"VÁLEČNÉ HRY SE MNOHÝM LIDEM LÍBÍ."
Kdyby existoval bůh, tak by to všechno byla jeho zvůle. Údajně je všemocný a vševědoucí.
Žije jako neurčitá představa v hlavách věřících podporovaná černoprdelníky kteří z této pohádky docela slušně žijí. Dokonce na ně přispívá stát.
Bůh je skutečný! Ano Živý Bůh je jsoucí! 
P.S. O VAŠÍ EXISTENCI LZE POCHYBOVAT, ALE O BOŽÍ EXISTENCI NE. 
Všechna náboženství jsou jen jeden ze způsobů jak ovládat lidi. Dokonce se kvůli různým vírám válčilo. Divím se, že ještě v době dnešního poznání světa, někdo může věřit na bohy.
Dokažte jeho existenci a teprve potom můžete hodnotit jeho vlastnosti. Ten váš bůh je jen nejasnou představou ve vaší hlavě.
Ovšem ve Vaší hlavě je zablokovaný přístup k informacím, že Bůh je
Vaším Otcem! 
Kdyby skutečně existoval bůh, všemocný a vševědoucí, tak by války, přírodní katastrofy, nemoci a mnoho dalších útrapy byly z jeho vůle. Už jsem tu několikrát psal, že náboženství je jen způsob ovládání lidí. Černoprdelníci využívají toho, že je hodně lidí, kterým chybí logické uvažování. Využívá se ale také ve volbách a je hodně lidí, kteří volí lidovce. Bohové, čerti, vodníci existují jen jako nejasné představy v hlavách věřících. Co věřící, to jiná představa.
Vy si stále neuvědomujete, jak zle se
většina lidí chová! Bůh má tedy právo nás umravňovat tak přísně, jak
to dělá! Neohánějte se tu tedy nějakým logickým uvažováním, když to
sám neumíte! 
Už jsem tu několikrát psal a znovu to opakuji. Bůh je jen pohádková
představa v hlavách věřících podporovaná duchovními. Nikdo jeho
existenci nedokázal. Bohové ve skutečnosti neexistují stejně, jako
neexistují čerti, andělé a nebo vodníci. Je k nevíře, že jsou lidé,
kteří v jejich existenci stále věří.
- pohádková knížka.
Bůh je jen pohádková postava stejně jako vodník a nebo čert. Nikdy se
nedokázala jeho existence. Je až s podivem, že se dodnes, z této pohádkové
bytosti, dobře živí tolik černoprdelníků. 
Bůh je Stvořitelem vesmíru! 
VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE.

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili
představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v
hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. 
Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale
nemám s tím problém! 