occident -- Ty to povazujes co pises za podelani ??? Zato, ze se rus zbavil cara a pozdeji komunistickeho diktatoru - a nakonec vratil vsem statum co jim bolsevik zabrak uplne vsechno do metru ctverecniho - -- Pouze rus prisel u Krym ktery nakonec denoratickym referendem mu patri zpet. Co rus podelal?? Podle mne ani Aljaska neni americka -- rusky car nemel pravo ji prodat -- on je nevlasnil pouze nadni panoval.




