arecuk -- neboj - hodne lidi to nechape nejsi sam a budou te tam vitat jako turistu -- Mne se jednalo o neco up[lne jineho -- V Havel podepsal nekdy na jare dohodu o vstupu CR do NATO -- nic proti V. Havlovi znal jsem ho osobne. Mne se jedna uplne o neco jineho -- Prez. statu ma pravo zastupovat stat ale nema pravo rozhodnou jestli jeho obyvatele co tam zijou budou clenem nejake vojenske jednotky jineho statu bez jejich svoleni -- To myslim v demokratickem state -- - Tam melo probehnou referendum jestli lide stim souhlasi a ne aby to rozhodnula jedna osoba. To je potom diktatura a ne demokracie - Zasednul vubec treba cesky parlament ohledne vstupu do NATO??
