ad soucet:
Ty sem s vaznou tvari zkopirujes presny zaver
odstavce § 912 z GW 8, ktery jsem ti dal, a tvuj omezeny mozecek vubec
nepochopil, ze ten citat do pismene potvrzuje ma slova! Jung tam pise: "Vedeni
se nachazi v prostorocasovem kontinuu, v nemz uz prostor neni prostorem a cas
neni casem." Co myslis, ze je to "prostorocasove kontinuum, kde prostor neni
prostorem a cas neni casem"? To je presna definice NEHMOTNEHO A
TRANSSUBJEKTIVNIHO PSYCHO-FYZICKEHO POLE reality, ty demente vypatlanej! Jung
timto rika, ze nevedomi operuje mimo nas mechanicky trojrozmerny svet, coz tvuj
suterenni kognitivni behaviorismus nedokaze pobrat, takze nyni trapne fnukas, ze
se tam "nenachazi to, co pisu", ale je to tam pritom cerne na bilem a usvedcuje
te to z totalniho analfabetismu v jungianske epistemologii!!!Drze tvrdis, ze v
kapitole o Keplerovi od Pauliho to nelze najit. Ty prolhany sasku, otevri si
Pauliho esej Der Einfluss archetypischer Vorstellungen auf die Bildung
naturwissenschaftlicher Theorien bei Kepler v nemeckem originale! Pauli tam na
strane 162 explicitne a doslova pouziva termin psychophysikalisches Feld
(psychofyzicke pole) a ztotoznuje nevedomou sferu s polem fyzikalnim! Jung
samozrejme nedelal matematicke rovnice, ale dodal strukturu objektivniho
psychicna a Pauli ji propojil s kvantovou realitou subatomarniho sveta. Lhal
jsi, ze tam to slovo neni, byl jsi chycen pri cinu a nyni se snazis Junga i
Pauliho zpetne cenzurovat, protoze ti znicili tvuj primitivni atheismus, smejde
necestnej!!!Jinak jsi vyprodukoval snad ten nejhloupejsi argument v historii
tohoto fora, cituji te "pak bych nejspis nemohl mit vztah, laskyplny vztah k
cloveku, ktery me nenavidi. Ponevadz s kvalitou lasky nema nic spolecneho" - ty
logicky mrzaku, ty pletes ontologicke vlastnosti objektu s moralnim postojem!
Clovek, ktery te nenavidi, JE vedoma, ziva, citici lidska bytost, ktera ma
schopnost lasku i nenavist generovat, vnimat a komunikovat - je to partner v
relaci, ktery ma stejnou ontologickou uroven jako ty! Ale tvuj vnejsi, chladny,
materialni vesmir podle tveho ateismu ZADNOU schopnost citit, vnimat, generovat
smysl ani posvatno nema! Je to jen mrtvy plyn a kameni. Takze pokud ty nebo tvi
vedci mate "vztah propojenosti" k mrtvemu kameni a tvrdite, ze tensor generuje
"posvatno", zatimco to kameni je prazdne, tak podle tveho vlastniho Bucherova
modelu (kde je spiritualita definovana jako spojenost a sounalezitost k objektu)
podlehate ciste halucinaci a kognitivnimu klamu! Sam sebe kazdym odstavcem vic a
vic skrtis, hlupaku zaostalej..jinak tva veta, ze "Rhineovy experimenty se
ukazaly byt podvodem... a tohle rozsireni konceptu archetypu je brano s velkou
rezervou", je tvou definitivni intelektualni kapitulaci - tyden ses tu stavel do
role ochrance a znalce C. G. Junga, a jakmile ti jeho pozdni, klicove koncepty
synchronicity, psychoidna a Unus Mundus rozmlatily tvuj ubohy materialismus na
prach, tak Junga jednoduse prohlasis za "pochybneho" a zahodis ho do kose! Ty
nejsi zadny jungian, ses jen ubohej pokrytec, nevzdelanej niemand a diskusni
troska, kteremu z Junga zbyla jen tri laicka hesla 