!"

no jo....Když si někdo prdne, tak prostě smrdí, ale když si prdne
soudruh generál., je to závan svěžího jarního vánku s šeříkovou
nótou.. 
Dotaz těm, kdo má zahradu.
Taky se u vás objevily ty velké černé včely s lesklými křídly ? My je tu
máme a taky spoustu malých čmeláčků.
Velká černá včela bývá často zaměňována za čmeláka nebo sršně. Ve většině případů jde o dřevokaznou včelu známou jako drvodělka fialová, která patří mezi největší druhy včel v České republice.
Tento nápadný hmyz zaujme hlavně svým tmavým zbarvením, hlasitým letem a modrofialovým leskem křídel.
Jak vypadá velká černá včela
velikost až kolem 3 cm,
černé tělo s leskem,
tmavě modrá nebo fialová křídla,
silný a hlučný let,
podobnost se čmelákem.
( není agresivní)
Hmyz je důležitý pro přežití lidstva a jedním z nejdůležitějších druhů, jsou včely
Louku necháváme narůst a kvést. A pro hmyz jsme nechali celý kmen staré třešně.... Na spodním jezírku jsou lekníny. Soused chová včely, tak aby se neutopily. A je zajímavé pozorovat, jak na listech leknínů přistávají i ptáci a koupou se .
O tohle vás nemůžu připravit. Zdechovský a jeho proslov. Ten člověk
musí být psychicky nemocný nebo naprosto mimo realitu. Podívejte se na
diskusi.
https://www.facebook.com/reel/1279491247679816
Putin je válečný zločinec a je zodpovědný za válku na Ukrajine nepochybně je
nic se neděje bez příčin...
Kdyby USA nevytvořili puč na Ukrajině, nic hrozného by se tam nedělo. Dr.Kissinger varoval.
Kdyby západ nedal pohraničí a dodržel dohodu, nedošlo by ke druhé světové válce....
Válka ovšem vydělává zbrojařům..... Kdyby zbraně vyráběl stát a ne soukromé firmy, těžko by byly války
No a tady máme dalšího pitomce, který také rád komentuje, Daniela
Kůse.
https://www.facebook.com/reel/1020384794274873
Co má taky Pirát dělat jiného , když chce prorazit z plzeňské politiky! 😥
Vrátíme vám, co vám Fialova
vláda vzala 
Potvrzují se slova P.Fialy, že Babiš vyhrál volby na základě nekonečných
lží a nesplnitelných slibů
Tak co, už je líp? 

Velký důchodový podfuk aneb Jak věrným voličům zhořkla kobliha v ústech 🍩🤢
Před volbami v roce 2025 to byla na náměstích samá krasojízda a dojemné sliby o tom, jak nová vláda hrdinně napraví ty zlé kroky předešlého kabinetu ☝️📢
Babišovo hnutí se bilo v prsa, že vám, kteří jste vybudovali
tuto zemi, ochrání kupní sílu a vrátí peníze z ořezaných
valorizací 🤝
Ale jakmile se rozdělila ministerská křesla a zhasly kamery, pohádka o
záchraně skončila a nastoupila ledově chladná účetní realita
Tvrdá stopka od Aleny: Slibem nezarmoutíš, realitou neopiješ 💸
Jo,jo....ono se to těžko ,,vrací,, když Fiala nechal zadluženo zem a
vyrabovanou pokladnu.
Ale.....klidně si to pročti. ....já jsem s prací nové vlády spokojená.

https://www.konzervativninoviny.cz/co-uz-stihla-nova-vlada/
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vladni-sliby-a-skutecnost-co-kabinet-splnil-behem-prvnich-100-dnu-40569222
Babišův curkus se chová podle hesla Ke korytu nás dostali, teď už je nepotřebujeme
Průzkum agentury STEM/MARK pro Seznam Zprávy jasně ukazuje, že volební úspěch Andreje Babiše byl postaven právě na lidech, kteří nejvíce věřili, že jim státní kasa pod jeho vedením kompenzuje předchozí utahování opasků.
Od chvíle, kdy se Andrej Babiš ujal moci, uběhlo více než půl roku. A politická realita ukazuje přesně to, co racionální pozorovatelé scény očekávali. Žádné plošné vracení peněz, které dříve opozice označovala za morální dluh státu, se nekoná. A není se čemu divit?
protože se ukázalo, že letadla, které objednala Fialova vláda a kde Černochová zaplatila 15 miliard jen za to, že letadlo, které se bez souhlasu Američanů neodlepí od Země, protože USA svým vazalům prodávají jen takové zbraně, které bez USA nefungují.....
Takže USA pak mohou klidně zabrat třeba Gronsko, budou nás stát 650
miliard, už to nelze zrušit, jinak bychom přišli o 45 miliard, včetně
těch 15...
Otázka je, jestli Fialovci (pokud nejsou svatí - stejně jako Babiš nebyl v
STB) si tím nenamastili kapsy... Mělo by se to pořádně prověřit...
Některé věci se těžko dokazují, že?
Všimni si také, že jedno letadlo je zcela k ničemu, ale za to, že bude
dřív, dáme 15 miliard.. Ostatní budou za 10 let, však my na ně
nespěcháme....
15 miliard, naprosto vyhozené peníze se Ti zřejmě zdají ok....
nemluvě o to, že místo letadel , která jsou dle expertů zbytečná se mohlo investovat do České výroby zbraní pro Českou armádu, část peněz by zůstala v ČR
I "kobliha" chápe , že v koaliční vládě nelze splnit všechno hned.
Normální volič se spokojí s viditelnou snahou , splnit v průběhu času a
dle možností co nejvíc .
(Mimochodem tahle diskuze už tady proběhla , obdobný odkaz jsem vkládala
sama.) 
krásné video https://www.facebook.com/reel/1231305068940281
to se různým jamesům a idiotům nebude líbit