ad soucet:
predvadis tragikomickou intelektualni grotesku, kdyz
se pokousis popirat zakladni definice teoreticke fyziky - navic si pletes pojmy
z hlubinne psychologie a tvuj vlastni zkopirovany citat z GW 14 te nyni pred
vsemi diskutery definitivne znemoznil, takze asi takhle.."Einstein vysvetlil
gravitaci jako zakriveni prostorocasu a nikoliv jako nejakou matematickou
strukturu" - a cim je to zakriveni prostorocasu popsano, ze jsem tak smely?
Einstein ho definoval jako vnitrni geometrii ctyrrozmerneho kontinua (Riemannuv
prostor)! Zakriveni prostorocasu JE cista nehmotna matematicka struktura,
vyjadrena christoffelovych symbolu a Riemannovym tenzorem krivosti! Tvrdit, ze
zakriveni neni matematicka struktura, je jako tvrdit, ze kruznice neni
geometricky utvar.. jinak tvuj vykrik, ze si vymyslim ohledne Pauliho a
pravdepodobnosti? Kvantovy fyzik Wolfgang Pauli pracoval s Jungem na konceptu
Unus Mundus prave proto, ze kvantova mechanika (vlnova funkce) odbourala
mechanicky materialismus a ukazala, ze hmota na subatomarni urovni neexistuje
jako pevna telesa, ale jako nehmotne statisticke pole pravdepodobnosti! To, ze
ty znas z fyziky jen popularni videa o vybuchujicich hvezdach, neznamena, ze
lide jako Jung a Pauli nezalozili celou psycho-fyzickou metafyziku na kvantove
teorii pole.Zkopirujes sem odstavec § 440, abys mi dokazal, ze Jung neuznava
transcendentniho Boha, a tvuj omezeny mozecek vubec nepochopil, ze tento text do
pismene vrazil kudlu do zad tve vlastni tezi o vedcich a rovnici! Podivej se, co
Jung v tvem citatu pise: "Zmochila se ho vule, ktera je vedomi transcendentni a
ktere se nemohl uspesne postavit na odpor. Je pochopitelne, ze tuto vyssi moc
vnima jako bozskou" - Jung zde jasne rika, ze numinozni prozitek (bozska vyssi
moc) te prepadne ZVNEJSKU tveho vedomi a vule, zaplavi te a ty mu padnes v obet!
A ty se tuto definici snazis pouzit jako obhajobu toho, ze materialisticky vedec
resi matematickou rovnici? Kdyz vedec resi rovnici, ego pouziva vedomou logiku a
rozumnou analyzu, coz je presny opak toho, kdyz te prepadne autonomni nevedoma
sila a ty ji padnes v obet! Tvuj vlastni citat ti jasne dokazuje, ze radost z
vyresene rovnice nema s Jungovym numinositnim uchvacenim absolutne nic
spolecneho.Stale dokola places "Mluvim o interpretaci toho prožitku" - fajn,
pojdme te tedy v teto tve vlastni semanticke agonii definitivne dorazit.. od
zacatku tvrdis, ze materialisticti vedci a ty u garazi prozivate POSVATNOST.
Zaroven tvrdis, ze interpretace tohoto prozitku (tedy pocit, ze se dotykas
neceho presahujiciho a nadsvetskou realitu) je KLAM a ILUZE. Pokud je tato
interpretace klamem, pak to znamena jedine, a sice ze v realite zadne posvatno
neni a tvi vedci i ty sam jste podlehli pouhemu kognitivnimu klamu a biologicke
halucinaci z nedostatku sebeuvedomeni! Znehodnotil jsi celou spiritualitu na
biochemicky sum a nyni se trapne snazis tvrdit, ze klamny prozitek je vlastne
legitimni sekularni nabozenstvi. Byl jsi usvedcen ze lzi o Paulim, poprel jsi
vlastni schema od Jolande Jacobi, predvedl jsi totalni analfabetismus v obecne
teorii relativity a nakonec jsi poslal citat z GW 14, ktery tvuj vlastni koncept
sekularniho posvatna nad rovnicemi splachl do hajzlu. Jsi jen prazdny,
nevzdelany a naprosto deklasovany niemand vrhajici citaty, kterym sam pritom
vubec nerozumi 