Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

Zobrazení reakcí na příspěvek #6503

Zobrazit vše


| Předmět: Pokud
před 22 hodinami | #6503

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.



| Předmět: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6507 (1)

To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes politiku *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6520 (2)

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 3 hodinami | #6521 (3)

Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí *13842* Jen si posluž *11274* Před myslícími diskutéry jsi právě odhalil svojí slabost *3440*



| Předmět: RE: Pokud
před 8 hodinami | #6508 (1)

Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze? *9388* Že jeden je do plusu a jiný zase do minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké politice našeho státu.....kabaret na pokračování. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6509 (2)

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 7 hodinami | #6510 (3)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6512 (4)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6513 (4)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6515 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6516 (6)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6517 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před 4 hodinami | #6518 (8)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 3 hodinami | #6519 (9)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6522 (10)

Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie . *3490* *2354* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6523 (11)

Člověče pomatený *3426* Před chvíli mě vyhazuješ a teď bys chtěl abych pokračoval *9388* tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co chtěji, ty já tuze rád *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6524 (12)

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou třeskutou inteligencí . *33693* *33684* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 2 hodinami | #6525 (13)

Tak už si to ujasni v palici, ano? Ale to po tobě asi chci příliš *9388*



| Předmět: RE: RE: Pokud
před 6 hodinami | #6511 (2)

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 5 hodinami | #6514 (3)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6527 (4)

Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6528 (5)

Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6529 (6)

Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní slovo *17574*
Ta by jela jako první!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6530 (7)

Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
před hodinou | #6531 (6)

S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
před 2 hodinami | #6526 (3)

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...