Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #204869

Zobrazit vše


| Předmět:
11.05.26 10:44:59 | #204869

Jindřich Rajchl se vyjadřuje k posledním událostem. Vyjadřuje se jasně, a domnívám se, že s tím souhlasí většina.
https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/1300640224869233



| Předmět: RE:
11.05.26 11:49:33 | #204871 (1)

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: viz: předmět diskuze



| Předmět: RE: RE:
11.05.26 12:04:52 | #204874 (2)

Tenhle způsob tvojí argumentace už překračuje únosnou hranici.



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 12:11:24 | #204876 (3)

Dodělávající kůň nejvíc kope.-)



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 12:20:08 | #204878 (3)

Co kdyby ses raději vyjádřila k názoru R.Koláře na rádobypolitika Rajchla? *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:39:59 | #204886 (4)

Děláš si srandu? Pornoposlanec je názor? 😥
Co kdyby ty ses vyjádřil výhradně k reálným Rajchlovým informacím , které v odkazu zazněly ?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:43:20 | #204888 (5)

To by musel zapojit mozek. Jednodušší je vkládání přiblblých koláží a odkazů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:59:13 | #204896 (6)

Špatně má milá
Pro vložení právě těch správných koláží a odkazů mozek potřebuješ *32299*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 15:21:49 | #204937 (7)

Ty si ty ,,správné,, koláže sroluj do ruličky a strč si je do ..... jistě víš kam! *7127*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:44:47 | #204889 (5)

Pornoposlanec je něco asi jako Pávek
Jinak - zjevně se nedomnívám, že Rajchl uvádí reálné informace *20363*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:21:33 | #204905 (6)

komiku... jako pokaždé, i tentokráte se pletete... *18814* páč Pávek není pornoherec... *16899* Pávek je kolaborantská prostitutka...!!! *3419*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 12:50:18 | #204890 (5)

No - o Rajchlovi máme jasno. Kdo ne - jeho problém

Rajchlova politická kanalizace, zastal se prezidenta proti šéfovi jednoprocentní strany známý šlechtic

Jindřich Rajchl opět zaútočil na prezidenta Petra Pavla kvůli sporům o účasti na summitu NATO v Ankaře. Na sociálních sítích uvedl, že „obchodní zástupce zbrojařských korporací Petr Pavel nebude součástí delegace ČR na summitu NATO v Ankaře“ a dodal, že je to podle něj dobře, protože „aspoň tam tahle odpudivá lidská bytost nebude dělat naší zemi ostudu“. Jeho slova nadzvedla známého šlechtice Jiřího Lobkowicze, který se prezidenta nebývale ostře zastal.

https://www.forum24.cz/rajchlova-politicka-kanalizace-zastal-se-prezidenta-proti-sefovi-jednoprocentni-strany-znamy-slechtic#utm_content=freshnews&utm_term=jind%C5%99ich%20rajchl&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

*33884* Výrok poslance a šéfa zcela marginální, ovšem vládní strany okamžitě vyvolal silnou vlnu reakcí na sociálních sítích. Kritici upozorňují, že Rajchl dlouhodobě posouvá hranice veřejné debaty směrem k agresivitě, vulgaritě a otevřené nenávisti vůči demokratickým institucím i jejich představitelům. Řada komentátorů připomíná také jeho opakované proruské postoje, útoky proti podpoře Ukrajiny a vystupování, které podle nich nápadně kopíruje styl extremistických a populistických politiků v Evropě. *33884*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:04:10 | #204898 (6)

Kdy už konečně pochopíš, že s tím tady neuspěješ? Ty tvoje odkazy z Fórum 24, Manipulátoři, Hlídací pes, Novinky a další zdroje, odkud čerpáš to co sem dáváš, považuji za spodinu novinařiny. Vyjádřeno slušnou formou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:34:04 | #204954 (7)

No Marti, nevím jestli ti to mám říkat .... Ale známe se léta, budu k tobě férový:
Ale právě tvé komicky dětinské reakce o spodině novinařiny apod. tě usvědčují z toho, že jsem tady uspěl *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:23:11 | #204906 (6)

komiku... ani o takzvaných, českých šlechticích, toho moc nevíte... *18814*



| Předmět: RE:
11.05.26 12:14:18 | #204877 (1)

Velmi dobré, k jádru věci.




| Předmět: RE: RE:
11.05.26 12:21:27 | #204879 (2)

Co bys z toho hodimu trvajícího blábolení nejvíc vyzvedla? *32299*



| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 12:56:34 | #204894 (3)

Za prvé to není blábolení a za druhé, proč se ty nedokážeš vyjádřit k tomu, co bylo řečeno? Hned si odpovím. Protože se na to sám nezmůžeš, a nemáš nic po ruce, co bys sem okopíroval.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:02:02 | #204897 (4)

Proč mi odpovídáš za Potuu?
A - už jsem to to psal, -- ty osobní komenty si můžeš odpustit, mají hodnotu limitně se blížící nule *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:33:00 | #204912 (5)

V tom případě ti doporučuji ,abys děla to samé! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 13:51:10 | #204919 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:36:08 | #204955 (6)

Zkus si někdy všimnout, že pokud já jsem osobní, tak pouze jako reakce na osobní poznámky od někoho jiného *2614*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:41:05 | #204987 (7)

A ty se pokus pochopit, že tohle je ,,diskuze,, zapojit a reagovat může každý! A máš zač! *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:15:07 | #205004 (8)

Řeč byla o osobním napadání , ne o tom, že diskutovat může každý *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.05.26 09:13:25 | #205074 (9)

Ne, bylo to o tom, že jsi opět nepochopil, co je to diskuse, a zeptal jsi se, proč odpovídám za Potuu.




| Předmět: RE: RE: RE:
11.05.26 16:56:46 | #204949 (3)

Konkrétní příklady dvojího metru i lživých informací, kvůli čemuž podává žalobu na konkrétní plátky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 17:37:51 | #204956 (4)

Tak to se zase nasmějeme - nejen, co se těch žalob týká
Veleúspěšný (´´) právník si koleduje jen o další ostudu



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 19:47:45 | #204982 (4)

Jindra už vyhrožoval žalobama kdekomu *18394* *15310* *18394*

https://www.facebook.com/reel/27058538790448229

Rajchl lže jako když tiskne a když některá media udělala chybu a omluvila se, hned hrozí žalobama.
Šlo o to, že nekteří uveřejnili, že mu Meta smazala "fake" sledující na Instagramu, ale nebyla to pravda



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 20:45:34 | #204989 (5)

Rajchl měl být pornohercem a Pšenák s Oganedjanem prý na něj měli nabíto. No a zatím ticho po pěšině



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
11.05.26 21:46:49 | #205010 (6)

Neustálé připomínání jeho mladické nerozvážnosti je stupidní, uměle vytvořenou aférou, živenou lidmi, kteří na něj nemají. 🥳




| Předmět: RE:
11.05.26 12:23:38 | #204880 (1)

Také s ním souhlasím.