SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 4 hodinami | #6870
| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #6871 (1)
Stouny nemám naposlouchané ale tahle se mi líbí nejvíc.


| Předmět:
před 11 hodinami | #6837

Jo a my už máme okurky. Konečně, ty kupované nemají chuť. Já nezavařuju, tak jsme sadili jen salátovky- polní.



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #6840 (1)

Chlubno… Já jsem včera našla první malý.



| Předmět: RE: RE:
před 10 hodinami | #6854 (2)

Já velkej- vyfotím a ukážu ...heč)))) *27179*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #6856 (3)

Já už se těším na višňák. To zase bude v álejích nablito z burčáku. Toncek marodí, tak bude sbírat višně.-) A aspoň deset litrů višňovky. Prosypat cukrem, kořením s zalít vínovicí a rumem.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #6857 (3)

Já myslela, že to psala Selena. *48* -)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #6865 (4)

Ty wado))) to mě nenapadlo *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #6859 (3)

Twl, to je macek.👍 Ale ta fotka je určitě z loňského září.-))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 10 hodinami | #6864 (4)

ne))) je tam pozdrav i datum *10642*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #6866 (5)

Dělám si prdééél.-))) Vyřizuji pracovní záležitosti a občas hodím se psem flopa do bazénu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #6867 (6)

Se psem do bazénu, no toto, fuj. *1110*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #6869 (7)

Do mého nafukovacího může.-)))) Někdy (naposledy včera) si chodím zaplavat ke kámošce naproti. Mají 30 metrů bazén s protiproudem a a vlnobitím. Tam by se utopil.-) Ale nejlepší domácívnitřní bazén kde jsem byla mají u kámošky Lucky Dva skleněné válce a v nich živé piraně, občas se ozve sopka nebo začne bouřit a prši a podobné vychytávky jako přímý vstup do obrovského bazénu v nádherném prostředí. No jo, když se tatíček pohybuje mezi pěti nejbohatšími Čechy… To si relativně bohatý člověk připadá jako naprostá sociálka-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #6872 (8)

Jejda mělas to říct hned, že chodíš do bazénu s Mončou Babišovou. Nebo se bojíš, že by se třeba chtěl nějaký prasák Krudox přidat? *1110*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 22 minutami | #6873 (9)

ona kecá sračky aby bykla něco lepšího ne vypity bezdomovec co somruje u sklípku deci vína.
Minule machrovala s Ferrari.



| Předmět:
před 11 hodinami | #6834