Jindřich Rajchl se vyjadřuje k posledním událostem. Vyjadřuje se jasně,
a domnívám se, že s tím souhlasí většina.
https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/1300640224869233
Jindřich Rajchl se vyjadřuje k posledním událostem. Vyjadřuje se jasně,
a domnívám se, že s tím souhlasí většina.
https://www.facebook.com/rajchl.jindrich/videos/1300640224869233
Co kdyby ses raději vyjádřila k názoru R.Koláře na rádobypolitika
Rajchla? 
Děláš si srandu? Pornoposlanec je názor? 😥
Co kdyby ty ses vyjádřil výhradně k reálným Rajchlovým informacím ,
které v odkazu zazněly ?
To by musel zapojit mozek. Jednodušší je vkládání přiblblých koláží a odkazů.
Špatně má milá
Pro vložení právě těch správných koláží a odkazů mozek
potřebuješ 
Ty si ty ,,správné,, koláže sroluj do ruličky a strč si je do .....
jistě víš kam! 
Pornoposlanec je něco asi jako Pávek
Jinak - zjevně se nedomnívám, že Rajchl uvádí reálné
informace 
komiku... jako pokaždé, i tentokráte se pletete...
páč Pávek není pornoherec...
Pávek je kolaborantská prostitutka...!!!

No - o Rajchlovi máme jasno. Kdo ne - jeho problém
Rajchlova politická kanalizace, zastal se prezidenta proti šéfovi jednoprocentní strany známý šlechtic
Jindřich Rajchl opět zaútočil na prezidenta Petra Pavla kvůli sporům o účasti na summitu NATO v Ankaře. Na sociálních sítích uvedl, že „obchodní zástupce zbrojařských korporací Petr Pavel nebude součástí delegace ČR na summitu NATO v Ankaře“ a dodal, že je to podle něj dobře, protože „aspoň tam tahle odpudivá lidská bytost nebude dělat naší zemi ostudu“. Jeho slova nadzvedla známého šlechtice Jiřího Lobkowicze, který se prezidenta nebývale ostře zastal.
Výrok poslance a šéfa
zcela marginální, ovšem vládní strany okamžitě vyvolal silnou vlnu
reakcí na sociálních sítích. Kritici upozorňují, že Rajchl dlouhodobě
posouvá hranice veřejné debaty směrem k agresivitě, vulgaritě a otevřené
nenávisti vůči demokratickým institucím i jejich představitelům. Řada
komentátorů připomíná také jeho opakované proruské postoje, útoky proti
podpoře Ukrajiny a vystupování, které podle nich nápadně kopíruje styl
extremistických a populistických politiků v Evropě. 
Kdy už konečně pochopíš, že s tím tady neuspěješ? Ty tvoje odkazy z Fórum 24, Manipulátoři, Hlídací pes, Novinky a další zdroje, odkud čerpáš to co sem dáváš, považuji za spodinu novinařiny. Vyjádřeno slušnou formou.
No Marti, nevím jestli ti to mám říkat .... Ale známe se léta, budu k
tobě férový:
Ale právě tvé komicky dětinské reakce o spodině
novinařiny apod. tě usvědčují z toho, že jsem tady uspěl 
komiku... ani o takzvaných, českých šlechticích, toho moc nevíte...

Za prvé to není blábolení a za druhé, proč se ty nedokážeš vyjádřit k tomu, co bylo řečeno? Hned si odpovím. Protože se na to sám nezmůžeš, a nemáš nic po ruce, co bys sem okopíroval.
Proč mi odpovídáš za Potuu?
A - už jsem to to psal, -- ty osobní komenty si můžeš odpustit, mají
hodnotu limitně se blížící nule 
Zkus si někdy všimnout, že pokud já jsem osobní, tak pouze jako
reakce na osobní poznámky od někoho jiného 
A ty se pokus pochopit, že tohle je ,,diskuze,, zapojit a reagovat může
každý! A máš zač! 
Ne, bylo to o tom, že jsi opět nepochopil, co je to diskuse, a zeptal jsi se, proč odpovídám za Potuu.
Konkrétní příklady dvojího metru i lživých informací, kvůli čemuž podává žalobu na konkrétní plátky.
Tak to se zase nasmějeme - nejen, co se těch žalob týká
Veleúspěšný (´´) právník si koleduje jen o další ostudu
Jindra už vyhrožoval žalobama kdekomu

https://www.facebook.com/reel/27058538790448229
Rajchl lže jako když tiskne a když některá media udělala chybu
a omluvila se, hned hrozí žalobama.
Šlo o to, že nekteří uveřejnili, že mu Meta smazala "fake" sledující na
Instagramu, ale nebyla to pravda
Rajchl měl být pornohercem a Pšenák s Oganedjanem prý na něj měli nabíto. No a zatím ticho po pěšině
Neustálé připomínání jeho mladické nerozvážnosti je stupidní, uměle vytvořenou aférou, živenou lidmi, kteří na něj nemají. 🥳