SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 20 minutami | #6890

https://www.facebook.com/reel/1019049774104202
Tak to se opravdu povedlo..taková je skutečnost..



| Předmět:
před 4 hodinami | #6885
| Předmět:
před 5 hodinami | #6879
| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #6880 (1)
Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6883 (2)

Antifa byla vždycky zájmový kroužek pro ultralevicové progresivisty a teroristické svazáky… Rozpustit a pozatvárať takýchto fašistou.



| Předmět: RE: RE:
před 12 minutami | #6891 (2)

Všichni bývalí premieři Izraele byly a i současní jsou teroristi a největší z nich Menachem Begin dokonce dostal Nobelovku za mír. *3447* *3447* *2* Svět je v prdel obrácen už dlouhou dobu! *5176*



| Předmět:
před 15 hodinami | #6875

Ochlaďte se! *3652* *3652*



| Předmět:
před 15 hodinami | #6874

To je švanda.
Dezoláti tu spousty dní vykřikovali, že prezident nepojede na summit NATO.
Ha ha ha a jede. *6365*



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #6881 (1)

Protože jim nic neříká Ústava ČR, která mu toto právo zaručuje.
Banda rudých zoufalců a zoufalkyň a pár úchylů nemůže mít ánunk o demokratických principech.



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6886 (1)

Se z toho neposer *2* to nic nemění na skutečnosti, co je to za člověka



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6887 (2)

Určitě bych se nikam nevnucovala jako ukňouraný prezident, který v sobě nemá ani špetku hrdosti.



| Předmět: RE: RE: RE:
před hodinou | #6888 (3)

Nastesti nejsi...on se nevnucuje, on na to ma jako nejvyssi hlava statu pravo, krome toho, ma asi vic co rici, nez nejaky nezvedeny, dosud neznamy Macinka... fakticky je to jeho obor a ma k tomu co rici. Kdyby se byl byval neprosadil, ztratil by autoritu uplne, zejmena kvuli svym volicum musel udelat tento krok..kdyby se byl bal, coz jiste nehrozi a s tim jeho oponenti i pocitali, tezko by byl ziskal nejvyssi francouzsky rad za statecnost. A vy byste nejlip udelali, kdybyste uz konecne jako laici , co stejne nicemu nerozumi, drzeli pusu. Zvlaste on je povolany zhodnotit situaci, jestli Rusko jen tak vyhrozuje, nebo se chysta k akci, Babis a zejmena Macinka rozumi tak akorat vselikakym machinacim.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před minutou | #6892 (4)

Sice nesouhlasím ale tvůj názor respektuji… Podle mého názoru je evropská část NATO spolek skvěle placených ale zbytečných lampasáků. NATO nemá zbraně, munici a ani pohonné hmoty než na první týdny. O lidech, kteří půjdou s nadšením zemřít za cizí zájmy nemluvě. To jsou slova předních západních vojenských odborníků…O bojeschopnosti NATO si rozhodně nedělám iluze.



| Předmět:
před 19 hodinami | #6870
| Předmět: RE:
před 19 hodinami | #6871 (1)
Stouny nemám naposlouchané ale tahle se mi líbí nejvíc.


| Předmět:
27.06.26 12:39:29 | #6837

Jo a my už máme okurky. Konečně, ty kupované nemají chuť. Já nezavařuju, tak jsme sadili jen salátovky- polní.



| Předmět: RE:
27.06.26 12:41:13 | #6840 (1)

Chlubno… Já jsem včera našla první malý.



| Předmět: RE: RE:
27.06.26 13:00:59 | #6854 (2)

Já velkej- vyfotím a ukážu ...heč)))) *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:09:23 | #6856 (3)

Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.



| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:11:00 | #6857 (3)

Já myslela, že to psala Selena. *48* -)))))




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.06.26 13:34:25 | #6865 (4)

Ty wado))) to mě nenapadlo *23266*




| Předmět: RE: RE: RE:
27.06.26 13:22:53 | #6859 (3)

Twl, to je macek.👍 Ale ta fotka je určitě z loňského září.-))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
27.06.26 13:33:40 | #6864 (4)

ne))) je tam pozdrav i datum *10642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6866 (5)

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 21 hodinami | #6867 (6)

Se psem do bazénu, no toto, fuj. *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 20 hodinami | #6869 (7)

Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6872 (8)

Jejda mělas to říct hned, že chodíš do bazénu s Mončou Babišovou. Nebo se bojíš, že by se třeba chtěl nějaký prasák Krudox přidat? *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6873 (9)

ona kecá sračky aby bykla něco lepšího ne vypity bezdomovec co somruje u sklípku deci vína.
Minule machrovala s Ferrari.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 14 hodinami | #6877 (10)

Lžeš, chudáku. *4585* O Ferrari jsem nikdy nepsala… Ale svezla jsem se s ním.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 14 hodinami | #6876 (9)

Babiš je chudý příbuzný.-))) A to znám osobně “tetu” Renátu Kellnerovou a její rodinu. Kdo nevěří ať tam běží… Všichni skvělí lidé na kterě se dá spolehnout.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 14 hodinami | #6878 (9)

Moniku Babišovou znám jenom z médií.



| Předmět: RE:
před 5 hodinami | #6882 (1)

Sadili...
*27179* *17574*
Ty zas poukazuj na něčí překlep, když píšeš tyhle nesmysly *4960*



| Předmět: RE: RE:
před 5 hodinami | #6884 (2)

Na Moravě sadíme a čehúni sázejí.-)))



| Předmět:
27.06.26 12:36:02 | #6834