❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: sprchuji se
před okamžikem | #20834

horkou vodou
mám rád horkou opravdu až vroucí vodu



| Předmět: Už by to chtělo déšť!
před 12 minutami | #20824

*560* *4191* Už by to chtělo déšť! *15292*



| Předmět: RE: Už by to chtělo déšť!
před 9 minutami | #20825 (1)

Ale současné vedro nám umožňuje zpytovat svědomí. . . *5671*



| Předmět: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 9 minutami | #20826 (2)

mám podezření že Ježíš nikdy pořádně nepracoval !



| Předmět: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 4 minutami | #20830 (3)

*2386* MYSLÍTE-LI VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE, POTOM VĚZTE, ŽE O TOM SKUTEČNĚ PŘESVĚDČIVÉ DŮKAZY NEEXISTUJÍ, ŽE BY ŘÁDNĚ PRACOVAL. *30410*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 3 minutami | #20831 (4)

možná prodával pletený tašky na nákup a ozdobné dřevěné korále



| Předmět: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 7 minutami | #20827 (2)

*34041* Přeji Vám DOBRÝ VEČER! *33770* *23655*



| Předmět: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 5 minutami | #20828 (3)

takovýhle vedra už roky a roky nebyly !



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 5 minutami | #20829 (4)

hlavně že ti sráčové z motoristů tvrdí že globální oteplování neexistuje
a nebo že chladem umře ročně víc lidí než na horko
to už je morbidní debilita



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo déšť!
před 2 minutami | #20832 (4)

Pravdou je, že dříve podobná vedra přerušovaly bouřky, které přinášely na chvíli ochlazení. *19960*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Už by to chtělo…
před minutou | #20833 (5)

všude stavíme betonový plachy obřích rozměrů takže horký vzduch odežene každý mrak
místo lesů stavíme satelitní městečka, místo polí a luk benzinky
A PAK SE DIVÍME !



| Předmět: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 25 minutami | #20819

*27179* Dnes bylo opět velmi hezky! *9540*

*3325* A koupaliště byla lidmi zaplněná. . . *33991*



| Předmět: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 23 minutami | #20820 (1)

Já jsem se před chvílí osprchoval. . . *560*



| Předmět: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 22 minutami | #20821 (2)

*163* Na ten hudební festival rozhodně nevyrazím. . . *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 20 minutami | #20822 (3)

*2* *2* *2* V tom vedru by to bylo šílenství! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: Dnes bylo opět velmi hezky!
před 16 minutami | #20823 (2)

*12694* Děkuji Otci, že tu možnost mám. *33770*



| Předmět: po dnešním dnu
před hodinou | #20817

se cítím jako kdyby mě zmlátil Ježíš



| Předmět: RE: po dnešním dnu
před 29 minutami | #20818 (1)

*35239* Až tak? A který Ježíš? *2386*



| Předmět: (Bible)
před 3 hodinami | #20812

*33794* (Bible, Sírachovec 3:24) *16360*

"Mnohé lidi obloudily jejich domněnky a falešné dohady zavedly na scestí jejich myšlení."



| Předmět: RE: (Bible)
před 3 hodinami | #20813 (1)

*33794* (Bible, Sírachovec 3:30) *16360*

"Voda uhasí planoucí oheň a milosrdenství usmíří hříchy."



| Předmět: RE: RE: (Bible)
před 3 hodinami | #20814 (2)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:5) *16360*

"Nezahanbuj člověka, který pyká za svůj hřích, ale pamatuj, že si všichni zasloužíme pokárání."




| Předmět: RE: RE: RE: (Bible)
před 3 hodinami | #20815 (3)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:10) *16360*

"Nerozdmýchávej řeřavé uhlí hříšníka, abys v plamenech jeho ohně sám neshořel."



| Předmět: RE: (Bible)
před 2 hodinami | #20816 (1)

*33794* (Bible, Sírachovec 8:15) *16360*

"Nedávej se na cestu s tím, kdo je příliš odvážný, aby tě nepřivedl do nebezpečí; bude jednat podle vlastní vůle a zahyneš spolu s ním jeho nerozumností."



| Předmět: Kde je náš domov?
před 3 hodinami | #20809

*2386* Kde je náš domov?

*4542* Náš domov je u Boha Stvořitele, Otce, Pána a Spasitele lidstva!

*33792* Ano, náš domov je u našeho milovaného nebeského Tatínka!



| Předmět: RE: Kde je náš domov?
před 3 hodinami | #20810 (1)

*12694* "BŮH NÁS MILUJE - BŮH JE MILUJÍCÍ BŮH."



| Předmět: RE: RE: Kde je náš domov?
před 3 hodinami | #20811 (2)
| Předmět: Smutné konstatování!
před 3 hodinami | #20804

*35060* Smutné konstatování! *11171*

*6940* Kdo může říci: "Zachoval jsem si ryzí srdce, jsem čistý, bez hříchu"? *14899*

*33794* (Bible, Přísloví 20:9) *16360*



| Předmět: RE: Smutné konstatování!
před 3 hodinami | #20805 (1)
*12694* *15154* *22971* *15154* *12694*

Modleme se tedy k Bohu Stvořiteli a Otci lidstva, aby nám všem milosrdně a láskyplně odpustil. . .



| Předmět: RE: RE: Smutné konstatování!
před 3 hodinami | #20806 (2)
*17169* *32074* *17169*
  • Ďábel je zákeřný! Přeje nám smrt!!!


| Předmět: RE: RE: RE: Smutné konstatování!
před 3 hodinami | #20807 (3)

*6578* Ale zákeřní umíme být i my lidé! *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Smutné konstatování!
před 3 hodinami | #20808 (4)

*14899* Kdo z nás nikdy nespáchal žádný přestupek, přečin nebo zločin? *11104*



| Předmět: Dodržujme pitný režim!
před 3 hodinami | #20802

*19783* *3408* Dodržujme pitný režim. *3408* *19783*



| Předmět: RE: Dodržujme pitný režim!
před 3 hodinami | #20803 (1)