Babiš je zbabělec.
Schoval se za imunitu a za ženské sukně v případě Čapáku, za starostu
Valašského Meziříčí a ostatní svoje poskoky v případě otrávené
Bečvy a teď si svoje uražené ego z prezidentské volby léčí na Petru
Pavlovi. Ale, po svém zvyku, to nedělá osobně! Nechává za sebe "tahat
horké kaštany z ohně" několik hloupých Motoristů, kteří mu plní roli
"užitečných idiotů".
Nic víc za tím sporem Vláda vs Hrad není potřeba hledat.
Jenom uražené Babišovo ego.
Ostatní je kouřová clona.





Před myslícími diskutéry jsi právě
odhalil svojí slabost 
Že jeden je do plusu a jiný zase do
minusu. Když jednomu řekneš, co si myslíš a polechtáš jeho EGO, začne
kopat a dupat, jako nemluvně, No, to je úplně stejné, jako ve vysoké
politice našeho státu.....kabaret na pokračování.
Reakci potrefeného kačera jsi asi
zaznamenala.....tím bych to ukončil 

Před chvíli mě vyhazuješ a
teď bys chtěl abych pokračoval 



ze někdo nezvládá Jč...neznamená ze
ke debil! Znamená ze mu Jč nebyl dán do vínku...bude vynikat v něčem
jiném!!!!!
. Ti zbývající, kteří blokační moc
nemají, zatím jenom kvičí. Napsal jsem jen úvahu o psaní slova prezident x
president.