ad visitor77:
.."vy to máte nejaké divné, vláda nemá slovo? a čo tam bude p. Pavel
robiť, keď ho vláda v tejto situácii bude ignorovať?"..
s tvym mentalnim vybavenim a moralnim pokrivenim je pro tebe, cistokrevneho
ovcana z felvideku, jehoz predci dve generace nazpet jedli rukama a meli jedny
boty na chatrc, zrejme koncept fungujiciho pravniho statu jen sotva uchopitelny
- zjevne netusis, co je to nezavisla justice, protoze bez ohledu na to, jestli
zijes ci nezijes v nejakem autoritarskem bananistanu, bys mohl vedet, ze
civilizovany svet nezije stejne uboze.. jinak prezident Pavel jako byvaly sef
vojenskeho vyboru NATO ma v teto alianci vetsi respekt a jmeno nez cela vase
soucasna politicka garnitura dohromady a je respektovanym partnerem, drahy
priteli