Krudox Kruo

Předmět diskuze: Krudox Kruo - O politice i životě obecně. Upozorňuji: Pokud se v nějakém příspěvku objeví pojmenování prezidenta "Pávek", jakož i jiná dehonestující označení jeho nebo jeho manželky bez pardonu mažu, při opakování uživatele blokuju. Antivaxery prosím o odchod na jejich diskuze. Děkuji.

| Předmět:
před 13 hodinami | #6550

https://www.forum24.cz/desivy-konec-vaclava-klause-expremier-petr-fiala-nad-nim-smutne-povytahl-oboci

Expresident Václav druhý Neomylný ještě nedávno brojil proti potomkům sudetských Němců , ze chtějí zrušit Benešovy dekrety ač se tito od tohoto jasně distancovali .
V tomto světle je jeho projev na sjezdu nácků z AfD , kteří zrušení opakovaně žádají , velká záhada .
Nabízí se podezření , že nevyslyšeny narcis a génius už úplně zblbnul . *2* *17574* *17574* *33648*



| Předmět:
před 16 hodinami | #6546

https://medium.seznam.cz/clanek/yesenicak-bud-chlap-a-nesud-se-kara-turek-prezidenta-pavla-sam-na-zenu-poslal-advokaty-za-nadavku-v-baru-290889

Hranáč , představitel chlapské velkorysosti , ale když mu nějaká bába , slovy klasika , pomuchlá " společenské ego" někde v hospodě nadávkou , zažaluje ji . *2* *17574* *17574* *2*



| Předmět: RE:
před 15 hodinami | #6547 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 15 hodinami | #6548 (2)

https://www.facebook.com/reel/2255281488547282/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Pan Pitomio moralizuje praesidenta za předběžné opatření ústavního soudu ač sám je ten "íbrmenš" , co by o rovnosti před zákonem měl držet kušnu . *2* *17574* *2* *2* *2* *33693* *33648*



| Předmět: RE:
před 14 hodinami | #6549 (1)

Myslí to tak - buď trouba, co si od nás nechá srát na hlavu, my si budeme prezidenta vodit na špagátku, budeme si vytírat zadek s naší Ústavou, jako to dělal Zeman a ty, prezidente, budeš držet hubu.
Ten závozník je fakt idiot.



| Předmět:
26.06.26 07:13:02 | #6506

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/jeste-neni-konec-babis-a-pavel-nepoleti-stejnym-letadlem-otazniky-ale-viseji-jinde/r~aaa292a141211ef975258491c0f57963/

Pokud je praesident v jakékoliv delegaci , je automaticky jejím vedoucím , ergo kladívko , těm dvěma kktům od motoristů a SPD bude vypraven samostatný let a to do prdele a zpět . *2* *17574* *2* *17574* *17574* *3620*



| Předmět: Pokud
25.06.26 19:58:09 | #6503

Pokud se chcete pohádat o blbostech, jděte jinam. Na nějakých pokecech vám budou tleskat.



| Předmět: RE: Pokud
26.06.26 10:39:20 | #6507 (1)

To se ještě hooodně nasmějeme, nad výroky zdejších "odborníků" přes politiku *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
26.06.26 15:32:51 | #6520 (2)

Největší odborníci a odbornice přece chodí a chodili k tobě, ne? Spratek a spol. Patrně absolventi politické školy v Sojuzu.




| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 15:43:03 | #6521 (3)

Když nevím, jak reagovat. Osočím autora....další v přořadí *13842* Jen si posluž *11274* Před myslícími diskutéry jsi právě odhalil svojí slabost *3440*



| Předmět: RE: Pokud
26.06.26 10:43:46 | #6508 (1)

Kam by měli diskutéři o politice chodit, než na politické diskuze? *9388* Že jeden je do plusu a jiný zase do minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké politice našeho státu.....kabaret na pokračování. *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: Pokud
26.06.26 11:29:22 | #6509 (2)

Ale diskutovat se dá i bez nasrávání se jeden na druhého.
Myslím si že "nasrávacích" diskuzí je tady dost a pokud se míníte na někoho nasrat nebo někoho nasrat, je tady víc možností. Na některé žumpě to rádi uvidí.

No a nadávat si a urážet se navzájem kvůli PRAVOPISU?
To už fakt musí být zoufalství z horka *27179* *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 11:35:21 | #6510 (3)

Jestli je to náražka na mě. Můj příspěvek nebyl o pravopisu *4511* Reakci potrefeného kačera jsi asi zaznamenala.....tím bych to ukončil *33572*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 12:47:09 | #6512 (4)

Pod přilbicí suchá tráva , ješitům buď třikrát sláva . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 12:55:04 | #6513 (4)

Lozíš s oblibou na politická fóra , všichni jsou podle tebe blbí a neschopní . Tvrdíš už roky , že politikou se zabývají jen hlupáci a tim potvrzuješ , že jsi blbý jak troky . *2* *17574* *17574* *33693* *33684*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 13:24:37 | #6515 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 14:06:14 | #6516 (6)

Exhibuješ zde svou lidovou osobnostní nadřazenou bystrost v domnění , že si před tvými rýpanci každý sedne na zadek . Sociologický výzkum hlouposti si dělej na svém fóru a pak si ji třeba vyřezej do dřeva . *27179* *3620* *33648* je



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 14:21:36 | #6517 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 14:40:20 | #6518 (8)

Tak vidíš a už upaluj . *2* *2* *17574* *2354* *3490*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 14:51:11 | #6519 (9)

A co se stane strýcu, když tě neposlechnu? Budeš se opětovně vztekat?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 16:01:54 | #6522 (10)

Klidně pokračuj v inspekci , jen buď připraven , že tě asi nepotěšíme bo už jsme tu zažili těžší váhové kategorie . *3490* *2354* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 16:09:41 | #6523 (11)

Člověče pomatený *3426* Před chvíli mě vyhazuješ a teď bys chtěl abych pokračoval *9388* tak vyrovnané lidi, kteří "vědí", co chtěji, ty já tuze rád *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 16:21:58 | #6524 (12)

Ješito , zůstaň nebo odprejskni , jen nikoho neobšťastňuj svou třeskutou inteligencí . *33693* *33684* *33648*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 16:26:00 | #6525 (13)

Tak už si to ujasni v palici, ano? Ale to po tobě asi chci příliš *9388*



| Předmět: RE: RE: Pokud
26.06.26 12:36:40 | #6511 (2)

Ku podivu na to, jak malo te podle tvych slov politika zajima, vyskytujes se na politickych forech dost casto...



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 13:05:14 | #6514 (3)

Souhlasím s tebou Roletko. Politika mě nezajímá. Zajímají mě lidé, kteří se politikou zajímají. Jak se rozčilují nad lidmi, které si ne-zvolili...ale to už jsem tady také několikrát psal *35245*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 16:51:48 | #6527 (4)

Všichni do jednoho se rozčilujou nad lidmi, které si nezvolili. To se děje všude. Nemělo by ale jít o hloupé osobní útoky proti diskutujícím. Někteří tím ale přímo žijí. Jsou to psychopati. Dost jich chodilo i k tobě. Dlouho jsem tam nekoukal, třeba už nechodí. Nevím. Kouknu



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 16:53:27 | #6528 (5)

Býval jsem překvapen, jak s nimi kamarádíš. Prorusáci, lidí, co chodí na diskuze jen provokovat. Vyloženě trollové.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 16:55:37 | #6529 (6)

Kouknul jsem. Hned mi padlo oko na jednu takovou vysírku. Má tam hlavní slovo *17574*
Ta by jela jako první!



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 16:58:33 | #6530 (7)

Chybí tam už jen Selena, Marta, pak ta odkvetlá kytka a pár dalších. Viděl jsem jen 1 stránku. Chodívaly tam ale.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 18:50:15 | #6534 (8)

A který fórum že to je? *34934*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 17:04:08 | #6531 (6)

S virtuálním příspivatelem nekamarádím žádným. Možná máš mylnou představu. V reálu mám kamarádů až, až. Tady se chodím bavit nad zoufalou snahou "expertů" změnit svět. Proč už ke mně nikdo nechodí? Protože jsem těmto expertům sdělil, že si je tam nepřeji. Nikoho jsem neblokoval, neboť umím každému adekvátně odpovědět. A to ti "specialisté" nedávají....stačí takové vysvetlení?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 19:00:51 | #6537 (7)

Já nemám žádnou představu. Napsal jsem co vidím. Je fuk, jak tomu kdo říká. Je to troll, chodící jen provokovat. Stejně jak Selen a další vysírkové.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 19:07:38 | #6538 (8)

Záleží na úhlu pohledu, jak kdo co vidí. Možná bys měl počkat, až zapadne slunce *90*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 19:10:18 | #6539 (8)

Selen provokuje, ale ti dalsi zrejme veri tomu, co pisou, na vic asi nemaji...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 19:18:13 | #6540 (9)

Je mi líto diskutétů, nechajíc se vyprovkovat. Asi u nich není vše OK *9388* Něco podobného jsem zažil na dvou diskuzích , ovládaných uvědomělými soudružkami, které si dnes říkají demokratky *13842* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 19:26:25 | #6541 (10)

Ne kazdy je zvykly na takove chovani, nejsou vsichni ze stejneho testa, nekdo ma radeji hladkou mouku a nekdo zas pouziva hrubsi.. lito ti byt nikoho nemusi, ponevadz kazdy sem chodi dobrovolne...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 19:37:36 | #6542 (11)

Pověz mi Roletko, proč by mi nemohlo být líto lidí, kteří se v reálném životě neprosadí, ale tady když dostanou funkci, snaží se vyžehlit svoje společensky nulové ego? *9388*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 19:54:53 | #6543 (12)

Ne kazdy ma potrebu se zviditelnovat, je to jen urcity typ lidi, kteri se s tim uz narodili, tady nasli moznost svoji potrebu plne rozvinout, hodne se chlubi a radi mluvi o sobe. Za to , jak se kdo narodi , nikdo preci nemuze. Citi se spokojeni a o zadny soucit nestoji..na druhe strane rada lidi hleda nekoho, kdo by jim urcoval, jak maji smyslet...coz je zrejme nasledek socialismu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 20:15:50 | #6544 (12)

Cha chá , společensky nulové ego . Dej si majzla , aby tvoje cimra nebyla první , kterou zrušili pro správcovo pomatení smyslů . *2* *17574* *2* *33693* *33684*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
26.06.26 20:21:57 | #6545 (13)

Pokud na počítači čumilů , stejně neschopných, nanapsat příepěvek, jako jsi ty, budou naskakovat čísla. Nevěřím, že bude cimra zrušená *4511* I když bych si to přál *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 16:39:51 | #6526 (3)

Pokud sleduješ můj dialog s occident2. Pochopíš, proč se mi na politických diskuzích líbí...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 18:25:46 | #6532 (4)

https://www.facebook.com/100000243984641/posts/37243856481872350/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Macinka to je muž na odpis , podržtaška Klauze Vaška . Ale takový Radar Radarovič , to by byla posila motoristů , obzvláště kdyby si nasadil přilbici tak preference letí nahoru . *2* *17574* *17574* *2* *33693* *34711* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 18:42:09 | #6533 (5)

Vyskakuješ si stejně jako on. Je ti mě docela líto. Nic jsem ti neudělal. Jen to Ego se ovládnout nedá....tak si posluž alespoň tady, když v osobním životě sedíš v koutě. *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 18:53:21 | #6535 (6)

Kuwa , já to s tebou myslím dobře . *2* *17574* *17574* *2* *33648* *34709*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Pokud
26.06.26 18:57:42 | #6536 (7)

Ty myslíš? *3426* tak to bych do tebe neřekl, ani v tom nejčernějším snu *19966*