..treba byť pri rozume, nie naivný - Rus dobyje celý Donbas, a potom nechá Ukrajinu, nech si ide svojou cestou - ale NATO nedovolí: to je skutočná realita, kto myslí reálne, vie...
..treba byť pri rozume, nie naivný - Rus dobyje celý Donbas, a potom nechá Ukrajinu, nech si ide svojou cestou - ale NATO nedovolí: to je skutočná realita, kto myslí reálne, vie...
Jak nedovolí? Co se stane, když Ukrajina vstoupí do NATO? Nikdo se nějakýho Rusa ptát nebude.
Ona možná přímo NATO ani nepotřebuje. Stačí jí, když bude mít obrannou smlouvu s pár významnými státy NATO. Když bude mít Ukrajina výbornou armádu s výbornýma technologiema, tak ani moc NATO potřebovat nebude. To je právě to, co imponuje Trumpovi, že se Ukrajina snaží o sebe postarat sama a díky inovativnímu obrannému průmyslu si vyrábí vlastní účinné zbraně. Jestli v tomto trendu bude Ukrajina pokračovat i po válce a obnoví svou armádu, tak to může být nakonec tak, že NATO samo projeví zájem o to, aby se Ukrajina stala jejím členem, protože pro něj bude výhodné mít člena s takto vyzbrojenou armádou.
"Realita je taká, že Krym kolabuje, Moskva se
nedokáže ubránit, Plameňáci si tam létají jak se jim
zachce."

Jednou větou : "RuSS
krvácí."

..treba byť pri rozume, nie naivný - ruSS nemá na to, aby dobyl celý Donbas. Je sám už dost vyčerpaný a to i finančně. Nebude mít benzín ani naftu a jeho velká města budou bombardovaná. Dá se očekávat, že se v ruSSku vzedme masová nespokojenost (Ukrajina navíc plánuje provést vlivovou operaci).