SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 2 hodinami | #6885
| Předmět:
před 3 hodinami | #6879
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6880 (1)
Jak to se mnou mluvíte, člověče?


| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6883 (2)

Antifa byla vždycky zájmový kroužek pro ultralevicové progresivisty a teroristické svazáky… Rozpustit a pozatvárať takýchto fašistou.




| Předmět:
před 13 hodinami | #6875

Ochlaďte se! *3652* *3652*



| Předmět:
před 13 hodinami | #6874

To je švanda.
Dezoláti tu spousty dní vykřikovali, že prezident nepojede na summit NATO.
Ha ha ha a jede. *6365*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6881 (1)

Protože jim nic neříká Ústava ČR, která mu toto právo zaručuje.
Banda rudých zoufalců a zoufalkyň a pár úchylů nemůže mít ánunk o demokratických principech.



| Předmět: RE:
před 34 minutami | #6886 (1)

Se z toho neposer *2* to nic nemění na skutečnosti, co je to za člověka



| Předmět:
před 17 hodinami | #6870
| Předmět: RE:
před 17 hodinami | #6871 (1)
Stouny nemám naposlouchané ale tahle se mi líbí nejvíc.


| Předmět:
před 24 hodinami | #6837

Jo a my už máme okurky. Konečně, ty kupované nemají chuť. Já nezavařuju, tak jsme sadili jen salátovky- polní.



| Předmět: RE:
před 24 hodinami | #6840 (1)

Chlubno… Já jsem včera našla první malý.



| Předmět: RE: RE:
před 23 hodinami | #6854 (2)

Já velkej- vyfotím a ukážu ...heč)))) *27179*




| Předmět: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6856 (3)

Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6857 (3)

Já myslela, že to psala Selena. *48* -)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6865 (4)

Ty wado))) to mě nenapadlo *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6859 (3)

Twl, to je macek.👍 Ale ta fotka je určitě z loňského září.-))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6864 (4)

ne))) je tam pozdrav i datum *10642*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 21 hodinami | #6866 (5)

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 19 hodinami | #6867 (6)

Se psem do bazénu, no toto, fuj. *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 18 hodinami | #6869 (7)

Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6872 (8)

Jejda mělas to říct hned, že chodíš do bazénu s Mončou Babišovou. Nebo se bojíš, že by se třeba chtěl nějaký prasák Krudox přidat? *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 13 hodinami | #6873 (9)

ona kecá sračky aby bykla něco lepšího ne vypity bezdomovec co somruje u sklípku deci vína.
Minule machrovala s Ferrari.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #6877 (10)

Lžeš, chudáku. *4585* O Ferrari jsem nikdy nepsala… Ale svezla jsem se s ním.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #6876 (9)

Babiš je chudý příbuzný.-))) A to znám osobně “tetu” Renátu Kellnerovou a její rodinu. Kdo nevěří ať tam běží… Všichni skvělí lidé na kterě se dá spolehnout.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #6878 (9)

Moniku Babišovou znám jenom z médií.



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #6882 (1)

Sadili...
*27179* *17574*
Ty zas poukazuj na něčí překlep, když píšeš tyhle nesmysly *4960*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6884 (2)

Na Moravě sadíme a čehúni sázejí.-)))



| Předmět:
před 24 hodinami | #6834