Co to meleš ? Jestliže pan správce z Vitejme v souvislosti s pismenem S '
které píšu ve slově president , i když slušně , vyrypuje odbornými
textaři v uvozovkách, tak jsem mu odpověděl univerzálním moudrem , že
blbec neví co je klišé, ale ví , jak se to slovo píše . Také to nebylo
explicitně osobní . Ale to už ješita nevydržel a začal obviňovat mne z
uraženě ješitnosti . Příště ten začátek nemaž , ať je vidět co byl
lehky naduty posměch povýšeného pozorovatele , ostatně sam přiznává '
že kvůli tomu na politické cimry chodí , a co je jen jasná odpověď
"rypakovi" .
Co se týče spratka , je to mixtura uchylnosti s hloupou sprostotou u osoby s
akcentovanou důležitostí . To vypozorováno z jeho příspěvků . Je li ti
taková osoba milá , nic proti .