Ty zbraně jsou na vyhnání ruSSáků z Ukrajiny. Si myslím.
Co myslíš, proč se Ukrajinci vlastně brání, proč se nenechali opět
začlenit co by provincie na výrobu obilí do ruSSáckého impéria ?
Proč máme vlastní hranice, policajty, soudce, věznice a vládu, proč
nežijeme jako v džungli, kde platí právo silnějšího a kde je vyškrtnuta
humanita a pomoc v nouzi ?
