Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím ,
ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven
samostatný let a to do prdele a zpět .

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.
To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes
politiku

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.
Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí
Jen si posluž
Před myslícími diskutéry jsi právě
odhalil svojí slabost 
Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze?
Že jeden je do plusu a jiný zase do
minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne
kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké
politice našeho státu.....kabaret na pokračování.

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na
někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé
žumpě to rádi uvidí.
No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu
Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 
Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a
neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim
potvrzuješ , že jsi blbý jak troky .

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění ,
že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum
hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva .
je
A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?
Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi
nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie .

Člověče pomatený
Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval
tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co
chtěji, ty já tuze rád

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou
třeskutou inteligencí .

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...
Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé,
kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si
ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal 
Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu
Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.
Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní
slovo 
Ta by jela jako první!
Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.
S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?
Já nemám žádnou představu. Napsal jsem co vidím. Je fuk, jak tomu kdo říká. Je to troll, chodící jen provokovat. Stejně jak Selen a další vysírkové.
Záleží na úhlu pohledu, jak kdo co vidí. Možná bys měl počkat, až
zapadne slunce 
Selen provokuje, ale ti dalsi zrejme veri tomu, co pisou, na vic asi nemaji...
Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK
Něco podobného jsem zažil na dvou
diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají
demokratky

Ne kazdy je zvykly na takove chovani, nejsou vsichni ze stejneho testa, nekdo ma radeji hladkou mouku a nekdo zas pouziva hrubsi.. lito ti byt nikoho nemusi, ponevadz kazdy sem chodi dobrovolne...
Pověz mi Roletko, proč by mi nemohlo být líto lidí, kteří se v
reálném životě neprosadí, ale tady když dostanou funkci, snaží se
vyžehlit svoje společensky nulové ego? 
Ne kazdy ma potrebu se zviditelnovat, je to jen urcity typ lidi, kteri se s tim uz narodili, tady nasli moznost svoji potrebu plne rozvinout, hodne se chlubi a radi mluvi o sobe. Za to , jak se kdo narodi , nikdo preci nemuze. Citi se spokojeni a o zadny soucit nestoji..na druhe strane rada lidi hleda nekoho, kdo by jim urcoval, jak maji smyslet...coz je zrejme nasledek socialismu.
Cha chá , společensky nulové ego . Dej si majzla , aby tvoje cimra nebyla
první , kterou zrušili pro správcovo pomatení smyslů .

Pokud na počítači čumilů , stejně neschopných, nanapsat příepěvek,
jako jsi ty, budou naskakovat čísla. Nevěřím, že bude cimra zrušená
I když bych si to přál 
Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...
https://www.facebook.com/100000243984641/posts/37243856481872350/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Macinka to je muž na odpis , podržtaška Klauze Vaška . Ale takový Radar
Radarovič , to by byla posila motoristů , obzvláště kdyby si nasadil
přilbici tak preference letí nahoru .

Vyskakuješ si stejně jako on. Je ti mě docela líto. Nic jsem ti
neudělal. Jen to Ego se ovládnout nedá....tak si posluž alespoň tady, když
v osobním životě sedíš v koutě. 