❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️

Předmět diskuze: ❤️ Diskuze pro zloduchy a zločince! ❤️ - ❤️ Diskuze pro upřímné, v Boha věřící lidi, kteří si v průběhu svého života, díky Bohu, bolestně uvědomili svou hříšnost a chtějí se, s pomocí Boží, změnit k lepšímu! (P.S. Nebojte se, rád tu uvítám i lidi láskyplné, dobré a milosrdné, milé a hodné, milující a slitovné, čestné a poctivé, pravdomluvné a spravedlivé nebo dokonce subjektivně svaté!) ❤️ (LIDÉ! POZOR!!! MÁTE-LI PSYCHICKÉ PROBLÉMY, TADY JE NEVYŘEŠÍTE! - VYHLEDEJTE POMOC PŘÍMO U BOHA OTCE SVÉHO!)

| Předmět: LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE ZÁZRAČNÝ!
03.06.26 15:11:29 | #19134

"LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE ZÁZRAČNÝ!"



| Předmět: RE: LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE ZÁZRAČNÝ!
03.06.26 15:12:03 | #19135 (1)
| Předmět: RE: RE: LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE ZÁZRAČNÝ!
03.06.26 18:32:25 | #19136 (2)

"LÁSKYPLNÝ ŽIVOT JE DAREM BOŽÍM OD NAŠEHO NEBESKÉHO OTCE!"



| Předmět: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 12:43:19 | #19120

"PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU!"



| Předmět: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 14:56:44 | #19128 (1)

"V MÍRU SE LIDEM ŽIJE HEZKY!"



| Předmět: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:02:28 | #19129 (2)

*31791* A PROTOŽE TO PAN DONALD TRUMP NECHCE POCHOPIT, MĚL BY BÝT ZA SVÉ TERORISTICKÉ ČINY, KTERÝMI SE SNAŽÍ VE SVĚTĚ ROZPOUTÁVAT VÁLKY, SOUZEN A ODSOUZEN. *22497*



| Předmět: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:03:59 | #19130 (3)

*30410* P.S. Ale je možné, že Bůh má jiný názor! *11171*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 15:06:12 | #19131 (4)

"BOŽÍ HRA O DOBRU A ZLU PROSTĚ ÚČAST DAREBÁKŮ POTŘEBUJE."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V…
03.06.26 15:08:00 | #19132 (5)

"A TAK TU PUTIN I TRUMP MOHOU DOČASNĚ PÁCHAT ZLOČINY BEZTRESTNĚ."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT…
03.06.26 15:09:00 | #19133 (6)
| Předmět: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 18:33:47 | #19137 (3)

Především však soudruh Putin.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: PŘEJME SI ŽIVOT V MÍRU.
03.06.26 18:56:58 | #19144 (4)

Pan Putin je skutečně zlým člověkem! *7266*



| Předmět: Válečné hry se mnohým lidem líbí!
03.06.26 12:33:31 | #19116

"VÁLEČNÉ HRY SE MNOHÝM LIDEM LÍBÍ."



| Předmět: RE: Válečné hry se mnohým lidem líbí!
03.06.26 12:35:24 | #19117 (1)

"ANO, LIDSTVO JE V MORÁLNÍM ÚPADKU!"



| Předmět: RE: RE: Válečné hry se mnohým lidem…
03.06.26 18:34:38 | #19138 (2)

Kdyby existoval bůh, tak by to všechno byla jeho zvůle. Údajně je všemocný a vševědoucí.




| Předmět: RE: RE: RE: Válečné hry se mnohým lidem…
03.06.26 18:55:58 | #19143 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se mnohým…
04.06.26 05:47:45 | #19207 (4)

Žije jako neurčitá představa v hlavách věřících podporovaná černoprdelníky kteří z této pohádky docela slušně žijí. Dokonce na ně přispívá stát.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se…
04.06.26 08:14:30 | #19238 (5)

Bůh je skutečný! Ano Živý Bůh je jsoucí! *17063*

P.S. O VAŠÍ EXISTENCI LZE POCHYBOVAT, ALE O BOŽÍ EXISTENCI NE. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se…
04.06.26 09:13:51 | #19299 (6)

Všechna náboženství jsou jen jeden ze způsobů jak ovládat lidi. Dokonce se kvůli různým vírám válčilo. Divím se, že ještě v době dnešního poznání světa, někdo může věřit na bohy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry…
04.06.26 09:52:09 | #19332 (7)

*12694* BŮH, KTERÉHO JÁ ZNÁM, NÁS MILUJE. *12694*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné…
04.06.26 13:51:47 | #19376 (8)

Dokažte jeho existenci a teprve potom můžete hodnotit jeho vlastnosti. Ten váš bůh je jen nejasnou představou ve vaší hlavě.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
04.06.26 16:05:49 | #19377 (9)

Ovšem ve Vaší hlavě je zablokovaný přístup k informacím, že Bůh je Vaším Otcem! *35060*



| Předmět: RE: Válečné hry se mnohým lidem líbí!
03.06.26 12:36:45 | #19118 (1)

"HRÁT SI NA VRAŽDĚNÍ A ZABÍJENÍ LIDÍ JE HODNĚ ZVRHLÉ!"



| Předmět: RE: RE: Válečné hry se mnohým lidem…
03.06.26 12:37:35 | #19119 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Válečné hry se mnohým lidem…
04.06.26 18:18:50 | #19424 (3)

Kdyby skutečně existoval bůh, všemocný a vševědoucí, tak by války, přírodní katastrofy, nemoci a mnoho dalších útrapy byly z jeho vůle. Už jsem tu několikrát psal, že náboženství je jen způsob ovládání lidí. Černoprdelníci využívají toho, že je hodně lidí, kterým chybí logické uvažování. Využívá se ale také ve volbách a je hodně lidí, kteří volí lidovce. Bohové, čerti, vodníci existují jen jako nejasné představy v hlavách věřících. Co věřící, to jiná představa.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se mnohým…
04.06.26 18:37:00 | #19425 (4)

*4502* Vy si stále neuvědomujete, jak zle se většina lidí chová! Bůh má tedy právo nás umravňovat tak přísně, jak to dělá! Neohánějte se tu tedy nějakým logickým uvažováním, když to sám neumíte! *11171*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se mnohým…
04.06.26 18:39:41 | #19426 (4)

*6578* MY SE CHOVÁME ZLE A ZVRHLE A BŮH NÁS MÁ V TOM PODPOROVAT? *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se…
04.06.26 20:06:28 | #19435 (5)

Už jsem tu několikrát psal a znovu to opakuji. Bůh je jen pohádková představa v hlavách věřících podporovaná duchovními. Nikdo jeho existenci nedokázal. Bohové ve skutečnosti neexistují stejně, jako neexistují čerti, andělé a nebo vodníci. Je k nevíře, že jsou lidé, kteří v jejich existenci stále věří. *2929* - pohádková knížka.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry se…
05.06.26 12:38:22 | #19456 (6)

*3617* *30614* *2468* Jistě chápete, že jste nedůvěryhodným zdrojem informací o Bohu!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné hry…
05.06.26 12:45:07 | #19460 (7)

Bůh je jen pohádková postava stejně jako vodník a nebo čert. Nikdy se nedokázala jeho existence. Je až s podivem, že se dodnes, z této pohádkové bytosti, dobře živí tolik černoprdelníků. *6561*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Válečné…
05.06.26 12:50:15 | #19463 (8)

*33792* Bůh je Stvořitelem vesmíru! *33792*

*35060* VY TO SICE ZARYTĚ POPÍRÁTE, ALE TÍM TO NEZMĚNÍTE. *4511*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
05.06.26 13:59:05 | #19465 (9)

A kdo stvořil boha? Ve skutečnosti to byli lidé kteří vytvořili představu pohádkové bytosti. Bohové existují jen jako pohádkové bytosti v hlavách věřících. Jak si boha kdo představí, takového ho má. *6561*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
06.06.26 09:20:43 | #19511 (10)

Já osobně původ Boha Stvořitele a Otce svého a našeho neznám, ale nemám s tím problém! *4511*



| Předmět: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 08:03:50 | #19112

*7266* VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ. *6578*



| Předmět: RE: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 08:04:41 | #19113 (1)

*7266* VÁLKA LEGALIZUJE ZABÍJENÍ A VRAŽDĚNÍ. *6578*



| Předmět: RE: RE: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 08:32:17 | #19114 (2)

*34003* ÚČAST VE VÁLCE BY MĚLA BÝT VE VŠECH ZEMÍCH PŘÍSNĚ TRESTÁNA! *32223*



| Předmět: RE: RE: RE: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 08:34:10 | #19115 (3)

*3456* P.S. Bůh má ale možná jiný názor! *6195*



| Předmět: RE: RE: RE: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 18:37:49 | #19139 (3)

Dobrej guláš máš v ty hlavě *27179*
Přece kdo je napaden a brání se, ten je taky účasten války. Ty bys trestal i za bránění se? Kdy jsi utrpěl úraz hlavy?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: VÁLKA LEGALIZUJE NÁSILÍ.
03.06.26 18:55:24 | #19142 (4)

*4502* To Vy jste nechápavý! Možná byste měl navštívit psychiatra! Nebude-li Česko pro nikoho hrozbou, potom nebude ani nikým napadeno!!! Ovšem nyní se Česko vyzbrojuje, aby podpořilo NATO v případné válce, kterou se snaží Donald Trump vyvolat svými šílenými teroristickými akcemi. *4511*



| Předmět: (Bible)
03.06.26 07:19:03 | #19101

*33794* (Bible, Třetí Mojžíšova 26:3) *16360*

Jestliže se budete řídit mými nařízeními, dbát na má přikázání a plnit je, dám vám ve vhodném čase vydatné deště, země vydá svůj výnos a stromoví na poli ponese ovoce.

(To je výrok Živého Boha, našeho Otce!) *30457*



| Předmět: RE: (Bible)
03.06.26 07:22:04 | #19102 (1)

*6195* Ovšem budeme-li i nadále neposlušní, kdo ví, co se bude dít! *3456*



| Předmět: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:25:53 | #19103 (2)

*6578* Necháme-li teroristy Putina a Trumpa i nadále vraždit lidi, potom se nedivme tomu, co se stane! Vraždění lidí je zlé, a kdo to popírá, je spoluviníkem! *6578*



| Předmět: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:28:02 | #19104 (3)

*3275* Lidé, kdyby Vás pan Petr Pavel nutil, abyste šli válčit, odmítněte!!! *33861*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:29:31 | #19105 (4)

"VÁLKA JE ZLO - DOBRÝ JE POUZE MÍR."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:31:05 | #19106 (5)

"VE VÁLCE DOCHÁZÍ K VRAŽDĚNÍ MUŽŮ, ŽEN I DĚTÍ."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:38:41 | #19108 (6)

*4502* Nebuďte jako vládnoucí kapitalisté a politici! *10736*

*6578* P.S. Budou-li Vás ve své hamižnosti a chamtivosti posílat válčit, aby ještě víc zbohatli, odmítněte!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:40:35 | #19109 (7)

"VE VÁLCE MÁ ZLO OBLUDNÉ ROZMĚRY!!!"



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (Bible)
03.06.26 07:41:51 | #19110 (8)

"LIDÉ, ŽIJME LÁSKYPLNĚ A MÍRUMILOVNĚ."



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: …
03.06.26 07:42:57 | #19111 (9)
| Předmět: Žijeme?
03.06.26 07:09:45 | #19098

*8508* Žijeme?

*8430* Žijeme!

*8164* Važme si toho a buďme za to Otci vděční!



| Předmět: RE: Žijeme?
03.06.26 07:11:38 | #19099 (1)

*33792* Navíc! V lásce a úctě k Bohu je náš život plný radosti! *33792*



| Předmět: RE: RE: Žijeme?
03.06.26 07:13:04 | #19100 (2)
| Předmět: Bůh na nás nezapomíná!
03.06.26 07:03:10 | #19095

*4585* Bůh na nás nezapomíná! Ovšem my lidé na svého Otce zapomínáme často! *6195*



| Předmět: RE: Bůh na nás nezapomíná!
03.06.26 07:05:18 | #19096 (1)

"JE TO SMUTNÉ KONSTATOVÁNÍ, ŽE NA SVÉHO NEBESKÉHO OTCE ČASTO ZAPOMÍNÁME."



| Předmět: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
03.06.26 07:07:17 | #19097 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
05.06.26 14:29:37 | #19468 (3)

A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha (bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi. *2929* Bible je dobře vymyšlená učebnice jak to dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
06.06.26 09:14:48 | #19508 (4)

*12640* Nevím, proč se ptáte 2x, ale mně to nevadí. Jste prostě zvídavý člověk. *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
05.06.26 14:29:42 | #19469 (3)

A kde na těch nebesích bůh žije??? Čím se živí? Jek že to stvořil člověka? Kde se tu najednou bůh objevil? Skutečnost je ale taková, že boha (bohy) stvořili lidé. Je to jeden z úspěšných pokusů jak ovládat lidi. *2929* Bible je dobře vymyšlená učebnice jak to dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bůh na nás nezapomíná!
06.06.26 09:12:40 | #19507 (4)

*4585* NETRAPTE SE TĚMI OTÁZKAMI - DŮLEŽITÉ JE, ŽE BŮH ŽIJE A ŽE JE LÁSKYPLNÝ A MILOSRDNÝ!



| Předmět: Prší!
03.06.26 06:45:42 | #19088
| Předmět: RE: Prší!
03.06.26 06:47:22 | #19089 (1)
| Předmět: RE: RE: Prší!
03.06.26 06:48:31 | #19090 (2)

*35235* Příroda tu vodu potřebuje! *4919*



| Předmět: RE: RE: RE: Prší!
03.06.26 06:53:38 | #19092 (3)

*33770* Děkuji Bohu, že k nám ty dešťové mraky nasměroval. *34027*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Prší!
03.06.26 06:57:34 | #19093 (4)

*3247* *4670* *3247* Pro přírodu je každá kapka deště cenná a užitečná! *15292*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Prší!
03.06.26 07:00:34 | #19094 (5)
| Předmět: Víte, co je MDP?
02.06.26 18:46:46 | #19085

*2* *2* *2* Víte, co je MDP?

MDP je mezinárodní den prostitutek a slaví se právě dnes! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: Víte, co je MDP?
02.06.26 18:48:16 | #19086 (1)

*6578* KAM SE TO LIDSTVO VLASTNĚ ŘÍTÍ? *6578*



| Předmět: RE: RE: Víte, co je MDP?
02.06.26 18:49:53 | #19087 (2)
| Předmět: RE: Víte, co je MDP?
04.06.26 20:16:31 | #19436 (1)

Vidím, že máte přehled. To je asi navštěvujete - z vůle boží.




| Předmět: RE: RE: Víte, co je MDP?
05.06.26 12:39:42 | #19457 (2)

*2* Kdepak! To jsem vyčetl na internetu a pobavilo mě to! *2*



| Předmět: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
02.06.26 18:29:37 | #19083

"NÁŠ NEBESKÝ OTEC JE ŽIVÝ BŮH. JEDINÝ BŮH."



| Předmět: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
02.06.26 18:30:51 | #19084 (1)

"NÁŠ MILOVANÝ NEBESKÝ OTEC MÁ ABSOLUTNÍ MOC NAD CELÝM LIDSTVEM."



| Předmět: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
05.06.26 12:47:06 | #19461 (2)

Co věřících, to představ různých bohů. *30758*



| Předmět: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ BŮH.
05.06.26 12:48:13 | #19462 (3)

A kolika "bohům" věříte Vy? *12640*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH. JEDINÝ…
05.06.26 13:52:24 | #19464 (4)

Vím, že žádní bohové nejsou, neexistují. Jaký máme život záleží jen na nás a na společnosti do které jsme se narodili. Je ale pravdou, že to nebude do budoucna jednoduché. Stát se za posledních třicet let Česko se za posledních třicet let zadlužil při prodeji a nebo likvidaci bank, spořitelen, pojišťoven, některých průmyslových podniků. České zemědělství už nestačí zajistit potravinovou soběstačnost, u nás vyrobeno elektřinu nám prodávají Němci ... . Kdyby nějací bohové (vševědoucí a všemocní) existovali tak by to nemohli dopustit. *1060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH.…
05.06.26 14:11:14 | #19466 (5)

Protože ,Češi jsou takový kkt co svět neviděl .
Co v poslední době vidím na vlastní kůži atd .mi stačí .
Ne Buh ale lidé
Nedivím ,že pak někdo někoho zastřelí .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH…
06.06.26 09:18:55 | #19510 (6)

*30410* Mýlíte se! Současné "divné" chování lidstva je celosvětové. *35060*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: NÁĚ OTEC JE BŮH.…
06.06.26 09:25:20 | #19512 (5)

Jeden člověk prý řekl: "Vím, že nic nevím!" A ten člověk byl údajně velmi moudrý! *34027*

Pravdou je, že bohové a bohyně nejsou, tedy až na jednoho!!! Bůh Stvořitel a Otec náš je! *33792*

A uznejte sám, že chování lidí je pěkným divadlem!!! *27179*