SELENA POKEC

Předmět diskuze: SELENA POKEC - Vítej u Seleny! No nerozhlížej se, a hoď něco do placu. Pozor, tato diskuse může být pro slabší povahy pohoršující!

| Předmět:
22.06.26 20:17:18 | #6530


To je tlama odporná,prodrbal už peněz dost vyžírka. *15310* *9397*



| Předmět: RE:
22.06.26 20:23:03 | #6537 (1)

ty jsi tlama odporná hnusná a pomlouvačná, a ten tvůj blbiš s tím krysím ksichtem taky, ludro! *4487*




| Předmět: RE: RE:
22.06.26 20:26:26 | #6539 (2)

Je zajimave, ze se nitro cloveka v pozdejsich letech zobrazuje v obliceji...podle fiziognomie Babis vypada jako krivak, na rozdil od neho Pavel vypada jako rovny clovek.



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 20:30:06 | #6544 (3)

vnitřní nastavení se promítá do výrazu tváře...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:38:30 | #6551 (4)

"Bolševik jako prase,nomenklaturní kádr,komunistický vyzvědač,převlékač kabátů,nově vyděrač a kolaborant. Vám je to všechno jedno,hlavně že dobře pro vás vypadá a říká co chcete slyšet."



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:41:18 | #6555 (4)

je divne, ze to nekteri nevidi, ale zrejme rezonuji stejnym zalozenim..odtud ty sympatie



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 20:31:44 | #6545 (3)

"Na tvé jednoduchosti a hlouposti právě ted vyrašil pupen :-))))))))))))))))"



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:33:49 | #6548 (4)

tobě na epifýze nádor... *330*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:35:17 | #6549 (4)

tomu ty nemuzes rozumet pri sve intelektualni urovni *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:51:19 | #6557 (5)

No hodnotím to že ty u někoho kdo byl mega kamanč,převlékač kabátů a bezcharakterní kariérista hodnotíš jeho ksicht,jak se mu to tam krásně propsalo. Ty jseš tak blbá,že to není ani možný :-))))))))))))) Hele,propsalo se mu tam taky to jak skládal oslavný básničky na okupaci naší země a nebo jak udal kamráda kvůli postupu v místním výboru KSČ ? Ne,asi co ? :-))) Jemu se tam,teda aspon podle idiotů tvýho ražení přepsalo do ksichtu hlavně to jak ted opakuje ty vaše stupidní libtardí názory a to jde hlavně,že ? Vidím do vás jak do hubený kozy,zasraní libtardi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:57:37 | #6559 (6)

jak z prilozeneho patrno, nepochopil jsi nic a asi to tak uz zustane..



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:15:22 | #6563 (7)

Obávám se že jsem tě pochopil více než dostatečně. Ty by jsi adorovala Pavla a videla ho jak ušlechtilou usobnost i kdyby sloužil v koncentračním táboře. Jen když bude poplatně meldovat ty vaše libtardí srance a protože je ti sympatický. Ale to není realita a ani pravda,to je čistě tvůj subjetivní debilitismus založený na neznalostech.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:43:22 | #6576 (8)

zase si vymýšlíš, u tebe je to normální, fantasmagorie, přehánění a vzteklý prskání...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #6639 (9)

vzteklý prskání...tu předvádíš ty.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #6640 (10)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
před 8 hodinami | #6641 (11)

Stačí napsat slovo BABIŠ a Krudox je jako býk. *20164*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.06.26 01:28:56 | #6593 (8)

Ta je tak blbá, až to mlátí dveřma. Naprostá ztráta času se někým takovým zabývat ... Ser na ni. *19376*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 23 hodinami | #6599 (9)

Jak tak koukam , jste s Antagonem na stejne intelektualni urovni! To znamena, ze jsi absolvovala s bidou sotva 8 trid... *4585* *4585*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:37:10 | #6571 (6)

životopis jsou básničky?



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 21:28:52 | #6568 (3)

Babiš nevypadá jako křivák, je to sympaťák. Křivácký obličej má Pávek, a podívej se zblízka do těch zlých očí. *35074*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:56:15 | #6584 (4)

ty se vůbec nevyznáš a nevnímáš to, a to je tím aspergerem...
ale ani spousta jiných lidí to nevnímá, nakonec, každému je sympatický někdo jiný, ale možná na tom něco je:

http://www.ibestof.cz/veda-a-vyzkum/miroslav-dolezal---fyziognomik.html

https://www.idnes.cz/jenprozeny/ostatni/povaha-podle-rysu-obliceje-vyraz-vzhled-tvar.A221027_201954_jpz-ostatni_abr



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #6623 (4)

Ani jeden není čistý. Kouká jim to oběma z očí, leč, kdo opravdu čistým je?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #6642 (5)

Božím požehnáním bylo, že se voják stal Prezidentem a prosadil muniční iniciativu to Ukrajincům pomohlo.
Takž chlap v pravou dobu na pravém místě. *691*
budu ho volit znovu pokud bude kandidovat doufám že ano.
*9564* Pavel je čestný člověk a borec. *9564*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6643 (6)

Jdi z tou provokací do hajzlu,ty demente. Čestný člověk a borec co skládal oslavné básničky na okupaci naší země a pak šel dělal bolševistickýho vyzvědače ? A mezi tím ještě stačil udat kamaráda,aby postoupil v místním výboru KSČ Jsi spadnul z borovice na šišku,ne ? Vy libtardí magoři,to už jste až tak zašíleli ?????



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #6644 (6)

Pro tebe by byl P. Pavel čestný člověk a borec i kdyby sloužil 6 let v koncentračím táboře. Když by tedy správně meldoval ty vaše hodnoty a kopal za progresivní liberalismus. Vaše hodnoty jsou prolhaná,obojetná sračka,něco jako vy.



| Předmět:
22.06.26 15:46:46 | #6458

Prej dávali krokodýla dandýho a byly tam vystřižený 2 scénky. Jedna jak byl s tím Italem v baru a prohrábnul tam toho chlapa a druhá, jak prohrábmul tu bábu na tom večírku, kde léčil toho s ,,rýmou,,



| Předmět: RE:
22.06.26 15:37:21 | #6456 (1)

Já být vládou tak jdu na *155* Pávka *155* metodou chytrá Horákyně. Navrhl bych mu, že když podepíše zákon o ČT poplatcích, tak pojede na ten vejlet. A *155* Pávek *155* bude mít hlavu v pejru, strašně by rád na vejlet, ale zradí své podporovatele.



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 15:39:24 | #6457 (2)

No, musí neskutečně zuřit a já mám neskutečnou radost..překa­bátěnec bude mít těžkou noc. *34043*



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 15:48:14 | #6459 (2)

Ztratite akorat vy, on ma v NATO zname a na neho daji a ne na takoveho tajtdlika jako je Babis , pomstili se sami sobe...to se jeste uvidi..



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 18:35:38 | #6473 (3)

Pávek byl v NATO jen 3 roky. A skončil tam už v roce 2018. Takže ti, které znal , už tam taky nejsou *7487*



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 19:45:18 | #6492 (3)

"Žvástáš kraviny. V Ankaře absolutně vůbec nikoho nezajímá jestli tam tenhle bývalý oddaný bolševistický vyzvědač a lampasák dorazí a nebo ne. Ani psa to tam nezajímá. Chápeš to,hlupačko ?? Jseš totálně úplnš mimo realitu,ostatně jako vždycky. Jdi si psát někam Švýcarům na fora,číst tebe je opravdové utrpení."



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:01:32 | #6513 (4)

a koho tam zajímá nějakej podvraťáckej zloděj blbiš a jeho prcinka??? *4487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:32:15 | #6569 (5)

Je to premiér a ministr zahraničí, oba kompetentně a důstojně reprezentují ČR. Co by tam dělal zástupce opozice.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:58:43 | #6585 (6)

hlavně: vrchní velitel armáda České republiky a generál NATO!
myslíš, že se krysa babiš tak moc bojí, že je tam generál práskne v té Ankaře? *330*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 22:02:56 | #6586 (7)

Podle mě Babiš by ho tam vzal, ale koaliční partneři jsou proti. Je to pomsta za Turka atd. Ale s tím měl Pávek počítat dřív, že se navzájem všichni potřebují, jednou potřebuje něco ten, potom zase ten, ale on chtěl bojovat, on to začal.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 22:16:00 | #6592 (8)

dobrý směr, babiš nemá důvod, ještě rád by mu vlezl do prdele, aby mhouřil prezidentské oko, však taky nic jinýho nemůže, ale babiše drží jeho pár blbama volení "partneři" ve vládě, díky nim má tu imunite, jinak by makal po soudech, makak, proto je taky nechává řádit...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6614 (8)

Nevzal by ho ani sám AB.
Protože PP si už mnohokrát dovolil zpochybňovat rozhodnutí VLÁDY ....dokonce i v cizině.

A to, co pávek předvádí, je zoufalost a dalo by se to nazvat ,,vydíráním,, ! Buď pojedu- nebo vám ÚS ukáže - *3422*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6617 (9)

Spíš než “národního hrdinu” mi připadá jako rozmazlený spratek… Nevezmete mě na výlet tak na vás budu žalovat… A zase jsme celému světu pro prdel.-))))




| Předmět:
22.06.26 14:42:19 | #6438

jo!)))
Nikam nepojede! Zlobil ! *10162* *23266*



| Předmět: RE:
22.06.26 14:47:42 | #6439 (1)

To vas peijde draho..s takovou vladou se daleko dostanete! *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 18:37:34 | #6474 (2)

Haha))) Politika ani prezidentský úřad mě neláká. Tvrdil PP
Opakovaně se spekulovalo o zapojení Petra Pavla do politiky, tam se ale generál nechystá. „Politika mě neláká. V našich podmínkách je spojena s politickými stranami a musím říct, že v poslední době mě žádná z politických stran a jejich program neoslovil natolik, abych se s nimi chtěl spojit,“ říká. Kandidovat do Senátu jako nezávislý do budoucna úplně nevylučuje, v nejbližší době s tím ale nepočítá.

Prezidentem by podle něj měl být někdo, kdo se politice věnuje a dokáže se v ní orientovat. „A to rozhodně nejsem já,“ dodává končící šéf Vojenského výboru NATO. *2* *2* *2*



| Předmět: RE: RE: RE:
22.06.26 19:41:28 | #6490 (3)

Nebyl bych dobrý politik, tvrdil před dvěma lety Babiš. Jen hlupák nemění názor, říká dnes

https://domaci.hn.cz/c1-60665610-andrej-babis-vstupuje-do-politiky-hnuti-ano

Andrej Babiš
@AndrejBabis

Ubezpečuji @ErikBest, že nikdy nebudu kandidovat na prezidenta. Náplň jeho práce by mě nikdy nebavila ani na ni nemám předpoklady

https://cnn.iprima.cz/od-nikdy-nebudu-kandidovat-az-po-beze-me-bude-nuda-jak-sel-cas-s-babisovymi-vyroky-o-hrade-191692

"Byla to chyba. Byl jsem člen KSČ, ale donutila mě k tomu máma, která dělala vše pro to, abych se tam dostal kvůli kariéře"

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/211872/priznani-miliardare-babise-byl-jsem-komunista-protoze-me-matka-donutila.html

většího prolhanýho zmrda jsme tu neměli...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 19:53:32 | #6500 (4)

Jo))) Jenže A.Babiš je v politice už dlouho. *748
Andrej Babiš vstoupil do české politiky na podzim 2011, kdy začal kritizovat korupční prostředí a založil hnutí ANO 2011.
Babiš, tehdy multimiliardář a majitel koncernu Agrofert, se rozhodl aktivně vstoupit do politiky po zkušenostech s lobbováním za svůj podnikatelský projekt v oblasti biopaliv, který narazil na veto prezidenta Václava Klause v květnu 2010, což pro něj znamenalo zlomový moment a motivaci k politickému angažmá

.
V roce 2011 založil hnutí ANO 2011, které se profilovalo jako hnutí proti korupci a za efektivní fungování státu
. Ve volbách v roce 2013 hnutí uspělo a Babiš se stal ministrem financí, později v roce 2017 premiérem České republiky

Jeho politická kariéra byla tedy zahájena kritikou korupčního prostředí a aktivním zapojením do veřejného života, přičemž jeho vstup do politiky byl spojen s přechodem z podnikatelského sektoru do veřejné sféry a s cílem ovlivnit legislativu a státní politiku
.
Babiš se od té doby stal významnou politickou osobností, předsedou vlády a lídrem hnutí ANO, které se stalo jednou z nejsilnějších politických sil v České republice *4563*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 20:06:25 | #6518 (5)

babiš vstoupil do politiky, aby si ošéfoval svoje zlodějiny a mohl krást beztrestně dál, naivní blbiško...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:34:39 | #6570 (6)

Na to by mu stačila pětiprocentní strana jako mafiánovi Rakušanovi, co potřebuje imunitu kvůli Dozimetru a pěti podezřelých mrtvolách.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:41:26 | #6574 (6)

Nejsou argumenty- nastoupí nadávky. Víš jak se tomu říká? Tourettův syndrom *7127*

Nicméně není možné ani náznakem předpokládat, že by byl Tourettův syndrom natolik rozšířen. *3467*

Zanadáváme si čas od času všichni. Ulevíme si. Ale jak praví staré, léty ověřené přísloví: všeho s mírou. V současné době, ať už se bavíme o politické scéně, nebo anonymitě sociálních sítí, to vypadá, jako by se povolila pravidla sprosťáctví, slušné vychování dostalo stopku na úkol vulgarit a nadávek. *7487*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:53:15 | #6582 (7)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 21:55:55 | #6583 (8)

To nemusíš opravovat, protože to pochopí každý hňup. No i když…-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
22.06.26 22:03:15 | #6587 (7)

blbiško není nadávka, nee, fákt ne, jen zkomolená babiško, no a to přece jsi! *33054*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 17 hodinami | #6616 (8)

A prášky už sis vzal? *4585* *7487*



| Předmět: RE:
22.06.26 15:26:59 | #6454 (1)

Huráááá to je dobře,že pojede do prdele *27473* *27473*



| Předmět:
22.06.26 11:23:19 | #6410

Obsah příspěvku byl smazán. Důvod: Nahlášeno 2x - Nerad mažu, ale když někdo nahlásí něco, co je proti někomu, tak musím mazat, jinak to tu dopadne jako na Sektách, admin mi položil nůž na hrdlo...



| Předmět:
22.06.26 09:12:57 | #6403
| Předmět:
22.06.26 09:11:55 | #6402
| Předmět:
22.06.26 08:07:01 | #6400
| Předmět: RE:
22.06.26 09:10:44 | #6401 (1)

Jak to se mnou mluvíte, člověče?



| Předmět: RE: RE:
22.06.26 10:12:21 | #6404 (2)

Zdravím lidi. Něco tě na tom urazilo?-)))



| Předmět:
21.06.26 19:12:57 | #6381
| Předmět: RE:
21.06.26 19:23:53 | #6383 (1)

Už mám to okno podle tvých rad.



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 19:34:23 | #6387 (2)

Naučíš se.-))))) Kámošce doma dělal špalety zedník na prasáka. Naházel hrubou a potom zaštukoval.



| Předmět: RE: RE:
21.06.26 19:51:36 | #6388 (2)

Tu trávu v dlažbě vyhrábni nožem a stříkni Roundapem. Ať tě nemusím zase liščit po čuni.



| Předmět: RE: RE: RE:
21.06.26 23:11:31 | #6397 (3)

Jenom to přejdu sekačkou a pak postříkám. *691*



| Předmět: RE: RE: RE:
23.06.26 01:34:55 | #6594 (3)