ad soucet:
ty mi chces tvrdit, ze to jsou vyplody sarlatanu? Otevri si nemecky original GW
14/2 (Mysterium Coniunctionis), odstavec § 769, ktery jsi sam tak zoufale
copy-pastoval z ceskeho vycucu - v nemeckem originale Walter Verlag na tomto
miste stoji doslova tato veta: "Der metaphysische Hintergrund unserer
empirischen Welt ist in der Tat der unus mundus..." (Metafyzickym pozadim naseho
empirickeho sveta je vskutku unus mundus). Jung tam cerne na bilem pouzil PRESNE
slovo metaphysische! Jen sproste lzes, nemecky standard jsi v zivote nevidel a
tvuj levny cesky preklad z internetu slovo 'metaphysische' alibisticky zmekcil
na 'transcendentalni'. Jsi usvedceny falzifikator pramenu a lhar! JInak pokud je
struktura a rad procesu transsubjektivni (prekracujici subjekt), pak ten proces
z definice NENI SOUKROMY ANI IZOLOVANY! Misto, kde se proces fyzicky projevuje
(tve telo), neni jeho autorem ani vlastnikem. Ty sam jsi sem poslal Bucheruv
model, kde je spiritualita definovana jako spojenost k objektu (connectedness)!
Pokud ty sam tvrdis, ze vesmir zadnou takovou kvalitu nema a je to jen mrtvy,
prazdny prach, a presto k nemu citis "spojenost a soulad", pak podle tve vlastni
logiky podlehas ciste halucinaci a kognitivnimu klamu! Mas totiz hluboky vztah
sounalezitosti k objektu, ktery je z hlediska teto kvality prazdny, takze si ten
prozitek posvatna jen iluzorne projektujes ze sve hlavy z nedostatku
sebeuvedomeni! Rozdil je v tom, ze ve vesmiru s numinozni kvalitou (pozdni Jung
a Pauli) je posvatno objektivni vlastnosti psychofyzickeho pole reality, zatimco
v tvem naivnim atheismu je to jen psychoticka porucha vnimani a mozkove-chemicky
raus u tve garaze, zoufalce

Nebo můžu pociťovat lásku k člověku,
co mě nenávidí. Taková relace taky není validní, poněvadž on tu kvalitu
nemá?

