ad kiwiboy:
.."porad nevim proti komu to je ?? Nevim proti komu platic CR ze svych dani
na obranu -- Myslis, ze se jedna proti UFO - mimozemstanum nebo proti komu?
Pokud vim tak NATO byla obranna aliance proti Warsavskemu paktu - tak proti komu
ted?"..
Tva predstirana lobotomie s UFO a mimozemstany je jen ubohym, infantilnim placem
nekoho, komu dosla fakta - v minulem komentari jsem ti prece napsal PRESNE JMENO
konkretniho agresora, ale tvuj mozecek to zrejme odmita precist, protoze by se
ti zhroutila tva naivni proruska sablona, takze asi takhle..ptas se "proti komu
ted", protoze ti tva negramotnost nedovolila zaregistrovat konec studene valky?
Varsavska smlouva sice zanikla, ale jeji imperialisticke, agresivni uvazovani v
Moskve zustalo identicke - Rusko pod vedenim soucasneho rezimu oficialne
oznacilo NATO za svou hlavni hrozbu, vojensky okupuje casti Gruzie, anektovalo
Krym a v primem prenosu vede plnohodnotnou vyhlazovaci valku na Ukrajine, kde
vrazdi civilisty a otevrene vyhrozuje jadernym znicenim evropskym mestum! Cesko
neplati dane na obranu proti UFO, ty sasku. Plati je na obranu proti te same
imperialni hrozbe z vychodu, ktera nas v roce 1968 prisla se svymi tanky
"osvobodit".. jinak tve krecovite opakovani "ja porad nevim, ja porad nechapu"
neni projevem touhy po vedeni - moc dobre vis, proti komu ta obrana je -
parazitujes na izolaci Noveho Zelandu oceanem a snazis se z bezpecne vzdalenosti
moralizovat a zpochybnovat pravo stredoevropskeho naroda na vlastni obranu a
preziti, drahy priteli

