ad soucet:
tve rozhodnuti ignorovat kvantove fluktuace je tvym oficialnim vyhlasenim
bankrotu - nazvat zakladni mechanismus vesmiru "pitomostí" jen proto, ze se ti
nevejde do tve neoliticke predstavy o "hmotném prostředí", je projev cire
kognitivni impotence - jsi jako clovek, ktery popira existenci vzduchu, protoze
ho nevidi, zatimco ho vitr srazi k zemi.. tvrdit, ze pole je "hmotné
prostředí", je navrat k prekonanemu eteru - pole nepotrebuje zadne
"prostředí", pole JE fundamentalni entita - pokud tvrdis, ze je hmotne, pak mi
vysvetli, proc ma vakuum nulovou hustotu latky, ale nenulovou energii? neodpovis
- jen budes dal blabolit o 'hmotnosti', kterou neumis ani definovat, ani zmerit
bez matematickeho tenzoru, kteremu se tak hloupe smejes.. pises, ze u
fundamentalnich objektu "není co redukovat" - to je tvuj nejvetsi omyl - prave
u nich vidime, ze objekt mizi a zbyva jen matematika - fundamentalni castice
nema vnitrni strukturu, nema "materiál" – ma jen spin, naboj a hmotnost - to
jsou cista cisla, parametry symetrie - pokud je odstranis, tvuj "objekt"
prestane existovat - nezbude zadne "něco", zbude nula - uctivas schranku, ktera
je prazdna.. znovu si pletes pojmy - mokrost je emergence, ale antisymetrie
(Pauli) je vnitrni zakon kazdeho fermionu - pokud fermion "sám o sobě"
neprostupnost nema, proc se dva elektrony nikdy neocitnou ve stejnem stavu?
protoze jim to zakazuje matematika jejich vlnove funkce - to neni vlastnost
"prostředí", ale identita te castice



Jaké zase vnitřní jádro? Opravdu nebudu
reagovat na každou tvou blbost. Ty vlastnosti jsou projevy té věci. Jestli
chceš hledat nějaké jádro, které nebude mít žádné vlastnosti, žádný
projev, tak si to užij, ale beze mě. Tímhle už s tímto končím, protože
tvůj primitivní mozek není schopen pochopit ani jednoduché věci. Co se
týče toho média pro šíření elektromag. vlnění (éteru), tak namísto
vymýšlení blábolů se laskavě podívej na toto video mezi časem 10:35 -
13:44 a poslechni si otázku, i odpověď profesora fyziky.