Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět: Tož...
23.06.26 07:58:31 | #208971

tohle dokáže vytvořit takzvaná umělá inteligence, označovaná AI... nebo taky jamesidiot... a přesto se najdou dementi, kteří ji bezmezně věří... *18814*
Cituju: "Evropská unie má 27 členských států, které se nacházejí především v Evropě a na ploše 4,2 milionu km2 žije přibližně 449 milionů obyvatel, což odpovídá 5,5 % světové populace.
V roce 2026 se očekává, že počet obyvatel EU dosáhne přibližně 83 644 258. " konec citátu přiblblé Al...!!!

Kdepák... není nad inteligenci přirozenou... bohužel, moc takových, nás ale už není...!!! *33027*



| Předmět: RE: Tož...
23.06.26 09:11:39 | #208976 (1)

Doposud ani jednou jsem nepoužila AI. Možná je to chyba, ale já se raději řídím vlastním uvažováním.



| Předmět: RE: RE: Tož...
před 2 hodinami | #209001 (2)

Poradila s problémem elektroauta.




| Předmět: RE:
23.06.26 07:39:08 | #208967 (1)

Snad to otevře oči Lukašenkovi, který v poslední době přijal politiku přiblblé EU...!!! *18814*



| Předmět: Diky
22.06.26 22:36:06 | #208963

Díky zahraničním zpravodajům mám daleko objektivnější informace a en kdo rozumí, ví, jak situace ve skutečnosti je.



| Předmět: RE: Diky
23.06.26 07:41:28 | #208968 (1)

Tož... ale von není zahraniční zpravodaj, jako zahraniční zpravodaj...!!! *16899* Někteří zpravodajové jsou docela dobře výdělečné, prodejné děvky... a jedou podle toho rčení: koho chleba jíš, toho píseň zpívej...!!! *33441*




| Předmět:
22.06.26 19:32:01 | #208956

https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-lavrov-chce-na-ukrajinu-zautocit-jadernymi-zbranemi-40584445#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=&source=hp&seq_no=1&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=abtest302_asistent_url_varAA

Za mě to tak skončí😕 EU si totiž myslí , že Rusko takto zničí ,co na tom že z Ukrajiny nic nezbyde. Pokud tam rus taktické atomové zbraně použije ,tak už jsou jen dvě verze. Buď EU stáhne ocas a Ukrajinu pustí k vodě. Nebo druhá možnost je že sama na Rusko zaútočí a to bude konec....



| Předmět: RE:
22.06.26 19:39:13 | #208957 (1)

Zase kecy, jedna paní povídala.... Kolešnikov o jednání hovořil se zdrojem, který se jej účastnil. Podle této osoby se Lavrov na závěr svého vystoupení na zasedání „diplomaticky vyhnul otázkám“, zda by Rusko „mělo použít jaderné zbraně“, a řekl: „No, já bych je přece jen použil.“

))) už jsou fakt zoufalí.... Lavrov nikdy neřekl, že použijí na Ukrajině( ani nikde jinde ) jadernou zbraň. *3467*



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 19:43:41 | #208958 (2)
| Předmět: RE: RE:
22.06.26 21:53:07 | #208959 (2)

Včerejší útok na kosmické středisko může narušit bezpečnostní situaci Ruska a to nemůžou dopustit. Ostatně použít taktické jaderné zbraně na všechny mosty přes Dněpr by do týdne válku na Ukrajině ukončilo.. Vlastně i kdyby je zničili klasický už dávno by bylo po válce. Se divím, že už to dávno neudělali🤦



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 21:57:15 | #208961 (3)

To značí, že Putin je umírněný politik.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 22:36:22 | #208964 (4)

V podstatě ANO. Pokud bude takhle západ Rusko likvidovat (protože Ukrajina na to nemá) nezbyde rusákům nic jiného.No a pak se ukáže kdo má v EU koule...




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 23:53:20 | #208965 (5)

EU ty koule právě chybí, je to spolek podobny ,, naše věc ", která těm ubozakum hodí ohryzanou kost a sami si dovolí určovat jakási pofidérní pravidla.



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 07:53:23 | #208970 (2)

V podstatě USA ukázaly v roce 1945, Hirošima a Nagasaki, že to je zřejmě jediná možnost, jak vytlouci dementním fašistům z těch jejich hlav, v EU je jich téměř 450 milionů, ty jejich fašistické choutky... ovládnout svět...!!! *3419* Rusko má obrovské štěstí, že takové zbraně má... předpokládám, že ve funkčním stavu...!!! *33027*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #209002 (3)

Hirošima a Nagasaki byly v podstatě zbytečné, byl to útok na civilisty...

Byli to právě Američané, kteří donutili roku 1853 podepsat nevýhodnou smlouvu, pod hrozbou amerického útoku... Že tím Američané osvobodí japonský lid... Atomová bomba měla být varování pro Stalina

Siítuace Japonska byla těžká, bylo vysáváno...
Manévrovalo, jak mohlo.... Hrozili vojenskou intervencí....
Japonsko nestálo o to, bylo svět sám pro sebe....

To je z diplomové práce, strana 21 tom začíná....

překvapivě, a vzhledem k zjevnému názorovému rozpolcení uvnitř vedoucích
oligarchů nebylo možné najít jednoznačnou shodu v tom, jak na příjezd odpovědět.
Abe Masahiro, který byl hlavou Rōju23 od roku 1845, byl sice muž schopný, ale byl to
muž, který byl stěží schopen autoritativně vyřešit podobně vážnou situaci. On sám
byl již řadu let pro otevření přístavů a jeho hlavním důvodem byla snaha vyhnout se
jakékoli válce, do které by se jinak mohlo Japonsko zaplést. Ve svém názoru byl
podporován mnoha státními zástupci, ovšem ne všemi. V roce 1853 vypadalo
dokonce velmi reálně, že by tento vážný rozpor mezi skupinami uvnitř vlády mohl
dokonce vyvrcholit pokusem o svržení režimu. V tomto kontextu se dá potom snáze
pochopit i zoufalé gesto Masahiriho, který přijal od komodora dopis s příslibem, že
odpověď dostane příští rok na jaře při svém návratu.24
Komodor Perry se vrátil v únoru 1845 posílen dalšími sedmi loděmi a
s jasným cílem „získat právem dohodu, která z úcty náleží každé civilizované zemi“.
Japonsko nakonec 31. března 1954 pod válečnou hrozbou podepsalo první právní
akt, japonsko-americkou smlouvu o míru a přátelství (Treaty of Peace and Amity),
tzv. Kanagawskou. Příchod komodora Perryho znamenal pro Japonsko novou
epochu v jeho moderní historii a díky Perryho pevným požadavkům a vytrvalé
snaze mohla americká diplomacie slavit svůj první triumf v jednání s ostrovním
královstvím. 25
Ve výše zmíněné smlouvě o míru a přátelství z roku 1854 se objevuje první
doložka nejvyšších výhod, která byla na Japonsko uvalena. Ustanovení, které dává
Spojeným státům tuto pravomoc, najdeme v článku 9, kde se píše:
„...je dohodnuto, že pokud někdy v budoucnosti Japonská vláda uzavře nebo poskytne
nějaké jiné zemi nebo zemím privilegia a výhody, které zde nejsou pro Spojené státy a jejich
občany garantovány, budou tyto privilegia následně brána jako garantována Spojeným
státům a jejich občanům též, bez další konzultace nebo zpoždění…“

https://is.muni.cz/th/d58en/DIPLOMOVA_PRACE-ANETA_STANCIKOVA.pdf



| Předmět: RE:
22.06.26 22:11:48 | #208962 (1)

EU je takový prřzdisrač, že přihlíží jen z povzdálí, zbaběle dá k dispozici UA pár vraků, myslí si, že si za prachy koupi loajalitu, ale o tom to není !! Ta opicarna už mohla dávno skončit, kdyby nechali ti ,, chytří " jednat pouze Putina a Zelenskeho



| Předmět: RE:
23.06.26 07:43:39 | #208969 (1)

Dokonale zfašizovaná EU, vedena potěrem fašistické rodiny, Uršulou von Lejno, dělá všechno pro to, aby se uskutečnila varianta B...!!! *3419*



| Předmět:
22.06.26 18:56:25 | #208952
| Předmět: RE:
22.06.26 19:23:56 | #208955 (1)

Pořád mi není jasné, kde tam vůbec PP vzal? vždyť on tvrdil, že do politiky se určitě nechystá!??
To tvrdil v roce 2018 .... Politika ani prezidentský úřad mě neláká
V našich podmínkách je spojena s politickými stranami a musím říct, že v poslední době mě žádná z politických stran a jejich program neoslovil natolik, abych se s nimi chtěl spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako nezávislý do budoucna úplně nevylučuje, v nejbližší době s tím ale nepočítá.

Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává končící šéf Vojenského výboru NATO.



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 21:54:08 | #208960 (2)

Uvidíme co teď chystá Řehka a můj stín yOta Foltýn *23266*



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 08:03:38 | #208972 (2)

Prachy... jsou velice silná motivace pro jakoukoliv změnu v myšlení slaboduchých bytostí...!!! *33441*



| Předmět:
22.06.26 18:25:37 | #208951
| Předmět: RE:
22.06.26 19:02:18 | #208953 (1)

Stejně mu to k ničemu nebude,nedovedu si představit,jak soud určí ,kde ho musí poslat příště *23266*



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 19:18:40 | #208954 (2)

Pořád se ohání tím, že je to zvyklost)))

Zvyklost.Co je to za slovo?Zvyklost jsou Velikonoce,(co chce omladina zrušit),zvyklost je úcta ke stáří.Zvyklost je pouštět v MHD starší sednout.Zvyklost je úcta k záchranným složkám,především respekt k policii.Zvyklost je ,jít po škole pracovat,a nenechat se živit rodiči.Zvyklost je poděkovat,poz­dravit.Usmát se na prodavače,léka­ře,sousedy.I jen tak.Ale pozor.Není to ničím danné.Je to na dobré vůli.Takže Pávku.Není zvyklost,brát s sebou na jednání o ČR prezidenta opozice.Je zvyklost,brát politiky,jenž tzv."kopou"za své občany.Je na čase ti ukázat,kde nechal tesař díru..



| Předmět: RE: RE:
23.06.26 08:05:38 | #208973 (2)

By mne docela překvapilo, kdyby byl ten soudce nezávislej, spravedlivej... a nařídil by, poslat agenta Pávka tam, kam patří... do (_|_) *33027*



| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #208980 (2)

Ale stejně to není vymahatelné! Co myslíš, že ten ústavní soud udělá, když to rozhodnutí nebude vláda respektovat?



| Předmět: RE:
23.06.26 08:07:13 | #208974 (1)

Ani ne tak žalovat, jako spíše kvičet...!!! *33441*



| Předmět:
22.06.26 16:31:10 | #208948

A trochu oživíme paměť....))))

https://www.facebook.com/reel/1760320761998554

 Petr Pavel- Původní zvuk
Petr Pavel 2023: "Prezident není od toho, aby velel nebo řídil stát, ale má dávat lidi dohromady a usnadňovat jim spolupráci. Jediný kolář, který bude ovlivňovat chod Pražského hradu bude "protoKOLÁŘ." :)



| Předmět: RE:
22.06.26 16:39:59 | #208949 (1)

..huhňal,huhňa­lovič..huhňalov. *23266*



| Předmět:
22.06.26 14:43:26 | #208947

jo!)))
Nikam nepojede! Zlobil ! *10162* *23266*



| Předmět:
22.06.26 14:33:59 | #208945

A POZOR! už je to tady ....na ČT 24 .... podívejte se .... pojede, nebo nepojede? *23266* *2*



| Předmět: RE:
22.06.26 14:35:22 | #208946 (1)

Vláda podle dnešního rozhodnutí nepočítá s účastí PP na summitu v Ankaře. *27179* *10162*