ve skutečnosti jste: "satanova
církev poturčené seniorky"
ve skutečnosti jste: "satanova
církev poturčené seniorky"
O tom nerozhoduješ Ty :-)
Všeobecně se má za to že .. nebudu to sem psát - neb by jsi se opět jenom
čertil :-)
o tom že jste satanova církev jsem nerozhodl já , píši jen co jste ve
skutečnosti a ten Ježíš to ti vnuknul taky satan
jako zástěrka
Ta "církev" tam vznikla kvůli zdejšímu nicku jitrnice, proto že tu byl ke mně až nepříčetně agresivní..
Zase si mě bereš do huby babo demonska 
Mě na diskuzích neblokuji narozdil od tebe.
Všude vnucujes tvou demonskou víru a pak svádís své pletky s ďáblem na
druhé 
Daleko agresivnější jses ty a ty tvé žvásty o mě.
Tak se hod do klidu a parazituj si na tvé bohové která tě tahá za nohu 
Lezes všude a tvé demonske nebiblicke hlody jsou už obtěžující

Ano musela jsem tě na čas i zablokovat protože jsi nepříčetně zlý
člověk což je vidět i na tomto tvém příspěvku ale v současné době
nikoho neblokuji.
To vy katolíci to máte asi tak že se takto chováte.
Jaký katolíci
?
Já se k žádnému náboženství nehlásím 
Koukám že máš asi upal 

Jdi si ty ďábelské hlody hlásat na nádraží jses trapná jako farizeove
kteří tak mistrně prekrucovali písmo 
Hanba 
Ale pokřtěný katolík jsi :-)
To asi manželka tě do kostela nepouští :-).

To si vzala kde?
Pokřtěny katolík?
Navíc tu hlasas kraviny neměla bys tolik toho piva konzumovat 
Je to s tebou špatné 
Ani videa od bratra Nešpora nepomohli

A proč by Ti jinak vadilo Slovo Boží z Bible ?

Si myslíš že si přehrávám videa které někde vložíš ?
To si ted moc fandíš :-).
které upravujes k tvému obrazu tím ses tady už
proflaknuta
Manipulace a ďábelské nauky .
Snažíš se všude prosazovat nebiblicke výkaly.
Když jses konfrontovana s biblí tak stáhneš ocas a nedokážeš
odpovědět.
A záměrně druhé provokujes 
Tvé slovo boží není z Boha ani Krista pochází z ďábla

Je to úmyslné zneucteni a špinění Božích měřítek.
Jak Ježíš jasně řekl v čase konce bude takových lži vykladadacu mnoho

Ježíš varuje že hned po něm přijdou ti co budou svádět v Matouši 24 a stalo se :-).
MT 15,11 Člověka nešpiní to, co mu vchází do úst, ale to, co mu z úst vychází.“
Ježíš to tam ochraňuje, proto je v názvu na Prvním místě a seniorky jsou vždy na tom posledním :-)
Ježíšova nevěsta je církev :-)
A seniorek máte v kostelech vy nejvíc :-).
Tak že jsi sám proti sobě :-).