Fyzikální zákony nikdo, teda kromě pobožných lidiček,
nepopírá..ony nie sú samy od sebe, ale ich musel niekto naprojektovať
(na základe toho, čo malo existovať, bolo stvorené) a uviesť do
funkcie...vy jednoducho apriori predpokladáte, že to, čo je, je - a punktum,
nič za tým nie je, žijete v ilúziách. vynechávate príčinnosť
príčinností, a prvú príčinu! - jednoduché myslenie! - bez logiky...
.opakujem, vykrádate pojmy vecí a javov, ktoré samy nemohli vzniknúť, ale
museli vzniknúť na základe aktivity pre projekt vecí a javov tohto sveta a
života, projekt vrcholnej múdrosti...ja proste "žasnem" nad naivitou
neveriaceho sveta...