že dáte před větrák dřez se studenou vodou a kostkama ledu a ten
větrák prý ochladí místnost
NE, JE TO BLBOST
to že máte kýbl s vodou třeba 8 C a nějaký led neznamená že vám to
sníží teplotu v místnosti
maximálně o dva stupně MOŽNÁ ale to vaše tělo fakt nepocítí
není rozdíl jestli máte v místnosti 28 a nebo 30

Každý stupeň je znát! 

To bude podle stáří. . .

Už by to chtělo déšť! 

MYSLÍTE-LI VZKŘÍŠENÉHO JEŽÍŠE,
POTOM VĚZTE, ŽE O TOM SKUTEČNĚ PŘESVĚDČIVÉ DŮKAZY NEEXISTUJÍ, ŽE BY
ŘÁDNĚ PRACOVAL. 




Přeji Vám DOBRÝ VEČER!

Teorií je hodně, ale příčina je jasná!
Tou příčinou je naše chování. 






Dnes bylo opět velmi hezky! 
A koupaliště byla lidmi zaplněná. .
. 
Na ten hudební festival rozhodně
nevyrazím. . .
Děkuji Otci, že tu možnost mám.
Až tak? A který Ježíš?
(Bible, Sírachovec 3:24) 
Náš domov je u Boha Stvořitele, Otce,
Pána a Spasitele lidstva!
Smutné konstatování! 
Kdo může říci: "Zachoval jsem si ryzí
srdce, jsem čistý, bez hříchu"? 
Ale zákeřní umíme být i my lidé! 
Dodržujme pitný režim.