Ateistická společnost

Předmět diskuze: Ateistická společnost - “Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů a bytostí.” Ateismus je racionální a pragmatický a humanistický postoj k světu. Racionální v tom, že usiluje o poznání pravdy ( tím odmítá teorie o existenci neprokázaných nadpřirozených bytostí a jevů). Pragmatický, protože za prioritní považuje to, co je užitečné a prospěšné (náboženství to není, už proto, že lidi rozděluje - viz vztahy mezi židovskou vírou, islámem a křesťany). Humanistický proto, že na první místo staví člověka, skutečnou bytost, nedokonalého, ale vyvíjejícího se tvora, jakým jsme my všichni (ne tedy nějakého vymyšleného stvořitele mimo čas a prostor, kterého ani nelze dokázat).

Zobrazení reakcí na příspěvek #166499

Zobrazit vše


| Předmět: RE: Rusové odmítají jednat
před 6 hodinami | #166499
Reakce na příspěvek #166496

Zelenskyj následně několikrát Putina vyzval k osobnímu setkání..tak! 1. nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom, 2. medzi nimi je neskutočná nenávisť, čo vylučuje sadnúť si za jeden stôl a vyjednávať...to si lídri EÚ/NATO nechcú uvedomiť vo svojej šaškovej naivite...



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 5 hodinami | #166502 (1)

"nepokladá ho za prezidenta! tí dvaja si nikdy nesadnú za jeden stôl, prez. Putin predsa nebude jednať s neprezidentom"
*6476*
Myslíš, že když to dokola píšeš a napíšeš ještě 1000x, tak se to stanepravdou?
*3632* *3632* *3632* *3632* *3632*



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166504 (1)

Pokládá ho za prezidenta. Své odmítnutí jednat se Zelenskym zdůvodnil jinak než tak, že ho nepovažuje za prezidenta. Nelži!
Nenávist má max. Putler vůči Zelenskému, protože jediný on vylučuje si sednout za jeden stůl se Zelenskym a vyjednávat. Zelenskyj to navrhuje, tak jeho nenávist nejspíš zas taková nebude (jestli u něho vůbec nějaká je).



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166506 (2)

nepokladá ho za prezidenta, viackrát to spomenul, tak sleduj správy!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 hodinami | #166509 (3)

To už je minulost. V současnosti jeho prezidentství nezpochybňuje (asi mu konečně došlo, že ani nemůže, protože o tom on nerozhoduje, kdo je na Ukrajině prezident). Své rozhodnutí se Zelenskym nejednat zdůvodnil jinak. Nevyloučil, že se setkají v budoucnu, ale teď že v tom nevidí smysl. Tak si nevymýšlej, lháři!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 3 hodinami | #166523 (3)

Tak bude poražen - vyhnán z Ukrajiny.
*3440* *3440*
Ruští vojáci se vzbouří - a vyserou se na egoistu diktátora Putlera.
*3655* *3655* *3655* *3655* *3655*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 2 hodinami | #166534 (3)

Zajímavý postřeh visitore77. Podle tebe tedy, putin nevede proti Ukrajině válku, Ukrajina není ve válce s zbytkem CCCP a proto nechápe, že si Ukrajinci drží prezidenta z dřívejších dob. Zelenský by to mohl udělat jako to udělal putin, pozměnit ústavu státu, že má právo prezidentovat nejen do své smrti, ale na věky. Tebe netrklo, že prezidentské volby putina byly pouťovou fraškou?



| Předmět: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před hodinou | #166553 (1)

A co tohle "Když USA loni v březnu navrhly bezpodmínečné 30denní příměří" jsi visitore77 přehlédl? I to, že Zelenský hned na ten návrh přistoupil, a ten kdo tu nabídku příměří odmítnul byli ruSSáci, tedy putin?
Z toho, visitore77 jasně vyplývá, kdo z těch dvou je ten válečnej a nenasytnej smraďoch.



| Předmět: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 10 minutami | #166557 (2)

Z toho, visitore77 jasně vyplývá, kdo z těch dvou je ten válečnej a nenasytnej smraďoch...
...myslím, že bolo hodne a podrobne popísané, kde je problém/príčiny tohto konfliktu,
.1. prez. Putin proste Zelenskeho neuznáva, neuznáva Ukrajinu ako samostatný štát, vie, čo by to pre neho znamenalo - Ukrajinu pokladá za vlastníctvo SSSR/dnes Ruska, lebo ono je nástupnícky štát pre SSSR...
.2. naviac, padli už desatťisíce mladých vojakov na oboch stranách, urobili si už vzájomne neskutočné škody (zdevastované celé oblasti, mosty, kultúrne pamiatky, historické budovy, rafinérie, a pod.)..ich nenávisť je už taká, že, ako bolo už mnohými komentátormi (i prez. Trumpom) povedané - "neuveriteľne sa nenávidia, nie je možné, aby sa stretli za jedným stolom", prez. Putin to nechce- a neurobí - a naviac, že je už Zelensky v Putinových očiach nelegitímny prezident (jeho mandát skončil v máji 2023)...
.3. do tento války sa namontovali Merz, Starmer (bude o pár dní vymenený), Macron a celá EÚ, urobili Rusku (skrze ich zbrane) nesmierne škody, a Merz má aj akúsi stigmu Nemecka z II. SV. (aj prez. Trump ho označil v Washingtone za - vyslovil to slovami: "však vy, nacisti ste v II. SV. ste Ruskom prehrali", čo sa Merza dotklo, stíchol a vrtel sa od hnevu) - a títo páni sú prez. Putinom opovrhovaní, pre neho nemajú žiadnu cenu, žiadny hlas, pokladá ich za politických "šašov", a tak EÚ nemá čo do tohto konfliktu hovoriť, a ani sa zúčastňovať prípadných rokovaní...
..tak to dnes je, taká je aktuálna situácia!




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 4 minutami | #166558 (3)

Příčinou konfliktu je ruSSký imperialismus. Tomu se bráníme obranou Ukrajiny.
Všechno to jsou jenom tvoje sny. Sny starého neschopného prolhaného komunisty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Rusové odmítají jednat
před 2 minutami | #166559 (3)

Pleteš se ve všem a žvaníš nesmysly!!!
*3440* *3440*
"A důkaz je i v tomto, protože si nedokážeš zjistit ani tak přístupnou informaci."
*3422* *3422*
Za standardních podmínek by měl Zelenskyj ve funkci skončit 20. května "2024".
*22637* *22637* *22637*