Ale současné vedro nám umožňuje zpytovat svědomí. . . 
Ale současné vedro nám umožňuje zpytovat svědomí. . . 
MYSLÍTE-LI VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE,
POTOM VĚZTE, ŽE O TOM SKUTEČNĚ PŘESVĚDČIVÉ DŮKAZY NEEXISTUJÍ, ŽE BY
ŘÁDNĚ PRACOVAL. 
Ale jo je takovýto zápis:
"Mk 5,30 A hned Ježíš poznav sám v sobě, že jest moc vyšla z něho k
uzdravení, obrátiv se v zástupu, řekl: Kdo se dotekl roucha mého?"

A celé noci se modlil aby zase obdržel tu moc k uzdravování.
Což nebyla maličkost. 
Každé uzdravení se děje zázračnou mocí Boha Stvořitele a Otce
lidstva! 
Spíš skrze Ducha Božího, který dělá Krista Kristem! A Duch Boží byl
a je nástrojem Otce a ne Ježíše!!! 
No ale nadřel se docela dost :-)
O tom byla řeč.
Propůjčovat svoje tělo k udravování je jistěže šichta když za nim
chodili davy denodenně ..
hlavně že ti sráčové z motoristů tvrdí že globální oteplování
neexistuje
a nebo že chladem umře ročně víc lidí než na horko
to už je morbidní debilita
Teorií je hodně, ale příčina je jasná!
Tou příčinou je naše chování. 
Pravdou je, že dříve podobná vedra přerušovaly bouřky, které
přinášely na chvíli ochlazení. 
všude stavíme betonový plachy obřích rozměrů takže horký vzduch
odežene každý mrak
místo lesů stavíme satelitní městečka, místo polí a luk benzinky
A PAK SE DIVÍME !
Chybí hlavně stromy! 
Plochy, které leží ladem, už mohly být dávno osázené stromy, které
lidé kdysi z chamtivosti vykáceli. 