Jo a my už máme okurky. Konečně, ty kupované nemají chuť. Já nezavařuju, tak jsme sadili jen salátovky- polní.
Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.
Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.
Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))
Jejda mělas to říct hned, že chodíš do bazénu s Mončou Babišovou.
Nebo se bojíš, že by se třeba chtěl nějaký prasák Krudox přidat? 
ona kecá sračky aby bykla něco lepšího ne vypity bezdomovec co somruje u
sklípku deci vína.
Minule machrovala s Ferrari.
https://www.facebook.com/reel/1822383812478732
**Macinka si opět zaslouží velký
**