slyšel, ale to je zcela mimo práva .-))))))))))))))))))
natož na sebeurčení :-)))))
teda zase - ten dement z LuRyho videa, to ani nevím, o čem tam skřehotal,
podle mne vůbec neví, co je to právo na sebeurčení, jestli to nějak
souviselo s tím správním řízením, kvůli kterému tam byl???? nevím. snad
mu nešlo jen o toho Jirku .-))))))))))))))))))))) že se cítí jako Jirka
.-))) prostě to je debil.
nevím, co s ekomu usnadní.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

