occident : Takze 45 let se jim bude ukrajina omlouvat a vracet jim ukradeny majetek -- suor vyhlidky.
occident : Takze 45 let se jim bude ukrajina omlouvat a vracet jim ukradeny majetek -- suor vyhlidky.
Kiwiboji , já sem myslel , že je u vás už chladno , ale vidím , že se
ti mozek stále přehřívá . Omlouvat a platit bude rus .

occident - tak mne se moze prehreje i v mrazu - coz je dukazem zvyseneho a rychleho mysleni :-)) Pises, ze platit bude rus a muzu vedet komu?
No myšlení u tebe mi je záhadou - když sem přispíváš, tak při tom
nemyslíš, protože jsou to samé nepodložené kraviny.

Dalko promin takze moje kravina je kdyz napisu, ze zmodernizovany neni vyvinuty --
occident - tak mne se moze prehreje i v mrazu - coz je dukazem zvyseneho a rychleho mysleni :-)) Pises, ze platit bude rus a muzu vedet komu?
Kiwiboji , všem pozůstalým po obětech SVO a za materiální škody ,
které způsobil svým barbarským chováním . Přece nebude platit napadený
agresorovi za to , že si dovolil se bránit .

Kiwiboji , co se týká rusa , ve finále nakonec všechno prosral .
Bolševismem počínaje , ideovou i územní nadvládou nad sousedy konče .

occident -- Ty to povazujes co pises za podelani ??? Zato, ze se rus zbavil cara a pozdeji komunistickeho diktatoru - a nakonec vratil vsem statum co jim bolsevik zabrak uplne vsechno do metru ctverecniho - -- Pouze rus prisel u Krym ktery nakonec denoratickym referendem mu patri zpet. Co rus podelal?? Podle mne ani Aljaska neni americka -- rusky car nemel pravo ji prodat -- on je nevlasnil pouze nadni panoval.
presne! - "predaj" Aljasky je jeden z najväčších zločinov ľudstva...USA bu ju Rusovi mali vrátiť - myslím, že v budúcnosti bude k tomu napätie medzi Rusom a USA...ale čo je pre USA zločin, že...
největší zločin lidstva je, že se označuješ za křesťana. Uvnitř jsi ve skutečnosti pohan. Duši máš nekultivovanou a nedotčenou křesťanstvím.
Vizitore těš se, až si Maďarsko vezme své území, které nemělo
nechávat Slovensku. 
Rus prosral všechno co mohl , diky diktátorskému režimu se podileli na
vzniku II.SV , s Hitlerem si plánoval rozdělení Evropy , pak se musel bránit
pred timto svým spojencem . Bez pomoci Ameriky by se neubránil , ale ani to ho
nepoucilo a po válce pokračoval v imperialistickém ujařmování sousedních
národů dokud se svým primitivním totalitním řízením nedostal do slepé
uličky ekonomickeho ´úpadku a vzdal se bolševické ideologie . Sice
nukleární velmoc , ale jinak rozvojový stát jen co se se diky minerálnímu
bohatství vzpamatoval , už zas pomýšlí nad nadvládu nad sousedy a
vyhrožuje pres státní media atomovými zbraněmi . Účinkování ve
válečné agresi na Ukrajině ukazalo , že je to stale stejný militantní
primitiv , kolos stojící,na hliněných nohou . 
occident - promin pozde mel jsem telefon -- Kdo nespolupracoval s Hitlerem ?? Kdo treba souhlasil s predanim ceskych sudet nemcum?? A co treba Italie -- rusi meli pouze trn v oku kvuli polskym lidem zijicim na ukrajine tod vse. - Pomohli europe od turku - mongolu napolenovi - rimanum -- Je to nejvesi stat EU a europane ho nechteji - pritom rus by chtel aby staty okolo nej nebyli v NATO a byli mirumilovni a bohaty aby odnej kupovali v pohode jeho nerosty.
Kiwiboji , žádný stát v Evropě nemá právo určovat sousedovi, jestli může být členem nějakého obranného paktu , obzvláště když si to svou politikou zavinil sám . Viz Finsko , Pobaltí , Švédsko , Rumunsko ....
S hitlerem nespolupracovaly státy , které s nim bojovaly . Hloupá připomínka . Ale ne Rusko , které s hitlerem porcovalo evropu paktem Molotova s Ribbentropem .
Možná zbabělá politika , když ČSR zůstalo osamoceno bez pomoci spojenců proti desetinásobně silnejsimu . Proto napadení ukrajiny je toho analogie , je to cíl proruskych kolaborantů .
occident - ty jsi si jisty, ze ukrajina byla napadena RF neboi se jednalo o
uplne neco jineho?
Proc se NATO chce rozsirovat smerem na RF ??
Kiwiboji , jestli maorská tisková agentura ve svém deníku Kravské
rozhledy píše něco takového , potom zruš předplatné .

occident - stim co pises mas pravdu -- ale je tam v tom velke ALE -- Podle mne vstup do NATO co probehlo je podle demokratickeho mezinarodniho prava neplatne. To ti je snad jasne. At se nemusim rozepisovat.
occident - stim co pises mas pravdu -- ale je tam v tom velke ALE -- Podle mne vstup do NATO co probehlo je podle demokratickeho mezinarodniho prava neplatne. To ti je snad jasne. At se nemusim rozepisovat.
Kiwiboji , to mně právě není jasné , o vstupu do NATO rozhodnou
členové tohoto společenství a ne žádné " mezinárodní demokratické
právo ". Žádné atavistické , feudální právo silnějšího , které ty
máš ve skutečnosti na mysli , ve třetím tisíciletí , nemůže rozhodovat
o politickém směřování suverénního státu . To se rozepiš .

Rus prosral všechno co mohl , diky diktátorskému režimu se podileli na vzniku II.SV , s Hitlerem si plánoval rozdělení Evropy...naopak, Rus opravil mnohé zločiny v Európe a Ázii...vychádzajú viaceré zprávy, že Rus sa podieľal na vzniku ochrane viacerých národov Európy a Ázie (dnes existujúce) , zachránil ich kultúry (i náboženstvá), bez neho byt boli tieto územia v rukách zločincov z rôznych kultúr, zničené...
Co sovětský svaz pro svou bolsevickou zrůdnou ideologií vybojoval , to v
krátké historické době ztratil . To , že se podilel na vzniku II . SV je
nezpochybnitelný fakt . Ale i klerofašistické slovensko na tom má svůj
malý podil , když útočilo na polsko současně s hitlerem . Tak co je na tom
obráceně ?
Jestli někoho SSSR během své existence zachránilo , je to možné , ale v
drtivé většině z toho mělo užitek .