Když to prodají Zelenskému, tak to je na zabíjení Rusů. 
Když to prodají Zelenskému, tak to je na zabíjení Rusů. 
to je problém Zelenskeho, nie Slovenska... ak chce kúpiť, dá objednávku, zaplatí a má - on to chce, je to jeho morálny problém, ako to použije (či na válku, obranu, či pre iné veci), nie je to problém Slovenska (predávajúceho)...pochopil?
To je tvůj morální problém, že hájíš agresora a od napadeného, aby
se nebránil.
Katolická hyena co velebí zlo.

Jsi hanbou věřících - všech - i muslimové s výbušninou na hrudi jsou
morálnější, než ty.

Obchod se smrtí.
Když dodává sevkorejský monarcha rusku zbraně, střelivo a vojáky na
vraždění Ukrajinců, tak splácí dluh za ruSSácký prodej a podporu ve
výrobě raket a jaderných zbraní.
A když už jsem to téma načal, kdo myslíš že dodával Číňanům, Iráčanům, Peršanům a Pakistáncům znalosti na výrobu jaderných zbraní, letadel a raket? Byla studená válka a CCCP potřeboval provokovat a štvát USAmeričany, zaměstnávat je hrozbami a provokacemi. O Kubánské krizi asi také něco víš. Ovšem na té studené válce se nemalou mírou podílel i schizofrenický komunisto-bijec Edgard Hoover.
Ty zbraně jsou na vyhnání ruSSáků z Ukrajiny. Si myslím.
Co myslíš, proč se Ukrajinci vlastně brání, proč se nenechali opět
začlenit co by provincie na výrobu obilí do ruSSáckého impéria ?
Proč máme vlastní hranice, policajty, soudce, věznice a vládu, proč
nežijeme jako v džungli, kde platí právo silnějšího a kde je vyškrtnuta
humanita a pomoc v nouzi ?
..treba byť pri rozume, nie naivný - Rus dobyje celý Donbas, a potom nechá Ukrajinu, nech si ide svojou cestou - ale NATO nedovolí: to je skutočná realita, kto myslí reálne, vie...
Jak nedovolí? Co se stane, když Ukrajina vstoupí do NATO? Nikdo se nějakýho Rusa ptát nebude.
Ona možná přímo NATO ani nepotřebuje. Stačí jí, když bude mít obrannou smlouvu s pár významnými státy NATO. Když bude mít Ukrajina výbornou armádu s výbornýma technologiema, tak ani moc NATO potřebovat nebude. To je právě to, co imponuje Trumpovi, že se Ukrajina snaží o sebe postarat sama a díky inovativnímu obrannému průmyslu si vyrábí vlastní účinné zbraně. Jestli v tomto trendu bude Ukrajina pokračovat i po válce a obnoví svou armádu, tak to může být nakonec tak, že NATO samo projeví zájem o to, aby se Ukrajina stala jejím členem, protože pro něj bude výhodné mít člena s takto vyzbrojenou armádou.
"Realita je taká, že Krym kolabuje, Moskva se
nedokáže ubránit, Plameňáci si tam létají jak se jim
zachce."

Jednou větou : "RuSS
krvácí."

..treba byť pri rozume, nie naivný - ruSS nemá na to, aby dobyl celý Donbas. Je sám už dost vyčerpaný a to i finančně. Nebude mít benzín ani naftu a jeho velká města budou bombardovaná. Dá se očekávat, že se v ruSSku vzedme masová nespokojenost (Ukrajina navíc plánuje provést vlivovou operaci).