Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání..tak! 1. nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom, 2. medzi nimi je neskutočná nenávisť, čo vylučuje sadnúť si za jeden stôl a vyjednávať...to si lídri EÚ/NATO nechcú uvedomiť vo svojej šaškovej naivite...

