Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
08.06.26 14:49:22 | #207751

| Předmět: Tož...
08.06.26 14:45:42 | #207750

jak znám intelektuální úroveň přiblblých politiků současné opozice, tak po přečtení tohoto článku budou požadovat, aby každá škola přijala odpovídající počet cikánů v poměru k počtu bílých studentů...!!! *3419* Chcu vidět, kde budou ty cikány brát... páč ti si chtějí život od narození užívat... a ne zbytečně studovat...!!! *18814*
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-britska-divadelni-skola-musela-zrusit-muzikal-hralo-tam-moc-belochu-40582106#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab&dop_vert_id&dop_req_id=0MzgF7zWDYe-202606081230&dop_id=40582106&source=hp&seq_no=4&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest316_podcastbox_recommend_varA



| Předmět: RE: Tož...
08.06.26 14:57:35 | #207757 (1)

Ale u nás už to tak funguje.... i když neumí pořádně česky, nemá ani ty základní znalosti, nezná barvy a nemá žádné hygienické návyky.... musí být Romské dítě přijato na základní školu.



| Předmět: RE: RE: Tož...
08.06.26 20:57:41 | #207826 (2)

Existují školy speciální , ale ty jsou určené jen pro těžší retardace.
Vypadá to na obdobnou chybu , jako zrušení dětských domovů v situaci , kdy nejdou nahradit pěstouny , kterých je nedostatek.
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pristi-rok-zaniknou-zvlastni-skoly-tisice-deti-pujdou-do-beznych-trid.A150921_211159_domaci_fer



| Předmět: Tož...
08.06.26 14:11:04 | #207747

jsem docela zvědavej, jak zareagují ovčané-voliči teho kolaboranta, agenta Pávka, až se naplno provalí jeho kolaborantská činnost... a vyjde najevo, koho zájmy ve skutečnosti ten hradní pokrytec hájí...!!! *3419* Všechna jeho vyjádření v posledních dnech k temu směřují... bezpečnostní analytici, loajální ČR, se temu již věnují... taky proto je ten kolaborant stále víc a víc nervóznější... a já doufám, že tu jejich práci Babiš nepřekazí tím, že ho veme na vodítku na Summit NATO... čímž by se ten hradní blbeček uklidnil... a mohl tam v klidu projednávat své osobní zájmy...!!! *3419* České léto bude zřejmě ještě teplejší, než jaké věští meteorologové...!!! *33441*



| Předmět: RE: Tož...
08.06.26 15:00:06 | #207758 (1)

Tebe musím požádat. . . nepiš tu o PP že je kolaborant- zatím ho nikdo neodsoudil.



| Předmět: RE: RE: Tož...
08.06.26 15:37:33 | #207762 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: blbé -mimo diskuzi



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
08.06.26 15:40:12 | #207763 (3)

Petr Pavel není kolaborant a Babiš nebyl v STB....




| Předmět:
08.06.26 13:48:59 | #207743
| Předmět: RE:
08.06.26 14:01:47 | #207746 (1)

To brzy přijde, bývalí soudruzi jsou z něj na prášky, vedou permanentní kampaň antiPavel, jen proto, že se chová jako Masaryk a svou mladickou komunistickou minulost dávno opustil...:-))
https://www.facebook.com/watch/?v=1673284140392454



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 14:18:27 | #207748 (2)

Kdyby se režim otočil, vsadím se, že Pávek bude první, kdo opraší legitimaci...



| Předmět: RE: RE: RE:
08.06.26 14:38:28 | #207749 (3)

Tak tomu věřím..je to jen obyčejný podvraták..pře­vlékač kabátů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.06.26 14:50:07 | #207752 (4)

Kam vítr, tam plášť....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.06.26 14:54:13 | #207753 (5)

Spíše: kam vítr, tam agent Pávek...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE: RE:
08.06.26 14:57:22 | #207756 (3)

Jen aby se v té rychlosti nespletl a neoprášil tu od HJ... jak teď za ně lobuje...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 14:54:36 | #207754 (2)

Já ti nevím.... tys neviděl, jak označila ta blbá herečka Bára, politiky, kteří lezou za dětma do škol?? *23266* *2* *2*



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 15:03:38 | #207759 (2)

Hele ty kampani- a nespletl sis to s Babišem? Štvavou kampaň vedla hlavně Fialova vláda a vlastně s tím doposud nepřestala. *4585*

Dušane a co mamka ? Je v pořádku? ( na kolik že tě ,,vyšel,, ten její pohřeb??)



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 15:13:01 | #207760 (2)

Hradní propagandistka Bára Štěpánová-Švorcová říká: "u Babiše je to nucené a trapné, to dělají diktátoři. U pana prezidenta Pavla je to spontánní, přirozené a roztomilé, každý s ním chce mít fotečku, kdo by jí asi tak chtěl s Babišem?!" *23266* *2* *2* *2*

no jo....Když si někdo prdne, tak prostě smrdí, ale když si prdne soudruh generál., je to závan svěžího jarního vánku s šeříkovou nótou.. *10642*



| Předmět:
08.06.26 12:50:56 | #207739

Dotaz těm, kdo má zahradu.
Taky se u vás objevily ty velké černé včely s lesklými křídly ? My je tu máme a taky spoustu malých čmeláčků.

Velká černá včela bývá často zaměňována za čmeláka nebo sršně. Ve většině případů jde o dřevokaznou včelu známou jako drvodělka fialová, která patří mezi největší druhy včel v České republice.

Tento nápadný hmyz zaujme hlavně svým tmavým zbarvením, hlasitým letem a modrofialovým leskem křídel.

Jak vypadá velká černá včela
velikost až kolem 3 cm,
černé tělo s leskem,
tmavě modrá nebo fialová křídla,
silný a hlučný let,
podobnost se čmelákem.

( není agresivní)



| Předmět:
08.06.26 11:50:09 | #207729
| Předmět: RE:
08.06.26 12:23:32 | #207734 (1)

Louku necháváme narůst a kvést. A pro hmyz jsme nechali celý kmen staré třešně.... Na spodním jezírku jsou lekníny. Soused chová včely, tak aby se neutopily. A je zajímavé pozorovat, jak na listech leknínů přistávají i ptáci a koupou se .



| Předmět:
08.06.26 10:06:47 | #207727

O tohle vás nemůžu připravit. Zdechovský a jeho proslov. Ten člověk musí být psychicky nemocný nebo naprosto mimo realitu. Podívejte se na diskusi.
https://www.facebook.com/reel/1279491247679816



| Předmět: RE:
08.06.26 10:25:39 | #207728 (1)

Putin je válečný zločinec a je zodpovědný za válku na Ukrajine nepochybně je

https://www.facebook.com/reel/1020384794274873



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 11:54:36 | #207730 (2)

nic se neděje bez příčin...

Kdyby USA nevytvořili puč na Ukrajině, nic hrozného by se tam nedělo. Dr.Kissinger varoval.

Kdyby západ nedal pohraničí a dodržel dohodu, nedošlo by ke druhé světové válce....

Válka ovšem vydělává zbrojařům..... Kdyby zbraně vyráběl stát a ne soukromé firmy, těžko by byly války



| Předmět: RE: RE:
08.06.26 13:15:08 | #207740 (2)

jeden zajímavý názor na Putina a Rusko. *10162*



| Předmět: RE:
08.06.26 12:07:39 | #207731 (1)

No a tady máme dalšího pitomce, který také rád komentuje, Daniela Kůse.
https://www.facebook.com/reel/1020384794274873



| Předmět: RE: RE:
09.06.26 06:59:36 | #207867 (2)

Co má taky Pirát dělat jiného , když chce prorazit z plzeňské politiky! 😥



| Předmět: RE:
08.06.26 12:14:48 | #207733 (1)

Zdechovský je celkem divný člověk ....



| Předmět: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 09:38:02 | #207726

*7487* Vrátíme vám, co vám Fialova vláda vzala *34711*
Potvrzují se slova P.Fialy, že Babiš vyhrál volby na základě nekonečných lží a nesplnitelných slibů
Tak co, už je líp? *20363*

Velký důchodový podfuk aneb Jak věrným voličům zhořkla kobliha v ústech 🍩🤢

Před volbami v roce 2025 to byla na náměstích samá krasojízda a dojemné sliby o tom, jak nová vláda hrdinně napraví ty zlé kroky předešlého kabinetu ☝️📢

Babišovo hnutí se bilo v prsa, že vám, kteří jste vybudovali tuto zemi, ochrání kupní sílu a vrátí peníze z ořezaných valorizací 🤝
Ale jakmile se rozdělila ministerská křesla a zhasly kamery, pohádka o záchraně skončila a nastoupila ledově chladná účetní realita

Tvrdá stopka od Aleny: Slibem nezarmoutíš, realitou neopiješ 💸

https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-duchodci-penize-za-valorizaci-snizenou-predchozi-vladou-zpet-nedostanou-uvedla-definitivne-schillerova-40581769?utm_campaign=aifunkce&utm_medium=seznam_distribuce&utm_source=www.seznam.cz



| Předmět: RE: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 12:10:57 | #207732 (1)

Jo,jo....ono se to těžko ,,vrací,, když Fiala nechal zadluženo zem a vyrabovanou pokladnu.
Ale.....klidně si to pročti. ....já jsem s prací nové vlády spokojená. *14571*

https://www.konzervativninoviny.cz/co-uz-stihla-nova-vlada/
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vladni-sliby-a-skutecnost-co-kabinet-splnil-behem-prvnich-100-dnu-40569222



| Předmět: RE: RE: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 15:55:33 | #207766 (2)

Babišův curkus se chová podle hesla Ke korytu nás dostali, teď už je nepotřebujeme

Průzkum agentury STEM/MARK pro Seznam Zprávy jasně ukazuje, že volební úspěch Andreje Babiše byl postaven právě na lidech, kteří nejvíce věřili, že jim státní kasa pod jeho vedením kompenzuje předchozí utahování opasků.

https://medium.seznam.cz/clanek/michal-strych-babis-slibil-vratit-co-nam-fiala-vzal-ted-se-mu-to-ale-jeste-nehodi-283484#dop_ab_variant=1705320&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=2&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku

Od chvíle, kdy se Andrej Babiš ujal moci, uběhlo více než půl roku. A politická realita ukazuje přesně to, co racionální pozorovatelé scény očekávali. Žádné plošné vracení peněz, které dříve opozice označovala za morální dluh státu, se nekoná. A není se čemu divit?



| Předmět: RE: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 12:37:50 | #207736 (1)

protože se ukázalo, že letadla, které objednala Fialova vláda a kde Černochová zaplatila 15 miliard jen za to, že letadlo, které se bez souhlasu Američanů neodlepí od Země, protože USA svým vazalům prodávají jen takové zbraně, které bez USA nefungují.....

Takže USA pak mohou klidně zabrat třeba Gronsko, budou nás stát 650 miliard, už to nelze zrušit, jinak bychom přišli o 45 miliard, včetně těch 15...
Otázka je, jestli Fialovci (pokud nejsou svatí - stejně jako Babiš nebyl v STB) si tím nenamastili kapsy... Mělo by se to pořádně prověřit...
Některé věci se těžko dokazují, že?

Všimni si také, že jedno letadlo je zcela k ničemu, ale za to, že bude dřív, dáme 15 miliard.. Ostatní budou za 10 let, však my na ně nespěcháme....
15 miliard, naprosto vyhozené peníze se Ti zřejmě zdají ok....



| Předmět: RE: RE: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 12:41:54 | #207738 (2)

nemluvě o to, že místo letadel , která jsou dle expertů zbytečná se mohlo investovat do České výroby zbraní pro Českou armádu, část peněz by zůstala v ČR



| Předmět: RE: RE: Sliby, sliby, sliby ....
08.06.26 15:43:47 | #207764 (2)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: osobní kecy



| Předmět: RE: Sliby, sliby, sliby ....
09.06.26 07:06:55 | #207869 (1)

I "kobliha" chápe , že v koaliční vládě nelze splnit všechno hned. Normální volič se spokojí s viditelnou snahou , splnit v průběhu času a dle možností co nejvíc .
(Mimochodem tahle diskuze už tady proběhla , obdobný odkaz jsem vkládala sama.) *32815*




| Předmět:
08.06.26 01:10:13 | #207718

https://www.anobudelip.cz/

Zajímavé oficiální novinky



| Předmět:
07.06.26 22:36:09 | #207717

krásné video https://www.facebook.com/reel/1231305068940281

to se různým jamesům a idiotům nebude líbit