Rozcestník >> Politika >> SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
před 27 minutami | #6410

Tak koukám,že jsi mě tam něco promazal..já vím pravda bolí ale můžeš mazat..jak chceš trvám na tom,že Loretta je závistívá žebrota a svině !



| Předmět:
před 3 hodinami | #6403
| Předmět:
před 3 hodinami | #6402
| Předmět:
před 4 hodinami | #6400
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #6401 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #6404 (2)

Zdravím lidi. Něco tě na tom urazilo?-)))



| Předmět:
před 17 hodinami | #6381
| Předmět: RE:
před 16 hodinami | #6383 (1)

Už mám to okno podle tvých rad.



| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #6387 (2)

Naučíš se.-))))) Kámošce doma dělal špalety zedník na prasáka. Naházel hrubou a potom zaštukoval.




| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #6388 (2)

Tu trávu v dlažbě vyhrábni nožem a stříkni Roundapem. Ať tě nemusím zase liščit po čuni.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 13 hodinami | #6397 (3)

Jenom to přejdu sekačkou a pak postříkám. *691*